Daktarin orales gel - od jakého věku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
KKatka23
Echt Kelišová 8790 příspěvků 05.04.18 19:17
Daktarin orales gel - od jakého věku?

Ahoj.

Ráda bych se zeptala, odkdy jste používaly při moučnivce Daktarin orales gel. V příbalové informaci je napsáno, že by se neměl dávat do čtyřech měsíců až a taky teda že by se tím měla pusinka jen vytírat a ne ho přímo polykat. Je to fakt tak běžná praxe? Myslela jsem, že je to to samé co Infectosoor Mundgel z Německa a ten jsem dávala dcerce hned od porodnice, třikrát denně jsem jí potírala jazýček a nechala ji to i spolknout - nejen, že se jí nic nestalo, ale navíc moučnivka zmizela během pár dnů… 8o Má někdo zkušenost stejnou s tím Daktarinem?

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska jako byznys? Zlata Adamovská s Petrem Štěpánkem na vztahu pořádně vydělávají

Oba jsou skvělými herci, kteří jsou zárukou kvality a sledovanosti. Manželé... číst dále >

Zavřená komnata Jitky Zelenkové: Proč zůstala na „stará kolena“ úplně sama?

Láska k jednomu muži dostala zpěvačku Jitku Zelenkovou (68) až na samé dno.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >