Dá se zase ve vztahu obnovit jiskra a vášeň?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zwetta
Kecalka 494 příspěvků 6 inzerátů 07.01.18 09:06
Dá se zase ve vztahu obnovit jiskra a vášeň?

Ahoj holky, matky, ženy.., ráda bych radu či názor od těch, které zažily co mě trochu trápí.. S přítelem jsme spolu 2 roky, čekáme teď první dítko (jsem v 6 měsíci). Postupně pozoruji, jak se z našeho vztahu i ložnice vytrácí taková ta jiskra a vášeň.. Ono je to asi normální, že se po sobě nebudeme pořád plazit jako na začátku, ale přijde mi, že sex provozujeme spíš kvůli potřebě, než z vášně. Pusu si dáme, obejmeme se či tak, ale třeba líbání se u nás úplně vytratilo.. Jasně, teď je to o to komplikovanější všechno, ptž je teď sexu v těhotenství méně, přijde mi, že teď pro něj nejsem moc sexy, navíc je sex omezenej, není to ono, což se dá pochopit, ale spíš mě zajímá, jestli některá z Vás zažila už takovou tu „rutinu“, ale pak se znovu k té jiskře a touze dopracovali? Jak se to dělá? Jde to vůbec tam zase dostat mezi nás tu jiskru? :think: :) Jinak rádi se máme, oběma je nám 33 let. Díky :hug:

Reakce:
Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 7076 příspěvků 1 inzerát 07.01.18 09:43

@Zwetta Nejlepší je asi to se do takového stavu nedostat a snažit se pořád. Resp. množství sexu se asi časem sníží, ale mělo by to být vyváženo prožitky a zkušenostmi.
No a rutina se dá bořit novými zážitky, společnými koníčky, výlety. Někdo si rád pustí film pro dospělé atd. Občas nějaké prádlo. Záleží, jak jste založení.

Barbucha3
Ukecaná baba ;) 1183 příspěvků 07.01.18 09:51

Určitě se obnovit dá, ale je třeba na tom soustavně pracovat, a hlavně OBA to tak chtít. Vztah se většinou na druhém, třetím roce láme. Vy jste do toho brzy praštili, tak už nemůžete zjistit, jestli je pro vás vztah dostatečně pevný i po dvou letech nebo jít od sebe. Nejhorší je stereotyp, takže vymýšlet nové věci, zážitky, atd..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Martin Kraus: Se Zounarem si penisy neporovnáváme, oba je máme malé

Dva nazí herci vedle sebe, to se v dnešních divadlech jen tak nevidí. Ale... číst dále >

Kolegové mi přáli smrt syna! Dalibor Janda přišel s nepříjemnou zpovědí

Před šestnácti lety zpěvák Dalibor Janda (65) přišel o svého syna, který se v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >