Dala jste se některá dohromady s kolegou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.18 23:40
Dala jste se některá dohromady s kolegou?

Našla jste si tu některá chlapa v práci? Pokud ano, jak se to celé semlelo?
Já nastoupila do nové práce, je tam kluk cca starý jak já…nic o ném nevím, jen jeho jméno a pracovní pozici, dělá na stejném patře. A začal mi být i přes tu velkou neznámou velice sympatický. Sice jsme byli představeni, ale tak nějak z rychlíku, jelikož nás nováčky protáhli po všech kanclech a stejně si většinu z nich nepamatuju - ale s ním se zdravím od začátku a teď jsme dokonce začali i semtam prohazovat nějaké věty, když se míjíme. Bohužel se není jinak kde potkat:/ můžu něco udělat nebo to mám nechat osudu? Faktem je, že uhánět chlapa se mi příčí, a ač tvrdí, že se mají v době emancipace snažit i ženský, ve finále jim to stejně většinou nesedí.
Jde z tohoto vykouzlit něco víc?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Serpentini
Kecalka 407 příspěvků 14.02.18 23:46

Znám dost lidí, kteří se potkali v práci a mají krásný vztah. Bohužel když to nedopadne tak asi nic moc denně vídat bývalého. Jinak přítele jsem sbalila já, ne on mě, to bych se nedočkala. :mrgreen:

Andy27
Kelišová 6238 příspěvků 14.02.18 23:46

Rada…nic nedelej a nech to plynout, treba se mi libis a pozve te na sklenku..nebo se zakecate a nejaky pozvani z toho vypline.. ;)

mamina444
Kecalka 234 příspěvků 14.02.18 23:46

Tak začlo to u mě nějak podobně sice ne v kanclu ale normálka na placu.No a sme spolu netlačila sem na pilu jen asi byla i ta příležitost pokecat hlavně když bylo hotovo pak padlo pár úsměvů. Našel si mě na fb a psali jsme si. U mě asi bylo hlavní že byl jiný než ta smečka tam zadaný ženatý a rádi by sex nechápali že to u mě nejde.No a on byl teda svobodnej mladší ale jen tak navrhl procházku ne žádný opíjení se a podobné oplzlárny jak ten zbytek.Tak sem souhlasila a dopadlo to dobře. :palec: Takže držím palce hod pár úsměvů i při pozdravu a možná ho to trkne zda má zájem. :kytka: Taky nejsem ten tip že bych přišla a řekla chlapovi že se mě líbí stydím se. :nevim:

brumdinka
Nadpozemská drbna 25240 příspěvků 14.02.18 23:50

Ano dala, nastoupila jsem do nový práce a on tam byl na brigádě, kroužil kolem mě on..a to bylo tak hezký.. mě se ze začátku vůbec nelíbil :D no ale težce sem se zabouchla…(tou dobou se tam vytvořil i jinej pár, jak dopadli nevim, jelikož už tam nepracuje ani jeden, ale zřejmě spolu taky nejsou) byli jsme spolu asi tři měsíce..dost intenzivní vztah..rozešel se se mnou, jelikož nemám dořešenej rozvod (manžela sem sbalila já) a dodneška prostě nevim pořádně proč… prostě zdrh srab :cert: z práce odešel a dodnes kvůli tomu do mě kolegové rejpou :zed:

jinak klidně to zkus a uvidíš…držim palce :kytka:

Emimin7
Kelišová 7247 příspěvků 15.02.18 00:00

@brumdinka Tak docela ho chapu. Vztah kdyz jsi vdana neni uplne koser. :)

brumdinka
Nadpozemská drbna 25240 příspěvků 15.02.18 00:03
@Emimin7 píše:
@brumdinka Tak docela ho chapu. Vztah kdyz jsi vdana neni uplne koser. :)

já se ale rozvádím víš a s manželem sem se rozešla předtim, než sem ho poznala.. menší detail, ale jo podmínky nebyly zrovna nejlepší…ale byla jsem k němu upřímná, vždycky sem upřímná..příště asi radši budu držet hubu a mlžit…evidentně je to lepší strategie :nevim: :mrgreen:

Emimin7
Kelišová 7247 příspěvků 15.02.18 00:05
@brumdinka píše:
já se ale rozvádím víš a s manželem sem se rozešla předtim, než sem ho poznala.. menší detail, ale jo podmínky nebyly zrovna nejlepší…ale b..evidentně je to lepší strategie :nevim: yla jsem k němu upřímná, vždycky semupřímná..příště asi radši budu držet hubu a mlžit :mrgreen:

Ja to chapu, ale aspon pro me je to porad ne-e, dokud neni rozvod hotovy.

brumdinka
Nadpozemská drbna 25240 příspěvků 15.02.18 00:06
@Emimin7 píše:
Ja to chapu, ale aspon pro me je to porad ne-e, dokud neni rozvod hotovy.

nj ale někdy trvá rozvod roky… což doufám, že u nás nebude teda :P

Petruna21
Echt Kelišová 9787 příspěvků 15.02.18 00:08

Ne nedala a snad bych asi ani nikdy nechtěla :think: vidět se pořád? 8o radši ne :lol:

brumdinka
Nadpozemská drbna 25240 příspěvků 15.02.18 00:09
@Petruna21 píše:
Ne nedala a snad bych asi ani nikdy nechtěla :think: vidět se pořád? 8o radši ne :lol:

no myslim, že to byl další hřebíček do rakve..kdybysme se neviděli v práci :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.02.18 00:11

No.. Bylo z toho nakonec jen spis cca trimesicni kamaradstvi s vyhodami :mrgreen: a tak nejak se to semlelo na firemni chlastacce koncem roku :lol:

Janli
Kelišová 5003 příspěvků 15.02.18 00:12

Jo, manžel mě sbalil v práci a že mu to dalo práci :mrgreen:. Pak jsme spolu prošli ještě dvě firmy. Po mateřské budeme zase pracovat spolu.

Petruna21
Echt Kelišová 9787 příspěvků 15.02.18 00:12
@brumdinka píše:
no myslim, že to byl další hřebíček do rakve..kdybysme se neviděli v práci :nevim:

Já tomu věřím to nikdy nedělá dobrotu :think:

Janli
Kelišová 5003 příspěvků 15.02.18 00:15
@Petruna21 píše:
Já tomu věřím to nikdy nedělá dobrotu :think:

My jsme s manželem pracovali spolu 9let z 11. A super.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama