Reklama

Daktarin orales gel - od jakého věku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KKatka23
Echt Kelišová 7958 příspěvků 05.04.18 19:17
Daktarin orales gel - od jakého věku?

Ahoj.

Ráda bych se zeptala, odkdy jste používaly při moučnivce Daktarin orales gel. V příbalové informaci je napsáno, že by se neměl dávat do čtyřech měsíců až a taky teda že by se tím měla pusinka jen vytírat a ne ho přímo polykat. Je to fakt tak běžná praxe? Myslela jsem, že je to to samé co Infectosoor Mundgel z Německa a ten jsem dávala dcerce hned od porodnice, třikrát denně jsem jí potírala jazýček a nechala ji to i spolknout - nejen, že se jí nic nestalo, ale navíc moučnivka zmizela během pár dnů… 8o Má někdo zkušenost stejnou s tím Daktarinem?

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Reklama