DADA plenky zkušenost a recenze

84
4.10.20 22:16

DADA plenky zkušenost a recenze

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na zkušenosti s plenky dada syn má hodně citlivou kůži tak sháním nějaké neparfémované.
Vydrží celou noc?
Přizpůsobí se?
A ještě kdyby měl někdo zkušenosti s dada pants budu ráda

Děkuji za odpovědi ;) ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1575
4.10.20 22:21

Ahoj, za mě super, mám doma Pampers Premium Care, Huggies a Dada zlaté a fakt nejvíc vydrží a nesmrdí, malá ma citlivou pokožku a pohoda. Vlhčené ubrousky mám taky ráda. Jinak zda vydrží celou noc nevím, malou přebalujeme při krmení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
84
4.10.20 22:30

@EvieK děkuji, to malej už spí celou noc právě 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6083
4.10.20 23:00

Mě celou noc vydrží 👍,ale s pants nemám dobrou zkušenost, pokaždé se mi počůrala okolo takže jsem je ani nespotřebovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.10.20 23:06

Mě hrozně smrděly a po třetí plíně jsem je dala pryč…na omak po čurání byla prostě mokrá..tudíž studila. U Pampers se mi to nikdy nestalo..to i počuraná byla prostě,,suchá"

• Citovat
  • Nahlásit
1304
4.10.20 23:10

Dada jsou super, to jsem vždy preferovala Pampers premium care. Co jsme zkusili ty “lepší” Dada, tak jsme spokojeni. Lepší než pleny z DM, Rossmana, Lidlu a za skvělou cenu. Moje dcera byla mokrá v těch zelených Dada, tak ty už nekupuji. Mám ráda i jejich ubrousky, ale jen ty “ lepší”

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18371
4.10.20 23:14

Panty nejsou vhodný na noc, netěsní tolik. Jsou fajn, když se dítě učí chodit na nočník, ale na noc jsou lepší klasický plenky. Dada byly fajn, ale já měla raději plenky z Albertu. Měla jsem hodně baculatý holky a nestalo se, že by protekly nebo byly děti opruzený. Nicméně jsem je přestala používat před rokem, takže momentální kvalitu nevím..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1352
5.10.20 04:03

@Janli Vidíš, my dáváme od půl roku na noc pantsy, protože klasické pleny spíš pročůrá. Jak mají pantsy gumicky kolem dokola, tak líp tesni :nevim: Máme teda kluka, klasickou plenu mi kolikrát procural bokem/vrchem. A skutečně je s pantsy víc v suchu, nehod méně. Jinak Dada ok, Ale nakonec jsme zakotvili u Albertích. Neparfemovane a nebelene chlorem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
261
5.10.20 07:19

Máme Dada zlaté, velikost 5. Teď už celou noc nevydrží, do teď to bylo ok. Ale je to i tím, že vypije plno pití, nečůrá postupně, ale najednou toho vypustí hrozně moc. Navíc spí na břiše, to tomu taky přičítám. Ale kdyz mu dám jednou za noc novou plenku, je to ok. Jinak pleny nesmrdí, mají dost široký ten lepící pás, takže ani nijak nesjíždí, jsou tenké a dobře drží. Pants mi nevyhovaly, přišlo mi, že toho pojmou o dost míň.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7239
5.10.20 11:25

Já jsem s Dada spokojená, ale jestli budou tvému dítku krásně doléhat a neoprudí se z nich, to ti nikdo neřekne. :nevim: Prostě kup nejdřív na zkoušku a uvidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2820
5.10.20 12:38

Určitě musíš sama zkusit, každému sedne něco úplně jiného. Všude se teď vychvalují a já pro změnu nemám v nejbližším okolí kamarádku, která by byla spoko :nevim: U dcery sem kdysi jela zelené Pampers. A teď u malého taktéž :palec: Vyzkoušej a třebas mimču sednou dobře :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
30.10.20 04:50

Já mám měsíční holčičku a v porovnání s Pampers, Happy Bella, Happy Baby atd. mi společně s Fred and Flo z Tesca připadají nejlepší v poměru cena výkon :palec: i když je plenka hodně nacucana tak není na dotyk mokrá, hezky se přizpůsobí telicku. My můžeme doporučit :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.10.20 09:11

Dada jsou pro mě srovnatelné s jinými, lepší než klasické Pampers, jen v noci mají občas problém, ale jinak spokojenost 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
5.11.20 21:07

Taky jsem s Dada plenkami spokojená, máme teď velikost 4 a vydrží celou noc :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70
14.11.20 14:49

Plenky Dada mi dcera vždy do rana pocurala, u žádných jiných se mi to nikdy nestalo, a to jsem vyzkoušela fred&flo z tesca, happy bella, coop, bevola z Kauflandu, zelené a zlaté pampersky, a nejvic spokojena jsem s plenami z Albertu. Ale se všemi jsem byla spokojena a neprotekaly, pouze dada protekly každou noc a při každém pokadění, hovinka byly všude. Takže nedoporucuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat