Dáda naživo, nebo Bořek Stavitel show?

246
12.10.09 22:14

Dáda naživo, nebo Bořek Stavitel show?

Byl jste někdo a pro jak velké děti doporučujete?

Děkuju!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15320
27.10.09 17:40

Dcerka byla s babičkou na Bořkovi a byla nadšená, byla ve 4,5 letech, o přestávce sice trochu přemýšlela, jestli to ještě vydrží, ale nakonec přišla moc spokojená, vydržela do konce. Pak o tom ještě dlouho mluvila.
Jen tam prý byly dost nehorázné ceny za takové ty dárkové předměty jako hrneček s Bořkem apod. (hrnek za 300,–) a děti to samozřejmě chtěli. Vstupné bylo taky mastné, ale tohle je vyděračství.
Dádu neznám, jen z Kouzelné školky a tam mi přišla dost tragická, jako by si to už ani nepřipravovala a vařila z vody, často to nemělo pointu, no podle mě hodně často ty pauzy mezi pohádkama spíš přežívala, stavěla na časech, kdy byla dobrá a její řeč měla hlavu patu. Osobně bych na ni nešla. Ale posuzuju fakt jen podle Kouzelné školky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
27.10.09 17:53

na Dade byla kamaradka s detma a pry nikdy vice. Hlavne aby si to co nejrychleji odkroutila a zmizela. O jejim vrelem vztahu k detem by se pry taky dalo pochybovat. Nejake foceni a podepisovani detem ani nahodou. Jelikoz kamaradka byla i na Michalovi a Majde tak Dada pry byla bezkonkurencne nejhorsi a nejdrazsi. Nejlepsi pry je Michal, s kazdym se ochotne vyfoti, podepise a proste je na nem videt, ze ho deti neobtezujou.
Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
15672
27.10.09 18:04

My jdem na Bořka na konci listopadu. Nevíte někdo, jak dlouho to trvá?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15320
27.10.09 18:36

Tak to už si bohužel nevybavuju, já je vy:,–(ila u divadla a pak je vyzvedla, odhad hodina a čtvrt plus delší přestávka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama