Dají se sehnat levné a trochu kvalitní sněhule v Deichmannu?

Anonymní
27.11.18 17:55

dají se sehnat levné a trochu kvalitní sněhule v deichmannu

Dobrý den,

jsme ve finanční tísni a potřebuji obléknout a obout dceru 3 roky na zimu, dají se koupit nějaké kvalitnější boty v deichmannu či CCC, máte zkušenost? cca do max 500,–?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23161
27.11.18 17:57

https://www.hophopshop.cz/…mut-ruzove-1 máme tyto a děti jsou spokojené. Já jsem jim k tomu teda koupila ještě jedny zimní boty, ale být nouze měly by jen ty. V létě je pak ještě budou mít jako holínky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15535
27.11.18 18:03

Pripadne ve sportissimu měli velké slevy na loňské kolekce. Tam by ses cenově mohla vejít a nejsou to špatné boty

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4071
27.11.18 18:29

Ve Sportisimo.. mrkněte i na web. Všechny zimy kupujeme tam - sněhule i zimní boty. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5382
27.11.18 18:30

No, já bych koupila bazarové kvalitní, do 500 koupíš kvalitní značkové v krásném stavu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
827
27.11.18 18:50

Také bych šla do bazarovych. Do 500 ani ve slevě nekoupíš kvalitní boty které jsou vhodné pro tak malou nohu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12594
27.11.18 18:59

Do bazarových bych teda nešla, každé dítě má jinou nohu, boty jsou vyšlapané od někoho jiného, to je lepší koupit nové a klidně i v Deichmannu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
827
27.11.18 19:25

Já zapomněla napsat do Barefoot bazarovych. Ty budou vždy stokrát lepší pro nohu dítěte než nové tvrdé botky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5382
27.11.18 19:58
@Monchichik píše:
Do bazarových bych teda nešla, každé dítě má jinou nohu, boty jsou vyšlapané od někoho jiného, to je lepší koupit nové a klidně i v Deichmannu.

Je to věc názoru. Já boty kupuju často bazarové, dcera s nohama problém nemá. Štve mě, jak se na dětských botech vydělává, stojí majlant a dítě je má max. jednu sezónu. A u tak malých dětí nějak extra vyšlapané nebudou. Kolikrát jsou skoro nové, právě proto, že dítě z toho brzy vyroste…

Třeba tyhle vypadají skoro nenošeně, klidně bych do nich šla:-).
https://www.emimino.cz/…fit-1770356/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2225
27.11.18 20:02
@Mia25 píše:
Já zapomněla napsat do Barefoot bazarovych. Ty budou vždy stokrát lepší pro nohu dítěte než nové tvrdé botky…

Já bych zas po svých zkušenostech nešla do zimních barefoot. Vždy v nich měly děti promrzle ledové nohy. Nebyl to pouze můj pocit, na stejný problém nadávaly ve školce všechny maminky s barefoot botami. Ta tenká podrážka prostě dostatečně neizoluje a vnitřní zateplení už to nezachrání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12594
27.11.18 20:03

@Fazulina Nemám problém s jakýmkoliv bazarovým zbožím kromě bot, ty prostě nošené ne. Já nevím, co kupuješ za boty, že stojí majlant? :think: Ale když to někomu nevadí, ať bazarové klidně kupuje, mně to nevadí ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5382
27.11.18 20:08
@Monchichik píše:
@Fazulina Nemám problém s jakýmkoliv bazarovým zbožím kromě bot, ty prostě nošené ne. Já nevím, co kupuješ za boty, že stojí majlant? :think: Ale když to někomu nevadí, ať bazarové klidně kupuje, mně to nevadí ;)

Tak mě prostě 1000 Kč za boty pro dítě na pár měsíců přijde moc, nehledě na to, že potřebuje dvoje, když má jedny mokré nebo se cokoliv stane. To za tu cenu mám docela kvalitní třeba troje:-). Ale snažím se vybírat opravdu boty v dobrém stavu, téměř nové. Třeba letní tolik neřeším, koupím i nové levnější varianty, netrvám na kdovíjaké značce sandálek nebo tenisek, ale u zimních mám zkušenost s botama typu Deichmann, že promoknou úplně durch a kvalitní membránové jsou zkrátka dražší. Jinak roti Deichmannu nic nemam, letní botky nebo papuče tam klidně koupím:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2225
27.11.18 20:10
@Monchichik píše:

Zimní boty bych naopak v nouzi klidně bazarové koupila, bývají nejméně ochozene. Kolikrát použité akorát na cestu z parkoviště do školky a naopak. Pokud bych chtěla být cimprlich, vyměnila bych vnitřní vložku. S tímto rozpočtem možná i lepší varianta než nové z Deichmannu, u kterých není jisté, jestli nebudou promokat (nemají membránu) a navic mají podrážku jak prkno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
827
27.11.18 20:11

@modravlocka no vidíte a mé dítě nemělo nikdy nohu mokrou nebo studenou v barefoot zimních botech:) je ale fakt, že my kupujeme pouze jednu značku, protože jiná dcerce nesedí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12594
27.11.18 20:12

@Fazulina Když byli moje děti malé, žádné kvalitní membránové boty se neprodávaly :lol: . Když byl malej ten poslední, tak měl taky normální boty, to tady byl akorát ten Deichmann :lol: , dneska má zatím číslo bot 42, tak tam už neušetřím ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama