Dají se zesvětlit tmavé vlasy, až černé?

Anonymní
22.4.21 09:19

Dají se zesvětlit tmavé vlasy, až černé?

Ahoj holky potřebuju pomoc. Asi rok jsem měla červenou barvu a už mě nebavily odrůsty, tak jsem chtěla jít zpátky na svou barvu (špinavý blond až světle hnědá). Koupila jsem si barvu Palette 3-65. No a moje vlasy jsou teď hodně tmavé až černé s červenými odlesky, ale ty mi nevadí. Jako nevypadá to škaredě, vlasy jsou pěkné, ale já jsem bledá a ještě mít takhle tmavé vlasy. :zed: Dá se to prosím nějak zesvětlit? Děkuju :? :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3273
22.4.21 09:21

Jdi ke kadernici ale bude to těžké. Pokud to vůbec půjde tak na fáze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16731
22.4.21 09:25

Vždycky, když jsem se snažila zesvětlit aktuální tmavou barvu (jsem taky přirozeně špinavá blond), byl to běh na dlouhou trať. Odrůst, zesvětlovač (ne na odrosty), obarvit co nejsvětlejším sjednocovačem a za pár měsíců znovu. Určitě bych to nedoporučovala laikovi, můžeš si pěkně zničit vlasy. Zajdi ke kadeřnici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8196
22.4.21 09:34

Já bych volila, aby to nebyl pro vlasy celkový šok, jenom nějaé zjemnění pramínků okolo obličeje než se ti to trochu vymyje.. Oni se i ty černé vymyjí..
Já mám celý život tmavé, svoje středně hnědé až tmavé, ani nevím už :mrgreen: bud jsem mívala tmavé a nebo tmavě bordo, a tak a vím, že tyto barvy z obvhodu se vymyjí.. Za chvilku to budeš mít tmavě hnědé a apk středně.. Záleží i jak si často myješ hlavu. Někomu stačí třeba jednou za tři dny, někdo obden, někdo denně jak se mu mastí..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14610
22.4.21 09:37

Odstin 3 je hodne tmavy.
1 nejtmavsi, 10 nejsvetlejsi. Takze trojkou jsi dodala tmavou barvu.
Mrkni sem https://youtu.be/wMIBkBIRlxk

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4634
22.4.21 09:41

Mám s tímhle dost zkušeností - osobně ale mám vysokoporezní vlasy, ze kterých se vše rychle vymývá, takže i z černé jsem do dvou měsíců zas hnědá a na značce fakt nezáleží (mytí hlavy 2×týdně).. TY pokud máš nyní aktuálně nabarvenou hlavu, tak nedělej NIC aspoň 3-4 týdny kromě toho, že to často myj (klidně i denně/obden), kup si BIO čistící šampon bez silikonů a sulfátů (teď jsou třeba v akci 50% v Rossmannu), aby se barva co nejvíce vymyla (dávej i masky, budou teď asi dost suché) - no a za ten měsíc si zajdi udělat MELÍR… protože zesvětlovat peroxidem celou hlavu je bruťárna… ten melír je fajn, že ti to prosvětlí přirozeněji a za ten měsíc už černá nebudeš, neboj ;) a s červenými tóny opatrně! bývají často za chvíli rezavé a nehezké.. ten melír bych dala světlounce hnědý/medový… :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
779
22.4.21 09:41

Já si barvím vlasy na černo a chtěla jsem si odbarvit spodek na bílo. Trvalo mi to zhruba půl roku, nacpala jsem do toho hrozně moc peněz a stejnak jsem skončila pouze na zrzavé, která už nešla za boha stáhnout. Nakonec jsem už na to neměla nervy a obarvila to znova na černo. Být tebou počítám s tím, že to bude na dlouho a určitě bych zašla ke kadeřnici. Já to riskovala jen skrz to, že jsem odbarvovala pouze spodek. Celou hlavu bych si netroufla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21941
22.4.21 09:48

@zudina @unuděná kadeřnice jsou zakázané už asi 5 měsíců ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
717
22.4.21 09:53

Palettka je to nejhorší co sis na ty vlasy mohla dát. Doma to sama nestáhneš. Pokud si nechceš vlasy úplně zničit. Budeš muset ke kadeřnici, a ta ti to postupně odbarví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3273
22.4.21 09:56
@stinga píše:
@zudina @unuděná kadeřnice jsou zakázané už asi 5 měsíců ;)

Tojo ale snad teď nějak otevřou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.21 10:21

@Lucy75 můžete mi prosím poradit ten šampon, jakou značku? Abych nevybrala špatně :D

Jinak peroxidem to určitě dělat nechci, nejsem blázen :mrgreen:

Děkuji všem za objasnění, já si právě barvou od Palette barvila tu hlavu červeně, tak jsem chtěla zůstat u své značky. :mrgreen: To, že ty čísla znamenají a určují tmavost jsem taky vůbec nevěděla, takže děkuju, příště budu chytřejší :palec:

Pokud to budu každý den umývat a používat nějaké ty bio šampony, neměla by mi zpátky vylézt červená, že ne? Té mám už po krk :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.21 10:22

Jinak k té kadeřnici bych zašla určitě, pokud se otevřou

• Citovat
  • Nahlásit
6
22.4.21 10:28

Byla jsem ten samý případ - roky jsem si na hlavu patlala tmavě hnědou paletku, pak jsem potkala konečně tu pravou kadeřnici - stáhla mi to za jedno sezení, nejdřív klasicky na oranžovo a pak mi dala barvu dle přání - konkrétně kaštanovou a super. Používá šetrné barvy, takže to bylo sice drahé, ale vlasy to nijak nepoznamenalo - naopak. Pokoušela jsme se to stáhnout několikrát doma, různými zaručenými přípravky, ale výsledkem byl akorát zasmraděný celý dům a na hlavě pár světlých pramenů, což vypadalo děsně. Určitě vyčkej, až se otevřou kadeřnictví, snad už to nebude tak dlouho trvat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16430
22.4.21 10:31

Ano, dá, ale nedělej to sama.

Počkej až otevrou kadeřnictví a jdi do nějakého salonu, kde skutečně umí barvi a umí udělat přirozené barvy. kdekoliv kde se chlubí divokými voživeníčky, tam nelez.

V mezičase hlavu myj čistícími šampony a následně splachuj kyselým oplachem, ať vymyješ alesppoň něco. a hydrajuj něčím bez silikonů.

třeba toto https://www.notino.cz/…tici-sampon/

po umytí opláchni ředěným octem a pak hydratuj kondicionerem co ti sedí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
901
22.4.21 11:34

To chce kadeřnici, nechat stáhnout barvu a hodně ošetřit :-)
Mně to vyšlo na 3,5K v Praze, ale stalo to za to :-) z tmavě hnědé na zrz a jsem spokojena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat