Daktarin orales gel - od jakého věku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KKatka23
Kelišová 7182 příspěvků 05.04.18 19:17
Daktarin orales gel - od jakého věku?

Ahoj.

Ráda bych se zeptala, odkdy jste používaly při moučnivce Daktarin orales gel. V příbalové informaci je napsáno, že by se neměl dávat do čtyřech měsíců až a taky teda že by se tím měla pusinka jen vytírat a ne ho přímo polykat. Je to fakt tak běžná praxe? Myslela jsem, že je to to samé co Infectosoor Mundgel z Německa a ten jsem dávala dcerce hned od porodnice, třikrát denně jsem jí potírala jazýček a nechala ji to i spolknout - nejen, že se jí nic nestalo, ale navíc moučnivka zmizela během pár dnů… 8o Má někdo zkušenost stejnou s tím Daktarinem?

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Jindřich Forejt: Svatba to bude komická, postará se o to rodina Meghan

Necelý den zbývá do královské svatby, u které se věří, že navždy změní pojetí... číst dále >

5 důvodů, proč by to měl Červenka zabalit a reprezentaci zamávat

Další velký turnaj a další propadák. Roman Červenka měl být na letošním... číst dále >

Články z Ona Dnes

V druhé půli života jsou muži na ženách citově závislí, říká psycholog

Krize rodiny je podle psychologa Jeronýma Klimeše zákonitá a - jak dokládá... číst dále >

Co už byste nikdy neměli dělat, pokud chcete opravdu zhubnout

Plavková sezona se blíží a vaše předsevzetí zhubnout alespoň nějaké to kilo... číst dále >

Reklama