Dala jsem dítěti na zadek, protože nechtěl spát

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
18.11.21 21:13

Dala jsem dítěti na zadek, protože nechtěl spát

Ahoj holky, potřebuji se vypsat, syn dneska dostal na zadek, při uspávání normálně na holou a já si to teď hrozně vyčítám. Poslední dny jsem na něj u toho usínání i zlá :( snažím se nebýt a být trpělivá, jsem teď ve 24tt takže hormony tomu také moc nepřidají a přisuzuji to tomuhle. Nechci být na syna v tomhle ohledu zlá má 19m a miluju ho nade všechno, je to moje sluníčko. Jenom proste po více jak hodině uspávání mi dneska ruply nervy :(. Máme svůj večerní rituál a to, že se vykoupe, já namažu dám pyžámko, on si vypije mlíčko, krkne si, já ho pomazlím, ukládám do postýlky a teď záleží na něm, buď ho škrabkám na zádech, nebo držím za ručičku a hladím. Vyhovuje to takhle oběma stranám, před měsícem se ještě kojil a usinal takže na kontakt semnou, je hodně zvyklý brouček. A já tu teď lezim a nadávám si jaká jsem blbá kráva, ze dneska dostal na holou, protože už mi ruply nervy a protože nechce spinkat, neprovedl nic špatného přece, jen nemohl usnout :? nejraději bych si za to nafackovala, potřebovala jsem se vypsat děkuji..
a prosím o anonym, opravdu se za to stydím :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4257
18.11.21 21:15

Kliiiiiid jsi jen člověk, on vi, ze ho milujes, zitra mu to vynahradis a on na to uz určitě zapomněl :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2538
18.11.21 21:19
@Anonymní píše:
Ahoj holky, potřebuji se vypsat, syn dneska dostal na zadek, při uspávání normálně na holou a já si to teď hrozně vyčítám. Poslední dny jsem na něj u toho usínání i zlá :( snažím se nebýt a být trpělivá, jsem teď ve 24tt takže hormony tomu také moc nepřidají a přisuzuji to tomuhle. Nechci být na syna v tomhle ohledu zlá má 19m a miluju ho nade všechno, je to moje sluníčko. Jenom proste po více jak hodině uspávání mi dneska ruply nervy :(. Máme svůj večerní rituál a to, že se vykoupe, já namažu dám pyžámko, on si vypije mlíčko, krkne si, já ho pomazlím, ukládám do postýlky a teď záleží na něm, buď ho škrabkám na zádech, nebo držím za ručičku a hladím. Vyhovuje to takhle oběma stranám, před měsícem se ještě kojil a usinal takže na kontakt semnou, je hodně zvyklý brouček. A já tu teď lezim a nadávám si jaká jsem blbá kráva, ze dneska dostal na holou, protože už mi ruply nervy a protože nechce spinkat, neprovedl nic špatného přece, jen nemohl usnout :? nejraději bych si za to nafackovala, potřebovala jsem se vypsat děkuji..
a prosím o anonym, opravdu se za to stydím :roll:
:roll: :roll: :roll:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
18.11.21 21:27

Dobrý psycho..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1319
18.11.21 21:27

Nauč ho usínat samotnýho, nejvyšší čas. Až porodíš, tak tě z toho mrskne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5730
18.11.21 21:28
@Anonymní píše:
a prosím o anonym, opravdu se za to stydím :roll:

Povím ti jedno tajemství. I my rodiče jsme jen lidi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5730
18.11.21 21:28
@Arboretka píše:
Nauč ho usínat samotnýho, nejvyšší čas. Až porodíš, tak tě z toho mrskne.

A tohle je taky pravda… Já tedy uspávání ještě oba (3 a 5), ale když se narodil druhý, tak mě z toho mrsklo, bylo to fakt psycho, člověk se nemůže rozpůlit.

Příspěvek upraven 18.11.21 v 21:29

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.11.21 21:29

@Kaileee
Já doufám, ruply mi nervy a hodně upřímně a fakt se za to stydím :/ protože on je jinak úplně zlatý chlapeček, jasně zlobí, ale to každé dítě… :) musím krotit své emoce hlavně, ale občas to nejde :/

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.11.21 21:31

@Conniie
Nevím co je na tom psycho, neříkej ze tobě nikdy nebouchly saze. Žádná nejsme dokonalá máma.

• Citovat
  • Nahlásit
4257
18.11.21 21:33
@Anonymní píše:
@Kaileee
Já doufám, ruply mi nervy a hodně upřímně a fakt se za to stydím :/ protože on je jinak úplně zlatý chlapeček, jasně zlobí, ale to každé dítě… :) musím krotit své emoce hlavně, ale občas to nejde :/

Už to nevrátíš… zitra mu udeláš hezky den a bude fajn

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.11.21 21:33

@Limi123
Ono už to bylo v procesu, samostatné usínání, ale teď byl nemocný a do toho mu rostou druhé stoličky, takže až tohle období přejde najdeme na samostatné usínání, ale musí vědět, že jsem tam pro něj třeba vedle v obýváku, on se totiž bojí, když je tam sám :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
13
18.11.21 21:39

Chyba to byla, ale nebabrej se v tom. Někdy je to těžký no, ale to dítě třeba něco trápí a ty mu ještě naflakáš, tak na to mysli, kdyby to zas na tebe někdy přišlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5730
18.11.21 21:41
@Anonymní píše:
@Limi123
Ono už to bylo v procesu, samostatné usínání, ale teď byl nemocný a do toho mu rostou druhé stoličky, takže až tohle období přejde najdeme na samostatné usínání, ale musí vědět, že jsem tam pro něj třeba vedle v obýváku, on se totiž bojí, když je tam sám :nevim:

Jj, já to takhle pak staršího naučila, že jsem zpočátku vždy odešla na WC, pak 2× na WC, pak třeba něco poklidit a postupně si zvyknul, že u něj nejsem celou dobu. To bylo v době, kdy dlouho usínal a mně to drasalo nervy, protože mladší třeba ještě potřeboval na usnutí kojení a dokud neusnul starší, nešlo uspat mladšího.

Teď se mnou už zase usínají oba a užíváme si to, pokud tedy moc nelumpačí. Dneska byla zrovna před spaním taky nějaká krize.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
18.11.21 21:43
@Anonymní píše:
@Conniie
Nevím co je na tom psycho, neříkej ze tobě nikdy nebouchly saze. Žádná nejsme dokonalá máma.

Neříkám, že jsem dokonalá… jen si nedokážu představit, že bych uhodila vlastní dítě. A to mám tři… ale způsobit bolest někomu, koho miluju… to mi mozek nebere. Když chlap uhodí ženskou, tak to se řeší okamžitě… ale ženská bít vlastní dítě může… jakože jedna výchnovná? když dětskej mozeček je tak jednoduchej k motivaci něčím jiným… jen by to asi chtělo ventilovat ty saze jinak, no..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
188
18.11.21 21:45

8o mazec, dát na holou, protože ho možná něco bolí a nemůže usnout…jsem nervák, ale tohle by mě nenapadlo. asi bych se snažila zlepšit sebeovládání, na hormony se taky nedá svádět všechno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat