Dá se vztah ještě zachránit?

Napsat příspěvek
4299
23.5.17 20:28
@Anonymní píše:
@Paola21 @pitbul Kočky, moc děkuji. :kytka: Pokusím se ještě jednou o všem promluvit, ale bez breku to asi nepůjde, jsem cíťa. :D

Zkuste, hodně štěstí ať ten rozhovor dopadne, jak si přeješ :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14653
23.5.17 20:30
@Anonymní píše:
@Paola21 @pitbul Kočky, moc děkuji. :kytka: Pokusím se ještě jednou o všem promluvit, ale bez breku to asi nepůjde, jsem cíťa. :D

Nemáš za co. Rády tě tady povzbudíme, a poradíme. Taky jsme si už každá něčím prošly. Klidně si pobreč, ale bez hysterie, křiku a výčitek. Normálně mu řekni, jak ti to je všechno líto, jak by jsi chtěla, aby jste měli hezký vztah, a jestli by nechtěl začít znova a jinak. K tomu dej ten striktní zákaz pro oba používat křik a urážky. Držím moc palce. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
153
23.5.17 20:31
:hug: :srdce:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2885
23.5.17 21:19

Je strašně špatně vytahovat v hádce věci dávno minulé. Děláte to oba dva? Hádka může vést k řešení problémů, ale proboha musí se diskutovat o tom konkrétním problému.
Jakmile se vytáhne vyřešená věc z minulosti, je to faul. Pak totiž hádka nevede ke konstruktivnímu řešení problému, ale naopak zjitří emoce.

To je podle mě první věc, na které byste se s manželem měli domluvit. Když už se hádáte, v žádném případě nevytahovat věci minulé a pokud to někdo z vás udělá, měli byste hádku okamžitě ukončit. Tj. ten druhý by měl odejít. Vydýcháte se vyčistíte si hlavu. Pak si myslím, že ubyde i těch hnusných přirovnání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama