DAJÍ SE VUBEC NĚKDE SEHNAT RUŽOVÉ MASKÁČKY PRO HOLČIČKU ???

456
5.11.05 22:27

DAJÍ SE VUBEC NĚKDE SEHNAT RUŽOVÉ MASKÁČKY PRO HOLČIČKU ???

Ahoj maminky a malé parádnice,
strašně moc sháním už dlouhou dobu na svojí holčičku růžové maskáčové kalhotky,jaké vyrábí např. Next,ale i další značky (Morris Mouse,Adams atd…),bohužel marně :o((( a opravdu je potřebujeme:o)))))Z diskuze na jiném serveru vyplynulo,že asi v ČR opravdu nejsou k sehnání :o( a ze sekáčů,příp. na inzerát jsou hned pryč…
Nevíte prosííím někdo,kde by se daly sehnat ,příp. neprodáváte někdo? Jednalo by se o velikost 86,92,98,ale i do 80 bysme se vešly:o)))
V Nextu tady u nás prý nejsou ,v Anglii ano,ale i když je hooodně moc chceme,tak s cestou se to asi nevyplatí:o)))

Dík moc za vaše rady…
Terez a Kristýnka,15měs.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

294
6.11.05 07:34

Hihi, nic ve zlém, ale já si to musela přečíst, protože jsem nevěřila vlastním očím, teda, tyhle starosti mít… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
6.11.05 08:49

Ahoj Anko,
promiň,ale tvou reakci moc nechápu…diskuze přece nemusí být pouze o problémech a to,že se zde zeptám jiných maminek,jestli někde nesehnaly obleček,který se mi líbí?Na tom nevidím nic odsouzeníhodného…
A nevím,podle čeho soudíš,že nemám žádné „opravdové“ problémy,ty má myslim někdy každý…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
6.11.05 08:50

promiň,nejsem přihlášená…
Terez.

• Nahlásit
  • Citovat
1436
6.11.05 11:21

Terez asi moc neporadim, len som ta chcela podporit, ja som zase takto cchela Brevi grillo kocik ktory sa nedal v mojej vysnivanej farbe zohnat. Nakoniec som zapojila virtualne kamaratky a zohanli mi ho az v Prahe :-) teraz nan cakam.Verim ze sa ti maskacikove nohavice podari zohnat.
Skus na mimibazare slovenskom je baba co myslim objednava veci z NEXTU a U.K. skus ju najst, je medzi hviezdami. Mozno je aj z CR teraz presne neviem.
Vela zdaru pri love ja maskace tiez milujem supravu dostal syn k roku. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16742
6.11.05 11:32

Tak si zkus naject na anglický stránky NEXTU a pošli jim mail s tvým požadavkem. S cestou se to fakt nevyplatí, ale poštovný už by se možná snést dalo, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Vvv
1364
6.11.05 11:34

Ahoj Terez,
na www.mimibazar.cz inzeruje spousta maminek, které prodávají anglickou módu (sekáčky i outlet). Zkus si projít jejich stránky a oslovit je přímo, třeba by ti vysněné maskáčky sehnaly, popř. poradily, kam se ještě obrátit. A ještě mě napadá, že outlet z UK prodávají také na www.medatko.cz a taky zkus internetové obchody na http://www.vltava2000.cz/default.asp?…
Snad jsem trochu pomohla, aby byla malá za frajerku :)
A ozvi se, jak jsi pořídila.
Hezký den,
Verča a Adámek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
294
6.11.05 21:10

Promiň Terez, tu reakci jsem si asi mohla odpustit, fakt to nebylo myšleno jako výsměch, mně to celé tak vykolejilo, já si ani růžové maskáče neumím představit… a starosti máme každý svoje.
Zdravím :wink:
Anka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
6.11.05 22:20

růžpvé maskáčky

Ahoj, snad trochu pomůžu - dnes jsem jedny viděla v internetovém sekáčku www.honzicek.cz. Byla to teda velikost 104, ale snad by se nechaly zkrátit. Hodně úspěchů při nákupech. Petra

• Nahlásit
  • Citovat
3596
7.11.05 20:44

Terez,

žiji v Anglii, dneska jsem byla v Nextu, nikde jsem je neviděla. Projížděla jsem i katalog a taky nic. Ale mám pocit, že v létě byly. Tak bohužel nepomůžu, jedině secondhandy, tam by se asi sehnat daly.

Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
456
9.11.05 20:46

Ahoj holky,
moc děkuju za všechny odpovědi,některé možnosti už jsem zkoušela,některé byly pro mě nové,každopádně děkuju všem :o) zatím teda nic,ale snad se časem seženou… že už nejsou ani v tom anglickem Nextu jsem nevěděla…tak asi byly jen v létě. Ze sekáče bych je stejně raději,ale jakmile se do některého dostanou,jsou pryč:o)))stejně tak na mimibazárku:o)))chce to štěstí…
tak se mějte a děkuju.
Terez

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
860
9.11.05 22:37

Ahoj Terez,
tak mě napadlo, zkus koupit ty bílo-šedé kalhoty, kup si růžovou barvu na oblečení a štětcem nabarvi ty bílé ¨(nebo ty šedé) skvrny a máš je růžovo-šedé (bílé), pak to akorát přetři octem a vyper… a máš to. Pokud tedy nemusíš mít značkové…
Radka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
102
15.5.06 14:49

zkouška

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...