Dala jsem manželovi šanci, ale stejně se chci odstěhovat - jak mu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.18 10:19
Dala jsem mu šanci ale stejně se chci odstehovat

Ahojky. Všechno to začalo tím že když se narodil syn manžel mi vyčítal že jsem dítě chtěla já, tehdy jsme byli partneři. Překonali jsme krizi. Máme druhé dítě to mi taky vyčítal že děti jsem chtěla já ať se starám, jsme manželé 6let ale celkem spolu 13. Syn má 7 a kousek a dcera 4 a kousek. V létě mi řekl proč vychovavam syna 7let když je dítě, Chmela jsem na něj jak blbec, dítě se má vychovávat už od malička, pak mi vyčítal že mi koupil auto, vymalovala jsem celý byt sama a nechtěl rozbila tablet, a hrdinně co jsem udělala prý bylo to že jsem rozbila tablet, že doma nic nedělám. Chodím do práce starám se o rodinu o domácnost…zhnusil se mi, je nechutný, nespali jsme spolu 4 roky protože nechci. Jedny trenky nosí tři syn, koupe se jednou za tři dny, doma se drbe na koul…pak si cucha k ruce a pak jde dělat jídlo pro děti, holí si vousy jednou za týden, tričko v kterém spí, tak mání na doma, chodí sním ven a když by jsem mu neřekla vymen si ho, jde sním do práce. Na děti stále řve kvůli blbostem, neposlouchají ho v ničem, pořád dostávají od něj na zadek kvůli blbostem, vysvětlila jsem mu to, je to měsíc a on si z toho nic moc nevzal, soindira je pořád a na děti křičí pořád. Řekla jsem mu že s e chci odstěhovat a rozvést, řekl že ne že sbami chce být že se změní ale nezměnil, čekala jsem změnu ale za ty roky co jsem mu vysvětlovala tohle všechno dobu toho nic nedělá. Budu mít podnájem, chodím do práce na zkrácený úvazek ať můžu děti dovézt do školky a školy. Peníze nějaké mám ale ne moc, čekám že mi na děti bude platit, nechci ani střídavou péči jelikož mám strach co se tam bude dít když by jsem tam nebyla. Jsem podruhé rozhodnuta ale nevím jak mu to říct jak to udělat, asi mě bude nenávidět.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
samá práce
Ukecaná baba ;) 2258 příspěvků 13.11.18 10:28

V tom výčtu ještě chybí, že chcije do umyvadla. ;) A budou to snad všechny neřesti, co tu na emiminu na chlapy zazněly. :D

Hortakova28
Nováček 9 příspěvků 13.11.18 10:30
@samá práce píše:
V tom výčtu ještě chybí, že chcije do umyvadla. ;) A budou to snad všechny neřesti, co tu na emiminu na chlapy zazněly. :D

To naštěstí ne, ale je to pěknej hnus jak se chová, ponožky si večer dá na hromádku co má na další den, ráno k nim čichne a řekne jsou ještě dobře, já s dětma každý den čisté spodní prádlo a ponožky. Toho je více ale je mi až trapně to tu psát …

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.18 10:41

To je hrozné, se mi z toho udělalo až špatně :poblion: přesně takový je můj švagr takové hovádko :roll: když to vidím, hygiena mu nic neříká :zed: ale švagrové to nevadí, jinak se chová k ní i k dětem hezky… Ten Tvůj si za to může sám, dala si mu šanci, kterou promarnil, nic se nezměnilo. Bych mu řekla: ,, dostal si šanci kterou si promarnil a já už nemám trpělivost s tebou ztrácet svůj drahocenný čas…" Aspoň bude mít čas o tom všem přemýšlet… :nevim: prosím anonym kvůli rodině :oops:

Bábrdl
Generální žvanilka 21771 příspěvků 13.11.18 10:42
@Hortakova28 píše:
To naštěstí ne, ale je to pěknej hnus jak se chová, ponožky si večer dá na hromádku co má na další den, ráno k nim čichne a řekne jsou ještě dobře, já s dětma každý den čisté spodní prádlo a ponožky. Toho je více ale je mi až trapně to tu psát …

Takový ale musel být i před tím, ne? :think:

annasmyc
Kecalka 402 příspěvků 13.11.18 10:45

stejná kytka a „jako“ dva anonymy…no tak nebudem krmit trolla
 @admin

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.18 10:45
@Anonymní píše:
To je hrozné, se mi z toho udělalo až špatně :poblion: přesně takový je můj švagr takové hovádko :roll: když to vidím, hygiena mu nic neříká :zed: ale švagrové to nevadí, jinak se chová k ní i k dětem hezky… Ten Tvůj si za to může sám, dala si mu šanci, kterou promarnil, nic se nezměnilo. Bych mu řekla: ,, dostal si šanci kterou si promarnil a já už nemám trpělivost s tebou ztrácet svůj drahocenný čas…" Aspoň bude mít čas o tom všem přemýšlet… :nevim: prosím anonym kvůli rodině :oops:

Je to hnus a mě je z toho taky špatně, nejhorší je že na ty děti křičí a Pleska po zadku když to vůbec není třeba, mě děti poslechnou semnou jsou hodně, ale přijde tatínek a oni najednou obrátí a zlobí, on sedne na gauč a usne u mobilu, když po něm děti něco chcou ptají se ho na to 10× nekomunikuje ani snimi ani semnou, nejhorší je že i ta čtyřletá to vnímá a ptají se mně oba proč je taťka takový, že nic nedělá že mi nepomáhá, když dostanou na zadek tak je mi jich líto nebo když po nich řve. Chci klidný život bez nervů a bez toho aby jsem 40ti letému chlapovi dělala full servis , chci s dětmi zit po svém.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.18 10:46
@Bábrdl píše:
Takový ale musel být i před tím, ne? :think:

Nebyl takový, je to poslední 4 roky.

Bábrdl
Generální žvanilka 21771 příspěvků 13.11.18 10:49
@annasmyc píše:
stejná kytka a „jako“ dva anonymy…no tak nebudem krmit trolla
@admin

Vždyť to není stejná kytka… 8o

Bábrdl
Generální žvanilka 21771 příspěvků 13.11.18 10:50
@Anonymní píše:
Nebyl takový, je to poslední 4 roky.

To je blbý :think:

terien
Echt Kelišová 8519 příspěvků 13.11.18 10:50

To není o tom, ze se drbe na koulích a čuchá k ponožkam, to jsou za X let nakumulované neřešené problémy. Odstěhuj se dřív, než ho začneš nenávidět a pokud uvidíš, že se snaží, můžete zkusit poradnu když budete chtít a pomalu se třeba zase sblížit. Nemusí to být definitivní konec, i když asi bude.

karkarka
Závislačka 2879 příspěvků 13.11.18 10:51

@annasmyc vždyť to neni stejna kytka?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.18 10:53
@Bábrdl píše:
To je blbý :think:

To je blbý právě, ale on je spokojený on má doma full servis a když jsem mu to řekla tak stím nic nedělá, nebaví mě to a jsem nešťastná, to ví taky myslela jsem že když mu to všechno řeknu že bude chtít změnu v lepší ale nezměnil nic. Mám nabídku na podnájem po vánocích ale nevím jak mu to mám říct, že se rozvést chci a že chci odejít.

aiera
Kecalka 220 příspěvků 13.11.18 10:53

Zpočátku to byl tulipán, taky jsem to zahlédla, pak se kytka opravila..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.18 10:54
@terien píše:
To není o tom, ze se drbe na koulích a čuchá k ponožkam, to jsou za X let nakumulované neřešené problémy. Odstěhuj se dřív, než ho začneš nenávidět a pokud uvidíš, že se snaží, můžete zkusit poradnu když budete chtít a pomalu se třeba zase sblížit. Nemusí to být definitivní konec, i když asi bude.

Jj je to za x let právě, ale já už jsem na něj alergická, vadí mi všechno, hlavně tyhle hnusy co dělá, a to je jen polovina z toho co dále dělá.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Česko, dílna všech coverů: Další verze hitu Být stále mlád Mareše a Gotta boduje

Jak se dělají hity v Česku? Zrecyklujte úspěšnou zahraniční melodii, dejte jí... číst dále >

Dvě ženy za jeden večer: Jak Onder zvládl polibky na ruku i dámské lodičky

Po velkém finále StarDance následovala samozřejmě afterparty, na které se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >