Dá se zvládnout náročná práce ke konci těhotenství?

JulkaD
25.7.13 20:31

Da se zvladnout narocna prace ke konci tehotenstvi?

Prosim o zkusenosti;)

Mam dost narocnou praci. Pracuji dvanactky v nemocnici. Prace je to narocna jak fyzicky, tak hl i psychicky. Jedna se o soukromou nemocnici (v zahranici). Kde vpodstate mam na starosti..managnent+ale i starost o pacienty.
A jelikoz pracuji na nocni a v noci je omezene mnozstvi personalu, tak vpodstate delam vsechno..kdyz je treba :mrgreen:

Prace me bavi. Nebo spis bavila:)). Jsem zatim jen ve 4.mesici, ale uz ted je to pro me priserne narocny.
Na materskou mohu nastoupit az 8.tydnu pred terminem.. :mrgreen:

Doted jsem verila, ze to zvladnu jako nic. Ale dnes me nahlodala kamaradka, kt ma v 6.mesici priserne natekle nohy a v tech vedrech je svhopna se max jen vysprchovat, ohrat si jidlo a lehnou si k tv;). Je to moje prvni tehu a nevim, jak jsou tehule na tom vubec s pohybem (s briskem) v nejakem 6.,7.mesici??! Jestli budu vubec schopna vybehnout schody a 3 patra snad stokrat za noc :lol:.

Zvladaly jste praci i v pokrocilem tehu??
Diky za prip. konentare a zkusenosti,)!!! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15419
25.7.13 20:33

Já pár dní před porodem tahala sporák, vymývala ho ze stran, zem pod ním, to samý lednička…nikdy jsem neměla nic oteklý a fyzická práce byla v pohodě. Co bych ale nedala by byly ty noční.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6580
25.7.13 20:34

Nepozorovala jsem se, nebyla jsem úzkostná ani hysterická, ale noční bych v těhotenství nedělala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6580
25.7.13 20:35

Jo a k dotazu. Každé těhotenství a každé tělo je jiné. Třeba to zvládneš :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14090

Je to dost individuální a záleží jen na tom jak se budeš sama cítit… Já jsem třeba až do konce těhotenství krom pár kil a pupíku vůbec nevnímala, že jsem těhotná ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12170

@JulkaD nezvládla jsem ani středně těžkou. Jsem v zahraničí a na mateřskou jsem nastupovala od ukončeného 29. tydne. Tzn. hned, jak to bylo možné.. a to jsem původně plánovala, že také budu dělat, co nejdéle :D Ale znám holky, které téměř stejnou zátěž zvládaly téměř do porodu. No zase na rozdíl ode mne si pěkně „užily“ šestinedělí, zatímco já byla za pár dní jak rybička :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JulkaD
25.7.13 20:40

@Ester13 doufam;)). Taky nejsem hystericka ani uzkostliva, jen nevim co cekat :nevim:. Ale asi ukaze cas ;).

• Nahlásit
  • Citovat
6580
25.7.13 20:42
@JulkaD píše:
@Ester13 doufam;)). Taky nejsem hystericka ani uzkostliva, jen nevim co cekat :nevim:. Ale asi ukaze cas ;).

Držím palce! Ale těch nočních bych se bála.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JulkaD
25.7.13 20:42

@trpaslinka ;)) diky! A proc prozivaly sesrinedeli hur nez ty?? Ehm, taky bych chtela byt za par dni jako rybicka :mrgreen:!! Vidis, ja si naopak rikala, ze cim vic jsem v tehu „akcnejsi“,tim lip budu zvladat porod a sestinedeli :roll: -ale asi to vliv mit nebude, ze?

• Nahlásit
  • Citovat
JulkaD
25.7.13 20:44

@Ester13 proc ty nocni vadi?? Unava–to jo, to stopro. Ale ma to i vliv na neco dalsiho?? :(

• Nahlásit
  • Citovat
6580
25.7.13 20:48
@JulkaD píše:
@Ester13 proc ty nocni vadi?? Unava–to jo, to stopro. Ale ma to i vliv na neco dalsiho?? :(

Ne, neboj, ale ty bych stoprocentně nedala. Únava, rozhozené spaní. Ale pokud to dáváš, mám ráda budoucí maminy, které chodí do práce a nejsou od pozitivního testu na mateřské (samozřejmě pokud není důvod). Já tahala kolečka s hnojem a kydala zvířata, sekala kosou, prostě všechno normálně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15419
25.7.13 20:48
@JulkaD píše:
@Ester13 proc ty nocni vadi?? Unava–to jo, to stopro. Ale ma to i vliv na neco dalsiho?? :(

těhotný by neměly v noci pracovat, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6580
25.7.13 20:49

Jo a v ČR těhotné ze zákona dělat noční nesmí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2642
25.7.13 20:51

.

Příspěvek upraven 21.02.14 v 23:34

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mag
11281
25.7.13 20:53
@Ester13 píše:
Jo a v ČR těhotné ze zákona dělat noční nesmí.

Může, ale nemusí, ne, že nesmí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama