Dá se žít s mentálně retardovaným mužem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.18 18:35
Dá se žít s mentálně retardovaným mužem?

Ahoj holky, mám dotaz pouze na ty, které mají zkušenost, nebo jejich kamarádky, se společným soužitím mentálně retardovaného muže a zdravé ženy.

Můj muž se narodil s mozkovou obrnou, byl ochrnuty na levou část těla, ale díky slovenským homeopatum a lecitelum se z toho dostal. a díky této příhodě, je nyní mentálně retardovany, má 2.stupeň retardace, čili IQ 35-49, on má konkrétně 40. A taky se to odvíjí na jeho chování. Věkově je vyspělý na 21, je mu ve skutečnosti 26.

Máme spolu dvě děti, jsme manželé. Miluji ho ale přijde mi že se někdy chová detinsky… Nic si pořádně nepamatuje, řeší věci které jsme už několikrát řešili, neumí se semnou bavit normálně, o normálních věcech, pořád řeší blbosti. Nebo se začne bavit o věcech které se vůbec ale vůbec netykaji konkrétní probírané věci. Miluji ho ale tyhle věci mě prostě vytáčí. A mám pocit že díky tomu pomalu vyprchava ta krásná láska jako byla na začátku vztahu. Ano, věděla sem ze je nemocný ale nikdy jsem s takovým mužem nezila a nevěděla co to obnáší.

Proto se ptám, má takový vztah budoucnost? Možná mám já v sobě nějaký blok, který neumím překonat, nevím, chtela bych prostě DOSPĚLÉHO chlapa, který mi porozumí, nebude nic zlehcovat, bude semnou umět jednat..

A pro ty, které mají zkušenost, jak takový vztah funguje? Opravdu je možné žít s takovým nemocným člověkem? Jsem z toho nešťastná. Někdy mi přijde, že mám doma tři děti místo dvou.. :( :( :roll:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
someargue
Kecalka 263 příspěvků 19.12.18 18:39

To bude určo troll

pannda
Kelišová 7075 příspěvků 36 inzerátů 19.12.18 18:39

Než jste se vzali, byli jste spolu jak dlouho?

truelly
Závislačka 3455 příspěvků 19.12.18 18:41

Troll jako prase. Opravdu neznám svépravnou ženu, co by si pořídila děti s někým takovým. :*

Terisos
Zasloužilá kecalka 706 příspěvků 19.12.18 18:41

Wow, zkušenist nemám, jen chci poořát hodně sil v této situaci… :hug:

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15550 příspěvků 19.12.18 18:43

Skutečně doufám, ze jsi troll. Protože mi není jasné, jak jinak by sis mohla pořídit děti s člověkem, jehož iq mu umožňuje stěží se naučit číst a psat

werajsik
Ukecaná baba ;) 1080 příspěvků 19.12.18 18:47
@Anonymní píše:
A pro ty, které mají zkušenost, jak takový vztah funguje? Opravdu je možné žít s takovým nemocným člověkem? Jsem z toho nešťastná.Někdy mi přijde, že mám doma tři děti místo dvou.. :( :( :roll:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: To svému muži říkám taky - že mám doma dvě děti místo jednoho. A to je můj muž „normální“ a má 33 let :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Příspěvek upraven 19.12.18 v 18:48

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.18 18:48

Nebyla bych si trollem tak jistá, známá byla s mužem s lehkou mentální retardací a i si s ním upíchla dítě. Sama má přitom maturitu a sice moc inteligentní není, ale úplně hloupá taky ne :nevim:

Sandokanos
Ukecaná baba ;) 1735 příspěvků 19.12.18 18:51

IQ 40 je na hranici sobestacnosti. To je nesmysl, aby takovy clovek mel normalni vztah, to i dost opic ma vice. Troll. :zed:

truelly
Závislačka 3455 příspěvků 19.12.18 18:51

A kdo by je živil?

terinka4444
Hvězda diskuse 69322 příspěvků 19.12.18 18:51

někdo s IQ 35-49 fakt není na úrovni 21letého. Bože, fakt je nutné si vymýšlet takové číčoviny?

Sandokanos
Ukecaná baba ;) 1735 příspěvků 19.12.18 18:52
@Anonymní píše:
Nebyla bych si trollem tak jistá, známá byla s mužem s lehkou mentální retardací a i si s ním upíchla dítě. Sama má přitom maturitu a sice moc inteligentní není, ale úplně hloupá taky ne :nevim:

Normalni blbej clovek ma tak IQ 80. :nevim: 40 to uz je nesmysl

Šarlota4
Extra třída :D 11663 příspěvků 19.12.18 18:54

S jeho iq a diagnozou je schopen se s tebou o necem bavit? 8o to je kravina

Konnny
Závislačka 2943 příspěvků 19.12.18 18:55

@Sandokanos Je to v pásmu imbeclity , těžko je vyspělý na 21.

Billi
Nadpozemská drbna 26113 příspěvků 19.12.18 18:55

Pokud se jedná o střední mentální retardaci, tak určitě neodpovídá člověku 21 let, ale spíš dítěti. Takto postižené osoby potřebují celoživotní dohled a péči, nejsou tak zralé, aby žily bez pomoci a péče dospělé osoby, často se nenaučí ani číst a psát, takže ano, poznámka o třetím dítěti je na místě. Máme známého, co má podobné postižení a ten je na úrovni mého sedmiletého syna. Do jisté míry je šikovný a samostatný, ale nedovedu si představit s ním mít vztah. Je to milý kluk, ale i když je fyzicky dospělý, je to prostě kluk. Chováním, mluvou, nápady…
Co od něj chceš, je nereálné, protože on nikdy mentálně dospělý nebude.
Navíc tak nějak nevím, jestli může být takový člověk vůbec svéprávný a uzavírat manželství. :think:
Pokud nejsi troll (v což doufám), tak sis měla předem zjistit, co tě čeká. Vztah s takovým člověkem nikdy nemůže být skutečné partnerství.

@Anonymní píše:
Nebyla bych si trollem tak jistá, známá byla s mužem s lehkou mentální retardací a i si s ním upíchla dítě. Sama má přitom maturitu a sice moc inteligentní není, ale úplně hloupá taky ne :nevim:

Lehká mentální retardace je přece jen o trochu jinde než střední.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama