Dá se zjistit jakou očkovací vakcínou se kde očkuje?

Anonymní
28.3.21 23:40

dá se zjistit jakou očkovací vakcínou se kde očkuje?

Dobrý večer, dá se zjistit jakou vakcínou se v daném očkovacím centru očkuje? Na stránkách nemocnice jsem to nezjistila. Díky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3385
28.3.21 23:47
@Anonymní píše:
Dobrý večer, dá se zjistit jakou vakcínou se v daném očkovacím centru očkuje? Na stránkách nemocnice jsem to nezjistila. Díky

dá jsou stránky, kde je statistika a kolik lidí čeká naočkování atp

https://ockovani.opendatalab.cz/

Příspěvek upraven 28.03.21 v 23:50

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3385
28.3.21 23:50
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8441
29.3.21 01:41
@Anonymní píše:
Dobrý večer, dá se zjistit jakou vakcínou se v daném očkovacím centru očkuje? Na stránkách nemocnice jsem to nezjistila. Díky

Každé očkovací centrum střídá většinou všechny vakcíny. A předem nechtějí sdělovat, kdy jakou… Aby se lidé neregistrovali jen na Pfaizer.
Obvoďáci mají zatím jen Astra Zeneca.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23334
29.3.21 06:58
@lasička1 píše:
Každé očkovací centrum střídá většinou všechny vakcíny. A předem nechtějí sdělovat, kdy jakou… Aby se lidé neregistrovali jen na Pfaizer.
Obvoďáci mají zatím jen Astra Zeneca.

Ja mam zkusenost, ze naopak centra latky nestridaji, aby nemusely resit druhe davky. Takze maji stale to same.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27736
29.3.21 07:11
@mroe píše:
Ja mam zkusenost, ze naopak centra latky nestridaji, aby nemusely resit druhe davky. Takze maji stale to same.

U nas stridaji, Modernu a Pfizer. I to nejvetsi v kraji. A predem to nevis, protoze i kdyz dostanes druhy termin na Pfizer a daji ti Modernu, tak ti proste na miste ten termin posunou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23334
29.3.21 08:29
@vokishka píše:
U nas stridaji, Modernu a Pfizer. I to nejvetsi v kraji. A predem to nevis, protoze i kdyz dostanes druhy termin na Pfizer a daji ti Modernu, tak ti proste na miste ten termin posunou.

Tak to je vtipne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3819
29.3.21 09:50

Mně to sdělili do telefonu, co na den, kdy jsem registrovaná budou mít..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat