Dá se zase ve vztahu obnovit jiskra a vášeň?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zwetta
Kecalka 328 příspěvků 07.01.18 09:06
Dá se zase ve vztahu obnovit jiskra a vášeň?

Ahoj holky, matky, ženy.., ráda bych radu či názor od těch, které zažily co mě trochu trápí.. S přítelem jsme spolu 2 roky, čekáme teď první dítko (jsem v 6 měsíci). Postupně pozoruji, jak se z našeho vztahu i ložnice vytrácí taková ta jiskra a vášeň.. Ono je to asi normální, že se po sobě nebudeme pořád plazit jako na začátku, ale přijde mi, že sex provozujeme spíš kvůli potřebě, než z vášně. Pusu si dáme, obejmeme se či tak, ale třeba líbání se u nás úplně vytratilo.. Jasně, teď je to o to komplikovanější všechno, ptž je teď sexu v těhotenství méně, přijde mi, že teď pro něj nejsem moc sexy, navíc je sex omezenej, není to ono, což se dá pochopit, ale spíš mě zajímá, jestli některá z Vás zažila už takovou tu „rutinu“, ale pak se znovu k té jiskře a touze dopracovali? Jak se to dělá? Jde to vůbec tam zase dostat mezi nás tu jiskru? :think: :) Jinak rádi se máme, oběma je nám 33 let. Díky :hug:

Reklama

Reakce:

P4ja
Závislačka 4927 příspěvků 07.01.18 09:43

@Zwetta Nejlepší je asi to se do takového stavu nedostat a snažit se pořád. Resp. množství sexu se asi časem sníží, ale mělo by to být vyváženo prožitky a zkušenostmi.
No a rutina se dá bořit novými zážitky, společnými koníčky, výlety. Někdo si rád pustí film pro dospělé atd. Občas nějaké prádlo. Záleží, jak jste založení.

Barbucha3
Ukecaná baba ;) 1183 příspěvků 07.01.18 09:51

Určitě se obnovit dá, ale je třeba na tom soustavně pracovat, a hlavně OBA to tak chtít. Vztah se většinou na druhém, třetím roce láme. Vy jste do toho brzy praštili, tak už nemůžete zjistit, jestli je pro vás vztah dostatečně pevný i po dvou letech nebo jít od sebe. Nejhorší je stereotyp, takže vymýšlet nové věci, zážitky, atd..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Saša Rašilov se podruhé oženil: Nevěsta Lída si počmárala šaty!

Populární herec si dnes po poledni vzal za manželku svoji o čtrnáct let... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama