Dacia Logan MCV pro rodinu se 2 dětmi

381
2.3.16 12:42

Dacia logan MCV pro rodinu se 2 detmi

Ahoj,

mate neko zkusenosti s timto autem? Mame fabku (jeden z nejstarsich modelu), tak uz to zada inovaci. Mame v rodine velmi spatne zkusenosti s porizenim ojeteho auta, tak uvazujeme jedine nad novym. Uvazujeme nad loganem MCV, mate ho nekdo? Mame 2 deti, pro jedno jeste kocar, auto chceme na bezne rodinne uzivani (od nakupu po dovolene), ne na denni dojizdeni do prace. Diky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

58857
2.3.16 13:00

@nanoBETA záleží, jak jste nároční.. my potřebovali velké auto, zvolili jsme seat alhambra a max spokojenost.. ale my když už někam jedem, tak je to skoro jak stěhování :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18763
2.3.16 13:24

@martina.se předpokládám, že @nanoBETA chce Logana i kvůli ceně a ty tu napíšeš Seata za raketu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
381
2.3.16 13:31

@Xhnip @martina.se tak tak, u nás je to dáno financemi. Nároční bychom byli rádi, ale nejde to xD

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18763
2.3.16 13:40

@nanoBETA mně se ten Logan taky líbí, ale o jízdních vlastnostech nevím, ale sestřenice má Lodgy, to už není zas takový cenový rozdíl, pokud nechceš jen základní výbavu a jsou spokojený moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58857
2.3.16 13:44
@Xhnip píše:
@martina.se předpokládám, že @nanoBETA chce Logana i kvůli ceně a ty tu napíšeš Seata za raketu ;)
:mrgreen: vim :oops: ten Logan není špatnej, obecně Dacia není tak hrozná, jak to zprvu vypadalo :palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17696
2.3.16 13:47

Ja nevim kolik stoji Logan a kolik treba Rapid nebo Fabia Combik, ale Dacii bych teda volila jako uplne posledni moznost. Jinak my teda mame Seata Alteu XL a nemenila bych… :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
997
2.3.16 14:12

Dacii nikdy, ty auta jsou v bezpecnosti uplne nekde jinde nez normalni evropsky auto, zkus skodu, vw, cokoliv jen ne tohle, to nema v zakl. vybave ani pasy ne? Me napalila slecna dacii, renaultem.. Nevim uz.. do predku, ona sesrotovana a muj superb se ani nehnul, menili mi jen predni naraznik z kosmetickeho hlediska. Kvuli bezpecnosti bych radeji investovala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15068
2.3.16 14:30

Loni nám ji ukradli:-) Ale byli jsme moc spokojení. Do kufru se vešlo hodně. Teď máme Dacii Dokker-ještě o něco větší. Obojí jsou to spíš dělníci než super vychytaná auta, ale stačí. U obou jsme dali dozadu dvě děti a doprostřed se ještě vlezl dospělej.
Dacia je převlečenej Renault:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
571
2.3.16 15:18

Tak nez dacii tak radsi ojetej vw touran napr. Dacia je opravdu jak z papíru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59
2.3.16 15:36

My máme Sandero a jsme spokojeni. Máme tedy zatím jedno dítě, ale spíš píšu svůj obecný názor na Daciu. Váhali jsme nejdřív nad ojetinou, jenže u manžela také předcházely špatné zkušenosti, kdy se ojetina nakonec strašně prodražila. Tak jsme šli do levného nového (bylo ke všemu předváděcí, tedy další sleva) s tím, že časem koupíme ještě jedno, protože stejně výhledově jedno stačit nebude. Není to kdovíjaký komfort, ale určitě lepší, než víc jak 8 let staré auto, se kterým nevíš, kdo jak jezdil. Daciu bych určitě nezavrhovala. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
873
2.3.16 21:14

Mame Lodgy a slouzi dobre. Pokud bychom meli kupovat druhe auto, sli bychom asi znovu do Dacie - asi do toho Loganu MCV (delaji ho i jako automat narozdil od Lodgy).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3798
2.3.16 21:29
@nanoBETA píše:
Ahoj,mate neko zkusenosti s timto autem? Mame fabku (jeden z nejstarsich modelu), tak uz to zada inovaci. Mame v rodine velmi spatne zkusenosti s porizenim ojeteho auta, tak uvazujeme jedine nad novym. Uvazujeme nad loganem MCV, mate ho nekdo? Mame 2 deti, pro jedno jeste kocar, auto chceme na bezne rodinne uzivani (od nakupu po dovolene), ne na denni dojizdeni do prace. Diky :)

Před pár lety jsem se o dáčku zajímal a tahal rozumy z majitelů. Všichni říkali v podstatě to samé. Jednoduché, spolehlivé auto, laciné náhradní díly, krása nic moc. Nikdo na něj nenadával.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4213
17.5.16 23:28

@nanoBETA
Tak co, máte Logana? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3775
19.8.16 22:54

@Fofrník Přesně tohle platí i pro recenze, které jsem načetla.

Já Logana II MCV plánuju, ve verzi Arctica.
Zatím jsem ještě nebyla u žádného prodejce, tak trošku čekám na nějakou akci ;).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama