Dá se zrušit svatba 2měsíce před obřadem jen mnou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mašličkaa
Kecalka 256 příspěvků 17.04.18 19:23
Dá se zrušit svatba 2měsíce před obřadem jen mnou?

Právě jsem se dozvěděla, že snoubenec nemá jen mě ale ještě jinou se kterou si plánuje život, rodinu, svatbu v zahraničí a totéž plánoval semnou. semnou je déle jak s ní. Chtěla bych zrušit svatbu dá se to i bez něj? Děkuji za odpověď

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

P4ja
Závislačka 4554 příspěvků 17.04.18 19:25

@Mašličkaa Tak muzes mu oznamit, ze si ho nevezmes. Jinak bych zavolala na matriku.

Mašličkaa
Kecalka 256 příspěvků 17.04.18 19:27
@P4ja píše:
@Mašličkaa Tak muzes mu oznamit, ze si ho nevezmes. Jinak bych zavolala na matriku.

jeho neřeším jemu jsem to už dávno napsala. já jen abych nepotřebovala u zrušení i jeho podpis třeba.

P4ja
Závislačka 4554 příspěvků 17.04.18 19:28
@Mašličkaa píše:
jeho neřeším jemu jsem to už dávno napsala. já jen abych nepotřebovala u zrušení i jeho podpis třeba.

Jestli pises o matrice, tak bych tam zavolala a zeptala se a rekla jim, ze se neplanujes dostavit a to by melo stacit. Nebo ti reknou.

smurfka
Nadpozemská drbna 28940 příspěvků 17.04.18 19:28

Samozřejmě že můžeš bez něj..obvolej dodavatele, restauraci, všude kde máte rezerve a všechno zruš..( někde ale nevrací zálohy - záleží co už máte zaplacené )..na matriku stačí zavolat že termín rušíš..

Mašličkaa
Kecalka 256 příspěvků 17.04.18 19:29
@smurfka píše:
Samozřejmě že můžeš bez něj..obvolej dodavatele, restauraci, všude kde máte rezerve a všechno zruš..( někde ale nevrací zálohy - záleží co už máte zaplacené )..na matriku stačí zavolat že termín rušíš..

Děkujuuu strašně moc. to všechno už jsem udělal vše jsem zrušila telefonicky i emailem. jen mi zbývá už ta matrika. zrušení svatby, zítra ráno jsem tam chtěla zajít osobně. to mi nedělá problém. moc děkuji

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22798 příspěvků 1 inzerát 17.04.18 19:29
@Mašličkaa píše:
Právě jsem se dozvěděla, že snoubenec nemá jen mě ale ještě jinou se kterou si plánuje život, rodinu, svatbu v zahraničí a totéž plánoval semnou. semnou je déle jak s ní. Chtěla bych zrušit svatbu dá se to i bez něj? Děkuji za odpověď

Já bych to snad v tomhle případě dotáhla až k tomu obřadu, kde bych mu přede všemi řekla, že si ho neberu a proč si ho neberu…a všechny účty za svatbu nechala přepsat na něj :-D

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 17716 příspěvků 17.04.18 19:30
@Mašličkaa píše:
jeho neřeším jemu jsem to už dávno napsala. já jen abych nepotřebovala u zrušení i jeho podpis třeba.

Jako že když ho nedodáš, musíš se jít provdat, aby tě nezavřeli? Přemýšlej. Nebude nevěsta, nebude svatba.

J_Doe
Závislačka 2775 příspěvků 17.04.18 19:30
@Mašličkaa píše:

I když bys nikam nevolala tak co se stane? Prostě na svatbu nepřídeš, a co? Vždyť vás přece neoddají v tvé nepřítomnosti :mrgreen:

Mašličkaa
Kecalka 256 příspěvků 17.04.18 19:32
@hanka.br. píše:
Jako že když ho nedodáš, musíš se jít provdat, aby tě nezavřeli? Přemýšlej. Nebude nevěsta, nebude svatba.

nene slyšela jsme od kamarádky, že dostaneme pokutu když se nezruší tak právě kvůli tomu jsem myslela.

Soňa Zacharová
Závislačka 3296 příspěvků 17.04.18 19:32

@Mašličkaa Určitě to jde bez něj tohle řešil manžel před x lety s ex kdy zjistil 2 měsíce před svatbou že není jediný.

P4ja
Závislačka 4554 příspěvků 17.04.18 19:32
@J_Doe píše:
I když bys nikam nevolala tak co se stane? Prostě na svatbu nepřídeš, a co? Vždyť vás přece neoddají v tvé nepřítomnosti :mrgreen:

Tak je to slušnost. Nám volali dva dny předem, aby se zeptali jestli s tím počítáme. A jasně, oba se musí dostavit a říct ano.

Mašličkaa
Kecalka 256 příspěvků 17.04.18 19:33
@lleennttiillkkaa píše:
Já bych to snad v tomhle případě dotáhla až k tomu obřadu, kde bych mu přede všemi řekla, že si ho neberu a proč si ho neberu…a všechny účty za svatbu nechala přepsat na něj :-D
:lol: konečně jsem se pobavila děkuju, ale na tohle fakt nemám

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22798 příspěvků 1 inzerát 17.04.18 19:33
@Mašličkaa píše: :lol: konečně jsem se pobavila děkuju, ale na tohle fakt nemám

a to bych ještě tý druhý poslala svatební oznámení :-D

Mašličkaa
Kecalka 256 příspěvků 17.04.18 19:34
@Soňa Zacharová píše:
@Mašličkaa Určitě to jde bez něj tohle řešil manžel před x lety s ex kdy zjistil 2 měsíce před svatbou že není jediný.

to je šílenej pocit, vím jak se cítil :( děkuju

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběhy amerických vrahů: Ted Bundy byl chytrý hezoun. A také nekrofil a sadista

Minimálně třicet obětí za pouhopouhých pět let. To je statistika jednoho z... číst dále >

Tajný agent Bond by zbledl závistí: Tofi s krycím jménem Igas vydělal balík!

Sagvan Tofi (53) měl dlouho pověst barového povaleče, který miluje drahá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Reklama