Dala jsem jednou jiné UM - zelená stolice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.19 11:44
Dala jsem jednou jiné UM - zelená stolice

Zdravíčko…Takže chtěla bych se zeptat.. Malou od konce 6ti nedělí dokrmuju Bebou optipro comfort… Už přes měsíc máme kojení spíše jako předkrm takže už jsme skoro plně na UM…a teď k věci měla jsem doma od mamky schovaný kendamil, chtěla jsem na něj přejít kvůli jeho složení až mi beba dojde, plus tam byla ještě schovaná špatně koupená beba optipro. Jednou večer naše UM došlo tak jsem se vrhla na ten kendamil, malá vypila pouze 40 a hrozně se pozvracela, někdy to udělala i
dřív takže jsem ji ho znovu dala.. asi hodinu po měla dvě hodiny v kuse bolení bylo to hrozné a řekla jsem si že ji takto trápit prostě nenechám nějakým měněním mléka kvůli složení a kendamil už prostě nedám, jenže ráno ještě obchod nebyl otevřen a doma jen ta beba optipro… Složením úplně jiné mléko než beba naše… Ale musela jsem dát.. no a od té doby, už je to týden má malá stolici jednou za den, tmavě zelenou hmotu se žlutými kousky… Ale bolení žádné.. jen tohle… tak by mě zajímalo jestli se ještě týden po tom může takto čistit.. nebo co to je… Předtím jsme měli stolici 3× za den a krásné žluté míchané vajíčka.. Jestli někdo ví a měl to třeba stejné.. Jinak doktorce jsem už dřív volala kvůli stolici při kojení a bylo mi řečeno pokud tam není krev a hleny je to dobré… Proto se mi jí moc volat teda nechce… Může se ještě malá čistit? Děkuju…

Přečtěte si článek: Zelená stolice u kojenců: Kdy značí potíže?

Reakce:
justina20
Kecalka 362 příspěvků 01.05.19 11:52

Dávala jsem dceři optipro comfort, pak jsem zkusila krabici optipro, zácpa…tak jsem se vrátila ke comfort, podotýkám že malá má 2,5 a pořád má mléko Beba optipro Comfort 4,vše ostatní zácpa.. pomalu precházíme na normální, ale ráno a večer si ještě 250 ml dá…

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1574 příspěvků 01.05.19 11:56

No ty s ní děláš psí kusy teda 8o

Veronika587
Povídálka 50 příspěvků 01.05.19 11:59

@justina20 právě no.. po té optipro comfort mi kakala fakt často a hezky… Ale teď co se stalo tohle a jsme na ní už týden zpátky pořád se to nevrátilo do toho normálu :nevim:

Veronika587
Povídálka 50 příspěvků 01.05.19 12:02

@Serpentini psí kusy to bych neřeklaa :? Chtěla jsem pro ni zdravější mlíčko když ji skoro už nekojím… ale nečekala jsem že by to mohla být taková hrůza… A bohužel když měla znovu hlad ještě nebyl otevřen obchod… A ten kendamil jsem do ni cpat logicky nechtěla…

iiiv
Extra třída :D 11412 příspěvků 01.05.19 12:22

Kolik je dítěti?

Veronika587
Povídálka 50 příspěvků 01.05.19 12:35

@iiiv za pár dní 3 měsíce

Váš příspěvek
Reklama