Dají se sehnat protialergení líčidla?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Xxxxxx
Stálice 89 příspěvků 08.10.14 09:41
Dají se sehnat protialergení líčidla??

Zdravím všechny :kytka: chtěla bych se zeptat, zda se dají sehnat líčidla přímo pro alergiky? Pokud tedy vůbec existují, po případě co dělat abych se mohla zase líčit když jsem nejspíš alergická? Ještě si tím nejsem jistá ale kdysi jsem si nechala prodloužit řasy a už 2 měsíce to léčím a když už jsem to měla skoro uplně zahojené, tak jsem se nalíčila a oči mi otekl přesně podle toho, jak jsem si dala tužku a fixu na oči, je možné že to bylo tím, že to nebylo ještě uplně dokonale zahojené ale i tak pro jistotu, bych si raději chtěla sehnat nějaká opravdu šetrná líčidla, jelikož bez nich opravdu nemůžu vylézt z domu :mrgreen: prosím o nějaké rady a typy, moc děkuji a přeji pěkný den ;)

Reakce:
Gabulle
Ukecaná baba ;) 2324 příspěvků 08.10.14 09:44

Rekla bych, ze alergie je to jen na to lepidlo na rasy. Co jsem cetla, rak leceni i pul roku, nez holkam prestal delat problemy makeup..

lulinaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.14 09:45

Alverde z DM by mely byt prirodni, co jsem slysela… :think:

smudlinky
Závislačka 2654 příspěvků 282 inzerátů 08.10.14 09:49

Bohužel líčidla pro alergiky neexistují, je spousta druhů alergií, takže nelze říct toto je vhodné pro alergiky. Asi nejlepší je se nemalovat, nebo pokud chcete chodit nalíčená, tak experimentovat a s počítat tím, že se může projevit alergie :-( existuje nějaká velmi šetrná řasenka vyšší cenové kategorie- značku si bohužel nepamatuju.

Sany80s
Kelišová 6989 příspěvků 08.10.14 09:55

Zkus ty, kde nejsou konzervanty. Z těch levnějších je to většinou je dermacol.
Na ty ostatní je lepší zeptat se v lékárně, bohužel jsou to ty dražší.
Nezaručím ti, že na to žádná reakce nebude, ale hodně alergických reakcí u kosmetiky způsobují právě ty konzervanty v nich. Musíš zkoušet.

mammy
Závislačka 3922 příspěvků 08.10.14 09:58

@Xxxxxx z řasenek la roche posay respectissime, jinak toho moc není. Alverde z dm zase tak přírodní není, neriskovala bych to.

Hanka1
Extra třída :D 14262 příspěvků 08.10.14 10:16

Clinique by mela byt nealergicka. Ja mam citlivou plet a vyhovuje mi.

krakatice
Zasloužilá kecalka 977 příspěvků 08.10.14 10:22

Přesně - Clinique je hypoalergení.
Jen bych nezaměňovala termín „přírodní“ za hypoalergenní (třeba u Alverde), jsou to dva zcela odlišné termíny.

divine_d
Kecalka 491 příspěvků 08.10.14 10:50

@Xxxxxx
Ahoj, mám dobrou zkušenost se značkou LR health a beauty.
Kamarádka nemohla mít nic z deko kosmetiky, měla vyzkoušené snad všechny značky. Žádná řasenka, stíny nic, rtěnka. Po všem se jí dělaly fleky na obličeji a kolem očí.
Půjčila jsem jí celý dekorativní kufr asi na týden se všemi možnými šminkami. Každý den zkusila něco jiného a po ničem žádná vyrážka. Nakoupila si věci asi za 3000 jak z toho byla nadšená.

Ale stejně myslím, že to je individuální.
Každý může mít jinou alergii.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Věděla jsem, že do pěti let bude konec! Promluvila expartnerka Dana Nekonečného

Náhlá smrt Daniela Nekonečného velmi zasáhla především expartnerku Zuzanu... číst dále >

Hasta la vista, Dádo! Patrasová posouvá hranice svého instagramového bizáru

Brzy jí bude třiašedesát, svými selfíčky na Instagramu ale Dáda Patrasová... číst dále >