Reklama

Dá se zažádat zpětně o přídavky na dítě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

DStoskova
Nováček 4 příspěvky 17.03.18 14:35
Da se zažádat zpětně o přídavky na dítě?

Dobry den prosim vás lze zažádat jeste do konce mesice zpětně o přídavky za minuli rok? byla jsem si zazadat když se mi narodila 2dcera a byli mi zamitnuty 3.6.2017 to chteli prijmy jeste zpětně hodne dlouho myslim 3roky ale mam potvrzeni příjmu za kalendářní čtvrtletí 3 a 4 myslite ze mi přijmou zadost? nebo to uz je moc pozdě na vyplaceni 8o moc dekuji za odpovedi :*

Reklama

Reakce:

Lucinka08
Stálice 61 příspěvků 17.03.18 14:48

Ahoj do konce března by ti měly to meli vzít ale pouze za 4 čtvrtletí. Za 3 už je pozdě.

DStoskova
Nováček 4 příspěvky 17.03.18 14:57

Mockrat dekuji myslela jsem si to ze je uz pozdě :roll:

Lucinka08
Stálice 61 příspěvků 17.03.18 15:04

Můžeš zadat jen tři měsíce zpětne

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >