Dal vám muž někdy falešné jméno?

3
30.5.20 16:47

Dal Vám muž někdy falešné jméno?

Zdravím, chtěla jsem se zeptat, zda Vám dal někdy muž falešné jméno? Známe se asi půl roku. Měli jsme i schůzku. Ale něco ve mně mi najednou začalo říkat, že mi něco tají. A asi jsem měla pravdu. Nikdo toho jména podle statistik MVČR neexistuje…
Máte někdo zkušenost s udáním falešného jména?
Děkuji za odpověď :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
30.5.20 17:42

Když jsem začala chodit na rande s klukama že seznamky, tak jsem si taky vymyslela jiné a neobvyklé jméno. Což v některých případech bylo moc dobře. Akorát se mi to blbě vysvětlovalo po několika schůzkách manželovi. Byl naštvaný, ale vysvětlila jsem mu to a ustáli jsme to.

• Nahlásit
  • Citovat
10589
30.5.20 18:06

Zajímalo by mě, z jakých statistik vycházíš. Nevěděla jsem, že se někde dá zjistit, jestli kombinace jména a příjmení existuje… pokud si pamatuju, před x lety - ještě před GDPR - vydalo MF seznam kombinací jmen a příjmení, ale byli tam jen lidi, kterých je 4ks a více. Čili to, že tam někdo není, neznamená, že neexistuje…

Edit. Dohledala jsem, že to bylo v roce 2009, na webu MV už ta čísla nejsou a origoš tabulku jsem tahle narychlo nenašla. IMHO jsi trapný trol.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3432
30.5.20 18:49

Ty jo, to by mě vůbec nenapadlo, že se může stát. Ani mě nikdy nenapadlo si to ověřit :-o

@Slečna Ferka píše:
Zajímalo by mě, z jakých statistik vycházíš. Nevěděla jsem, že se někde dá zjistit, jestli kombinace jména a příjmení existuje… pokud si pamatuju, před x lety - ještě před GDPR - vydalo MF seznam kombinací jmen a příjmení, ale byli tam jen lidi, kterých je 4ks a více. Čili to, že tam někdo není, neznamená, že neexistuje…Edit. Dohledala jsem, že to bylo v roce 2009, na webu MV už ta čísla nejsou a origoš tabulku jsem tahle narychlo nenašla. IMHO jsi trapný trol.

Stránky kdejsme.cz tam ti to vyplivne údaje o osobách s tím kterým jménem. Ale nevím, zda to hledá i kombinaci jméno+příjmení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10589
30.5.20 20:56

@Azeretereza Nehledá. To vydalo MVČR jednorázově v roce 2009, a kvůli GDPR to muselo stáhnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3432
30.5.20 21:20
@Slečna Ferka píše:
@Azeretereza Nehledá. To vydalo MVČR jednorázově v roce 2009, a kvůli GDPR to muselo stáhnout.

Ale funguje to furt. Nevím teda jak aktuálně, ale eventuálně by se tam něco najít dalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
257
30.5.20 21:25
@Hanah22 píše:
Zdravím, chtěla jsem se zeptat, zda Vám dal někdy muž falešné jméno? Známe se asi půl roku. Měli jsme i schůzku. Ale něco ve mně mi najednou začalo říkat, že mi něco tají. A asi jsem měla pravdu. Nikdo toho jména podle statistik MVČR neexistuje…
Máte někdo zkušenost s udáním falešného jména?
Děkuji za odpověď :)

Z druhé strany - ano parkrat jsem pouzil falešné jméno z mnoha důvodů. Necim se kryje, nemusí to s tebou vůbec myslet vážně. Zbytečně tu jmenovat. Navic na internetu to dělám zcela běžne, že používám vymyšlené jméno :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
89
31.5.20 00:11

Normálka. Na netu a na rande jedině pod cizím jménem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10589
31.5.20 10:30

@Azeretereza Mohu se zeptat, kde to je k dispozici? Ráda bych se sama na pár věcí koukla. (KdeJsme samozřejmě funguje, ale tam nejsou ty kombinace, tak na to se neptám.)

PS: Zakladatelka se zasmála a už ji neuvidíme…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3432
31.5.20 11:10

@Slečna Ferka To já nevím, psala jsem celou dobu jen o kdejsme. Jo jo, my tu dumáme a zakladatelka se směje :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama