Dají se někde koupit hotové venkovní schody?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
afghani
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.14 11:31
Dají se někde koupit hotové venkovní schody?

Ahoj lidičky, sháníme na chalupu hotové schody (potřebujeme je na výstup z francouzských dveří do zahrady). Z důvodu spěchu upřednostníme hotové. Poradíte, kde se dají nějaké koupit? Příp. materiál? Zkrátka nějaké rychlé řešení? Jsme tam málo, bydlí tam teď ségra s nemocným miminkem, nechci, aby jí tam dlouho pobíhali řemeslníci a něco zdlouhavě vytvářeli, máme s nimi špatnou zkušenost, chceme zkrátka problém schodů vyřešit rychle. Dík moc!

Reakce:
alisekR
Kelišová 5635 příspěvků 01.10.14 12:26

Já je teď objednávala na eshopu eschop- rosty.cz použili jsme materiál z pozinku, nemusí se natírat, nosnou konstrukci, máme zas od jinud, pro tu si pojedem někam osobně, ale budem si to dohromady dávat sami.

Žižule
Zasloužilá kecalka 993 příspěvků 01.10.14 12:31

Hotové schodišťové stupně se dělají třeba i z betonu např. tady

afghani
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.14 21:23

@alisekR dik

afghani
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.14 21:23

@Žižule Dik.A to se koupi stupne a musi se nejak prizdit k zemi? Nebo se to tam zkratka jen postavi? Jsem laik, promin :-)

Žižule
Zasloužilá kecalka 993 příspěvků 01.10.14 21:56

@afghani To já jsem taky laik, takže moc neporadím. Hlavně asi záleží kolik těch schodů by tam bylo potřeba

afghani
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.10.14 12:02

@Žižule staci 2,jen prave nevim, jestli se to musi nejak prizdit k zemi? poradi nekdo? dik

afghani
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.10.14 21:34

Vi prosim tedy nekdo? dekuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel Dan Nekonečný (†52): Co zabilo milovníka slunce, třpytek a žhavých rytmů?!

Proslul jako zpěvák, tanečník, velký šoumen, a hlavně fanatik do ohně,... číst dále >

Rána pro Erbovou: Gulaši byl nevěrný s její kamarádkou. Ví to celé Brno, tvrdí zdroj

Už to vypadalo, že Vlaďka Erbová bude mít vytoužený klid. Ale chyba lávky!... číst dále >