Dá se zažádat zpětně o přídavky na dítě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

DStoskova
Nováček 4 příspěvky 17.03.18 14:35
Da se zažádat zpětně o přídavky na dítě?

Dobry den prosim vás lze zažádat jeste do konce mesice zpětně o přídavky za minuli rok? byla jsem si zazadat když se mi narodila 2dcera a byli mi zamitnuty 3.6.2017 to chteli prijmy jeste zpětně hodne dlouho myslim 3roky ale mam potvrzeni příjmu za kalendářní čtvrtletí 3 a 4 myslite ze mi přijmou zadost? nebo to uz je moc pozdě na vyplaceni 8o moc dekuji za odpovedi :*

Reakce:

Lucinka08
Stálice 77 příspěvků 2 inzeráty 17.03.18 14:48

Ahoj do konce března by ti měly to meli vzít ale pouze za 4 čtvrtletí. Za 3 už je pozdě.

DStoskova
Nováček 4 příspěvky 17.03.18 14:57

Mockrat dekuji myslela jsem si to ze je uz pozdě :roll:

Lucinka08
Stálice 77 příspěvků 2 inzeráty 17.03.18 15:04

Můžeš zadat jen tři měsíce zpětne

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >