Dá se znovu zamilovat?

Anonymní
26.6.20 13:38

Dá se znovu zamilovat?

Dobrý den, chci se vás muzu a žen zeptat, jestli se dá znovu zamilovat do stejné osoby.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

471
26.6.20 13:43

A proč by to nemělo jít? Znám několik páru co se rozešli, setkali se po x letech a znova se zamilovali :relaxed:️

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20704
26.6.20 13:55

Pokud ten muž vyhraje ve sportce, nebo podědí nějaký zajímavý majetek, pak věřím tomu, že to lze a snadno :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2979
26.6.20 14:07

Já osobně si nedovedu představit, že bych se zamilovala do kohokoliv z bývalých vztahů. Možná tak nějakého hocha, co jsme spolu byli chvíli. Dlouholeté bych nebrala, já si třeba ani už teď s odstupem nedovedu představit, jak jsem s nima mohla spát a tak :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14727
26.6.20 14:12

Mně přijde, že máme taková období s manželem. Někdy delší a jindy kratší. Věřím na cykličnost. Jako roční období.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5868
26.6.20 14:21

Někdo to tak má, mně to přijde teda jako přečíst si po druhy stejnou knížku a cekat jiny konec..
Ale zase laska dokaze vse ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.6.20 14:28

No tak když jsou třeba ještě pubertaci, pak se rozejdou a potkají se třeba za 5 let, tak to se urcite změnili :D ale jinak mas pravdu @_.Emilyyy

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.6.20 14:33

Jak to myslis? jakoze se rozejdete a zase setkáte? :mrgreen: a co je to cykličnost? @P4ja

• Nahlásit
  • Citovat
3885
26.6.20 14:39
@Anonymní píše:
Jak to myslis? jakoze se rozejdete a zase setkáte? :mrgreen: a co je to cykličnost? @P4ja
:zed: :zed: se snad ptas na opetovnou zamilovanost, ne cyklicnost rozchodu, ne? tak asi ti paja odpovida na tvou otazku, nebo jsi nekde zminovala neco o rozchodech? :zed: :zed: omg :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33
26.6.20 14:44
@Anonymní píše:
Dobrý den, chci se vás muzu a žen zeptat, jestli se dá znovu zamilovat do stejné osoby.

Určitě dá, ale musí na tom pracovat oba a oba to chtít. Zase randit. Zase se snažit vidět na tom druhém to pěkné a případně pokud už tam něco z toho není tak si najít něco jiného na něm. V dlouhodobém vztahu časem začne člověk ty klady nevidět a víc ho štvou ty zápory a zamilovanost klesá. Ale dá se to zase nastartovat. Nevím jestli přímo do stavu „motýlků v břiše“ ale hodně blízko k tomu ano.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.6.20 14:50

No tak pardon ze jsem to nepochopila @markytka3

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.6.20 14:51

Já si myslim ze jedine se nevidět dlouhá leta, ze to pak je ta sance ze s znovu zamilujete, ale kdyby jste se vydali po rozchodu proste potkávali tak ta sance tam asi není pac každý mysli furt na to špatný..@Ilonav1989

• Nahlásit
  • Citovat
1110
26.6.20 16:54

@P4ja Jak to myslíš? Jakože jsi s manželem x let a během tech x let máte období zamilovaností, které se střídá s jinak jiz „běžným vztaheme“, kde už ta počáteční zamilovanost neni? Ptám se jen ze zvědavosti a taky, že je to zajímavý. Nikdy jsem takhle nepřemýšlela, ale je pravda, že s partnerem máme chvíle, krásný, zamilovany, takový jak bývají na začátku a ty se střídají s tou klasikou co je po zamilovaností. Snad mi rozumíš :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.6.20 17:29

Taky jsem nepochopila jak to myslela :D a jinak ty si myslis ze se dá znovu zamilovat do toho samého cloveka? @alena1995

• Nahlásit
  • Citovat
1110
26.6.20 19:16
@Anonymní píše:
Taky jsem nepochopila jak to myslela :D a jinak ty si myslis ze se dá znovu zamilovat do toho samého cloveka? @alena1995

Ale asi jo…proč ne, určitě to lze. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama