Dá se zvládnou mít 2 práce na krátký-dlouhý týden?

Anonymní
14.4.21 18:56

Dá se zvládnou mít 2 práce na krátký-dlouhý týden?

Mám nasekané dluhy kolem milionu. Nesuďte mě prosím, vím že jsem udělal chybu. Co ale chci změnit je napravit to. Pracuji na krátký/dlouhý týden - spíše u PC, práce není tedy nějak namáhavá od 7-19 hodin a právě teď mám možnost druhé práce, taky na plný úvazek formou krátký - dlouhý týden od 8-20 hodin. Práce je spíše více manuální, ale nic složitého a pracoval by jsem tam přesně ve dnech mého volna.

Máte zkušenost takhle pracovat? V obou pracích mám samozřejmě 20 dnů dovolené. Abych vše urovnal potřebuji takhle makat alespoň 2 roky. Dá se to zvládnout? Je mi 30 let a rád by jsem začal život od začátku a bez dluhů.

Předem Vám moc děkuji za Vaše zkušenosti, nebo podporu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20997
14.4.21 18:57

Pokud nemáš rodinu, tak by to slo. Ale cekej, ze nebudeš mít žádný osobní život no :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
382
14.4.21 18:58

Nějakou dobu sem tak fungovala. Pulroku sem to zvladla v pohodě a zvládla bych i dýl. ty seš chlap. jen se připrav, že osobní život nebude existovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.21 19:05

Rodinu zatím nemám. Jsem připravený, že osobní život nebude. Navíc dohromady budu mít 40 dnů dovolené, tak hold mi to bude muset stačit…

• Citovat
  • Nahlásit
3778
14.4.21 19:11
@Anonymní píše:
Mám nasekané dluhy kolem milionu. Nesuďte mě prosím, vím že jsem udělal chybu. Co ale chci změnit je napravit to. Pracuji na krátký/dlouhý týden - spíše u PC, práce není tedy nějak namáhavá od 7-19 hodin a právě teď mám možnost druhé práce, taky na plný úvazek formou krátký - dlouhý týden od 8-20 hodin. Práce je spíše více manuální, ale nic složitého a pracoval by jsem tam přesně ve dnech mého volna.

Máte zkušenost takhle pracovat? V obou pracích mám samozřejmě 20 dnů dovolené. Abych vše urovnal potřebuji takhle makat alespoň 2 roky. Dá se to zvládnout? Je mi 30 let a rád by jsem začal život od začátku a bez dluhů.

Předem Vám moc děkuji za Vaše zkušenosti, nebo podporu.

Určitě tě šlechtí, že to chceš řešit, ale bez jedineho dne volna tě to dřív nebo později semele a nedáš to psychicky. Toho bych se bála nejvíc. Ale jinak držím pslce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14297
14.4.21 19:36

Tak bude to náročné, nebudeš mít osobní život. Ale cením, že to chceš takhle vyřešit. Uvidíš, pokud bys to nedával, tak v jedné práci skončíš a najdeš si jen nějaký přivýdělek. I když chápu, že s těmi dluhy to bude málo a dvě práce by byli lepší. Jenže zdraví máš jen jedno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
92
14.4.21 22:01
@Anonymní píše:
Rodinu zatím nemám. Jsem připravený, že osobní život nebude. Navíc dohromady budu mít 40 dnů dovolené, tak hold mi to bude muset stačit…

Neznamená to ale jen 20 dní skutečné dovolené? Nebo dokonce méně, pokud nebudeš mít dovolenou v obou zaměstnáních ve stejnou dobu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13097
14.4.21 22:14

Skúsenosť nemám, ale kolegyňa samoživiteľka má jednu prácu krátky, dlhý týždeň, druhú na 4 hodiny s tým že cez krátky týždeň robí dlhšie zmeny aby jej nechýbali hodiny cez dlhý týždeň. Druhá cez týždeň pracovala v jednej, cez víkendy v druhej a vydržala to pol roka. Za skúsenie nič nedáš a nepočítaj so 40 dňami dovolenky, ak budeš chcieť mať úplné voľno, budeš musieť mať dovolenku súčasne v oboch zamestnaniach.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
311
16.4.21 12:27

Delal jsem podobne, ale 2 práce na PC. Takže žádné cestování… Zvladnout se to, i kdyby jen par mesicu… Zkus to a uvidíš. Každá koruna navíc bude dobrá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.21 12:40

Ja tak makala rok a pul. Da se to. Je to o nastaveni. Kdyz zazijes peklo muzes i tohle pak povazovat za raj. Delala jsem v hospode a ve sluzbach. Takze 16ctky a 12ctky. Spala jsem jen 3-4hodiny denne. Dceru jsem nevidela jen vecer a rano. Ale dostala jsem se z nejhorsiho a mohla jit bydlet do podnajmu. Sama i sni. Delala jsem to pro ni.

• Citovat
  • Nahlásit
1
19.4.21 19:53
@Anonymní píše:
Ja tak makala rok a pul. Da se to. Je to o nastaveni. Kdyz zazijes peklo muzes i tohle pak povazovat za raj. Delala jsem v hospode a ve sluzbach. Takze 16ctky a 12ctky. Spala jsem jen 3-4hodiny denne. Dceru jsem nevidela jen vecer a rano. Ale dostala jsem se z nejhorsiho a mohla jit bydlet do podnajmu. Sama i sni. Delala jsem to pro ni.

Tak to máte můj veliký obiv! Já poslední dobou zjišťuji, že takhle maká čím více lidí v mém okolí. A ne jenom kvůli tomu, že mají dluh, ale prostě se chtějí mít do budoucna lépe. Proto od 1.5. taky začínám dělat takhle. Lepší teď a pak mít klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7862
20.4.21 06:21
@Miyako7 píše:
Neznamená to ale jen 20 dní skutečné dovolené? Nebo dokonce méně, pokud nebudeš mít dovolenou v obou zaměstnáních ve stejnou dobu?

Co? :D jakých 20 dní a proč by si měl brát ve dvou zároveň? Prostě bude mít 40 dní volna za rok.

Ale jinak dá se. Ale sám uvidíš, jak dlouho. I kdyby jen půl roku nebo rok. Tak jelikož budeš jen v práci nebo spát, tak i nikde nic nezvládnes utratit. Tak ty dluhy půjdou dolů rychle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.4.21 09:57

dá se zvládnout mít 2 práce na krátký dlouhý týden

Potřebovala taky nějaký přivýdělek, jen na pár hodin týdně, nebo lepší práci nejlépe z domu, nevíte o něčem? Budu ted zřejmě pracovat na 3 směny i noční, žádný med.

• Citovat
  • Nahlásit
92
20.4.21 20:30
@Cenarius píše:
Co? :D jakých 20 dní a proč by si měl brát ve dvou zároveň? Prostě bude mít 40 dní volna za rok.Ale jinak dá se. Ale sám uvidíš, jak dlouho. I kdyby jen půl roku nebo rok. Tak jelikož budeš jen v práci nebo spát, tak i nikde nic nezvládnes utratit. Tak ty dluhy půjdou dolů rychle.

No, když bude mít v jedné práci dovolenou a v druhé ne, tak volno nemá. Stejně ten den musí do jedné z prací i když už dovolenou v jednom zaměstnání čerpá. Jedině, že by se mu podařilo mít dovolenou v obou zaměstnáních ve stejnou dobu. Pak by měl alespoň těch 20 dní volna. Nebo ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7862
21.4.21 05:28

@Miyako7 ale on nebude mít v jeden den dvě zamestni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat