Dala jsem přítelovi facku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.19 21:49
Dala jsem přítelovi facku

Ahoj s přitelem jsme 2 roky je to tak trochu mamánek a snažim. se abychom mohli sami založit rodinu a žit tak nějak jeden pro. druhého. Bohužel přitelova matka žije sama chlapa nemá, tak je tak trochu zavislá na synovi Já si připadám jak páté kolo u vozu. Nejdřiv maminka potom já rozkrájel by se a chtěl by koupit dvougenerační domek a bydlet i s maminkou Maminka mu řidí život a parazituje na něm. Přitel ji lituje a ve všem ji poslouchá. Vždy se na něčem domluvime, a on je furt na telefonu s maminkou. A na mě i kolikrat zapomene prostě máma chtěla. Nevydržela jsem to a poprvé jsem mu jednu vlepila ujeli mi nervy.Ted mě to mrzí protože vim. i jak on to má těžké a za. chování svý matky vlastně nemuže, zasloužila by si jednu spiš ona, mrzí mě to my 2 spolu moc nevycházíme nechápu totiž jejich vztah :zed: :think: Jak to máte vy hádáte se nemyslim zrovna jen s mamánkama

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
bozska-mrcha
Extra třída :D 10286 příspěvků 29.03.19 21:53

pokud ti jí nevrátil, bude k tobě mít jistou úctu.Holky netluče a to jistý klad. Ovšem jestli se s tím pochlubí mamince ,tvoje pozice bude ještě slabší než už je.
Jinak lidé se čas od času hádají v každém vztahu, fackují se jen primitivové. 8)

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 29.03.19 21:53

Kecáš. :mrgreen:

welovefashion
Zasloužilá kecalka 793 příspěvků 89 inzerátů 29.03.19 21:54

Ještě že nemám mamánka, ja bych utekla jen kdyby zahlasil to o tom dvougeneračním domě .. Mít tchyni pořád za zadkem… Já bych to nezvládla ani s vlastní mámou a to jí mám moc ráda :)

Rive
Ukecaná baba ;) 1622 příspěvků 29.03.19 21:56

Kdybych manželovi natáhla, tak bych ho asi zabila :nevim:
Občas se pohádáme, ale bez bití a nadávání.

salubriter
Kecalka 206 příspěvků 29.03.19 21:56

On nemůže za chování své matky.
Ale může za to, jak se chová a jak ji podléhá a že ji staví na první místo před Tebe.

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 29.03.19 21:58
@welovefashion píše:
Ještě že nemám mamánka, ja bych utekla jen kdyby zahlasil to o tom dvougeneračním domě .. Mít tchyni pořád za zadkem… Já bych to nezvládla ani s vlastní mámou a to jí mám moc ráda :)
:lol: :lol: :lol:
Božislava
Závislačka 2696 příspěvků 29.03.19 21:59

Pokud ta facka byla zasloužená je vše v pořádku. Je třeba ukázat mužům, kde je jejich místo už před svatbou. je třeba si vyjasnit pozice.

rokris
Kelišová 7270 příspěvků 29.03.19 21:59
@Anonymní píše:
Ahoj s přitelem jsme 2 roky je to tak trochu mamánek a snažim. se abychom mohli sami založit rodinu a žit tak nějak jeden pro. druhého. Bohužel přitelova matka žije sama chlapa nemá, tak je tak trochu zavislá na synovi Já si připadám jak páté kolo u vozu. Nejdřiv maminka potom já rozkrájel by se a chtěl by koupit dvougenerační domek a bydlet i s maminkou Maminka mu řidí život a parazituje na něm. Přitel ji lituje a ve všem ji poslouchá. Vždy se na něčem domluvime, a on je furt na telefonu s maminkou. A na mě i kolikrat zapomene prostě máma chtěla. Nevydržela jsem to a poprvé jsem mu jednu vlepila ujeli mi nervy.Ted mě to mrzí protože vim. i jak on to má těžké a za. chování svý matky vlastně nemuže, zasloužila by si jednu spiš ona, mrzí mě to my 2 spolu moc nevycházíme nechápu totiž jejich vztah :zed: :think: Jak to máte vy hádáte se nemyslim zrovna jen s mamánkama

Tím, že ho budeš kvůli matce fackovat, to asi nevyřešíš.

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 29.03.19 22:00
@salubriter píše:
On nemůže za chování své matky.
Ale může za to, jak se chová a jak ji podléhá a že ji staví na první místo před Tebe.

Chyba, ona si ho takto vychovala. Odborný název: Opičí láska. Matka si postaví syna na roveň sexuálního partnera.

Božislava
Závislačka 2696 příspěvků 29.03.19 22:03
@Průzkumník píše:
Chyba, ona si ho takto vychovala. Odborný název: Opičí láska. Matka si postaví syna na roveň sexuálního partnera.

Bohužel krvesmilsvo nemusí být pouze na úrovni otec-dcera, ale v tomto případě bych to vyloučila.

bozska-mrcha
Extra třída :D 10286 příspěvků 29.03.19 22:03
@Božislava píše:
Pokud ta facka byla zasloužená je vše v pořádku. Je třeba ukázat mužům, kde je jejich místo už před svatbou. je třeba si vyjasnit pozice.
:palec: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Tak to mu už jen koupí předložku
Tarjei
Závislačka 4642 příspěvků 29.03.19 22:06

@bozska-mrcha ja cetla predkozku :D :lol:  :mrgreen:

rokris
Kelišová 7270 příspěvků 29.03.19 22:08
@Tarjei píše:
@bozska-mrcha ja cetla predkozku :D :lol: :mrgreen:

Na co Ty hned nemyslíš :lol:

bozska-mrcha
Extra třída :D 10286 příspěvků 29.03.19 22:08
@Tarjei píše: