Dají se kvalitní dětské boty sehnat nepředražené?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jizvíková
Extra třída :D 12682 příspěvků 21.09.10 16:46
dají se kvalitní dětské boty sehnat nepředražené?

Ahoj všem,
koukám na ceny bot a je mi ouvej. Kupovat pro oba kluky boty pár za cca 700Kč no síla. Už mi rehábka říkala, že budou chodit brzo, tak jsem v obavách, to budou pálky. Mimmochodem, můj velice rozumný muž, není schopen akceptovat ty ceny, pořád tvrdí, že musí být levnější, že ty drahý kupovat nebudem (haha). Nechci boty nekvalitní, nechci klukům ničit nohy, takže baby radte :)
mimochodem, dá se to pak prodat na MMB? nebo jsou boty ležák??

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Brusek
Echt Kelišová 9940 příspěvků 193 inzerátů 21.09.10 16:51

ahoj-tak my máe skoro tři roky a ještě se mi levnější nepodařily sehnat :think: atím mám jen jedno, ale čekáme druhé…no doku to pujde, na botech určitě šetřti nebudu. a prodat se snad dají. Pořád jsou maminy, které si to opravdu nemůžou dovolit a těch prvních pár botků ty dítka nestihnou moc ochodit, takže zůstanou fakt skoro jako nové (z vlastní zkušenosti). Takže třeba papučky teda zásadně neschovávám, ty ochozené jsou a nemíním druhému dítku kazit nohy, ale ostatní botky jsem zatím schovala, protože vypadají opravdu jak netknuté,takže proč ne. Příští týden se dovím, co čekáme, takže pokud to bude holčička, budu je prodávat. Můžeš se pak ozvat :-) a já taky sem ještě mrknu, jestli někdo něco poradí, komu se povedlo sehnat nové boty levněji. Akorát že tady na kolem vesnic na malých městech je to asi nemožné. V těch velkých městech mají asi lepší možnosti a když už tam jednou za čas vyjedu, tak vidím v aždém druhém obchodě pořád nějaké slevy. Ale tady je všechno za plnou palbu.

farska
Vesmírná mluvilka 30228 příspěvků 21.09.10 17:11

Neverim,ze prilis pod 700 najdes-na zimu je to i nad tisic :cert: :cert: :cert:

Jsou ale nejake slevy v ruznych netovych obchudcich,otazka je,zda kupovat detem botky nevyzkousene nazivo..
Ja to delam a zatim s uspechem :oops:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22887 příspěvků 21.09.10 17:12

Jizvíková ty ceny jsou šíííííílenýýýýýý a já pořád nechápu proč.
Já kupuju boty v deichmannovi. Na léto sandálky za 300 na podzim botičky za to samý. Nejsou sice úplně nejkvalitnější, ale doktorka říkala, že jsou v pořádku, že hlavně ne botky od vitnamců.
Jak je to s prodejem nevím, já bych chozený nekupovala, stejně jako když sjem od někoho dostala botičky, tak jsem nepoužila.

nnada
Závislačka 2725 příspěvků 21.09.10 17:25

Já jsem taky zažila šok, zkusila jsem více značek podle parametrů: celokožené, lehké a ohebné s tvarovanou podrážkou, nejlevnější byly za 700. Asi to fakt nejde koupit levněji. Použité boty z mmb bych osobně koupila jen na pískoviště.

mirkar
Kecalka 202 příspěvků 21.09.10 17:26

Doporučuju boty u Bati ve slevě, zrovna včera jsem tam koukala na podzimní boty z loňské kolekce. I když mně se tam nejvíc líbily ty z nové kolekce, kotníčkové, s kožíškem vevnitř, cena 600Kč, takže to docela jde. Ty ze starší kolekce s kožíškem byly za 399Kč.
A v létě jsem riskla koupit u Bati boty na příští rok, zlevněné z 799Kč na 199Kč. Když nebudou, věřím, že je za tuhle cenu prodám.

jizvíková
Extra třída :D 12682 příspěvků 21.09.10 17:33

No ja taky nechapu, spotreba materialu je prece o mnoho nizsi nez u bot vel 45, ale cena je stejna :pocitac:
Prave, ze ani nevim, jak to delat az klukum boty nebudou, mam jedny prodavat na MMB za symbolickou cenu a druhy nechat pro chudaka tretiho? Muze dite znicit boty za mesic? myslim vnitrek, vytvarovat je dle sveho tak, ze by to nasledujicimu bratrovi vadilo a ublizilo?

Mimochodem, jsem fakt zvedava, jak tohle vezme manzel. On je normalne chapavy a na klucich nesetrime. Teda kdyz je neco potreba, tak se to koupi, ale nejak mu hlava nebere tu cenu bot a mysli si, ze chci pro kluky neco jako boty s diamanty, kdyz to stoji tolik.

A jak dlouho Vam boty vydrzi?

A jeste dotaz. od vcerejska mam dilema, co klukum davat ted, nechodi, lezou a stoupaji si, venku chladno, ve fuseklich zima, chtela jsem capacky, ale ve vel 21 uz je snad ani nedelaji. Ten o minutu mladsi ma nohu 20, starsi 21. Hnaty, jak slon. (manzel ma 45 ja 40 :pocitac:

farska
Vesmírná mluvilka 30228 příspěvků 21.09.10 17:39
jizvíková píše:
No ja taky nechapu, spotreba materialu je prece o mnoho nizsi nez u bot vel 45, ale cena je stejna :pocitac:
Prave, ze ani nevim, jak to delat az klukum boty nebudou, mam jedny prodavat na MMB za symbolickou cenu a druhy nechat pro chudaka tretiho? Muze dite znicit boty za mesic? myslim vnitrek, vytvarovat je dle sveho tak, ze by to nasledujicimu bratrovi vadilo a ublizilo?

Mimochodem, jsem fakt zvedava, jak tohle vezme manzel. On je normalne chapavy a na klucich nesetrime. Teda kdyz je neco potreba, tak se to koupi, ale nejak mu hlava nebere tu cenu bot a mysli si, ze chci pro kluky neco jako boty s diamanty, kdyz to stoji tolik.

A jak dlouho Vam boty vydrzi?

A jeste dotaz. od vcerejska mam dilema, co klukum davat ted, nechodi, lezou a stoupaji si, venku chladno, ve fuseklich zima, chtela jsem capacky, ale ve vel 21 uz je snad ani nedelaji. Ten o minutu mladsi ma nohu 20, starsi 21. Hnaty, jak slon. (manzel ma 45 ja 40 :pocitac:

TOHLE:
http://www.outdoorbaby.cz/…boty-capacky

A maji i kozene capacky v Deichmannovi,jsou takrka neznisitelne-mivali je u pokladny…-)

momi33
Nadpozemská drbna 25323 příspěvků 21.09.10 17:40

Ahoj,my budem kupovat taky botky,malej si pořád stoupá,a rehab.nám doporučila mu koupit kotníkové kožené botičky,a počítám,že se to bude pohybovat 500-700kč,možná víc.Botičky by si mělo každé dítě vyšlápnout,a proto by se neměly kupovat použité :think: byť je má dítko jen nachvilku :think:

Gama
Zasloužilá kecalka 882 příspěvků 21.09.10 17:44

Teď na konci se léta se dají v některých lékárnách nebo zdrav. potřebách sehnat zlevněné sandály - stále dávám na doma/do mateř. center a pod. místo bačkor. Teď jsem zrovna koupila - i tak do ale bylo 399 Kč. Jinak neporadím, taky jsem zoufalá.

merett
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.10 17:46

Ahoj, taky jsem koukala na ceny bot a pripadaji mi nehorázné. Když trosku pohledáš na MMB tak najdes nové značkove botky i trošku levnější. Byli to botky z lonské nebo ještě starší kolekce a nebo s drobnou estetickou vadou (jako byl například vyjetý šev na špičce) což na funkci kvalitní boty nemá vliv. Osobně bych taky obnošené boty nekoupila byt by je dítě melo parkrát a vypadali jak nové, přeci jen se vnitřek boty tvaruje a každý ma nožku trošku jinou…

http://eshop.fare.cz/inshop/zimni/ tady zkus taky mrknout, vyprodavaji slevnené botky a viděla jsem třeba i zimní pod 500kč

majatob
Stálice 64 příspěvků 21.09.10 17:47

ahoj :-)
my taky kupujeme novy botky, pouzity bych dala maximalne jak tu nekdo psal na pisek… :-?
ale palky jsou to sileny, tak drahy boty nemam ani ja, ale co bych pro bobka neudelala :roll:
jenze uz zacina dorustat do botek aj mladsi a za rok budem resit uz i treti…a aby dedili nechci…
no a pak to zacne, rocne ctvery boty pro kazdyho, v prumeru za tisicovku…to je 12000/rok jen za botky :nevim:

jizvíková
Extra třída :D 12682 příspěvků 21.09.10 17:47

Vytvorime ligu za levne detske boticky a pujdeme demonstrovat :)

fakt predstava, ze klukum poroste noha co mesic, nebo dva.. fuj, no 4500 dame za mliko, to z toho rodicaku hodne zbyde

tulenice
Echt Kelišová 8793 příspěvků 21.09.10 17:49

jizvíková mrkni na fler, tam nabízí ušití capáčků na míru. Na přechodnou dobu by to mohlo stačit a až budou převážně chodit, tak kup normální chodící botky.

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 21.09.10 17:51

Kupuju boty Pegres - kvalitní kožené, český výrobce, se žirafou, co víc si přát :mrgreen: Cena za capáčky (první botky s měkčí pordážkou ale na ven) tuším 450,– teď jsem kupovala už větší, kožené polobotky za 600 a sandály za 500,– No zimní asi taky budou dražší :think: A čím bude větší, tím to jistě bude stát víc. Achjo :-(

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >