Dali byste dítě do školky, ve které pracuje tchyně?

Anonymní
16.6.21 14:48

Dali byste dítě do školky, ve které pracuje tchyně?

Ahoj, otázka víceméně jasná. Jen abych vysvětlila situaci. Tchyně je naštvaná a dost řešila, že jsme syna přihlásili do jiné školky než do té, ve které pracuje ona (učitelku nedělá). Je to teda jakoby jedna stejná školka s dvěma vzdálenými budovami.
S přítelem nechceme, aby chodil do té „její“, protože je nám jasné, že by u něj byla pečená vařená. Mě se ani nelíbí, že by veškeré informace o synovi měla dříve ona než my a něco bysme se ani nedozvěděli od učitelek, ale ona by to měla z první ruky a informovala ona nás. Tohle má být prostě naopak, my máme informovat babičky o tom, jak se syn ve školce má, jestli zlobí atd. A ne babička informovat nás.
A taky si myslim, že i pro syna to bude lepší. Děti by se mu mohly posmívat nebo ho „nenávidět“ za to, že za ním během dne chodí babička a oni tam nikoho z rodiny nemají. Prostě tohle všechno jsem brala jako naprostou automatiku, nicméně tchyně to dost řešila a byla naštvaná. Jsem divná já nebo máte stejný názor a řešily byste to stejně?
Prosím raději anonym kvůli rodině.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9818
16.6.21 14:53

Podle toho, co vše řešíš, to vypadá, že ji nemáš extra ráda.
Obavy o místo v kolektivu chápu, to ostatní už je trošku moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1982
16.6.21 14:56

Nedala. Ani kdyby tam pracovala ma matka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6993
16.6.21 14:57

Dala. Je tu naprosto skvělá skolka má to 500 metrů. Je to ve vesnici v přírodě.

Musela by kvůli tomu dojíždět do města kam by ji stejně nevzali tak bych musela platit za školka 10 tis měsíčně abych ji dala do soukromé lesní a to ani lesní školka není to co bych si představoval. A nebo ji vozit 45 minut pěkně fdo HK a tam dát za soukromou jen 5 tis.

Příspěvek upraven 16.06.21 v 15:00

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
180
16.6.21 14:59

Ne, nedala. Chápu tě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1992
16.6.21 15:00

Ani náhodou. Poslouchat pořád něco o protekčním parchantovi ze stran rodičů, stížnosti na chování dítěte od tchýně a nešťastné dítě z celé situace. Kdepak, ze školky má být radost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13165
16.6.21 15:00

Ne nedala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19281
16.6.21 15:01

Pečená vařená jo? :think: jako že by účetní nebo kuchařka měla čas a dovoleno vysedávat u dětí? :nevim: a já bych dala, vždycky je lepší „mít někde známé“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
516

@Sany80s proč je to trochu moc? Dítě se dává do školky, aby si zvykalo na kolektiv a cizí prostředí a ne že tam bude mít babičku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10158

Nedala. Ani tam, kde by pracovala moje matka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.6.21 15:05

@ludmilaadamkova ty máš ale jiné a komplikovanější podmínky než my. My máme možnost dát jinam.

• Citovat
  • Nahlásit
77263
16.6.21 15:10

Jelikož evou tchyni povazuju za super zenskou, tak bych dala. Problem bych mela pouze, kdyby mela byt ucitelkou ve tride, kde to dite je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.6.21 15:12

@Bubla Bůčková je to malá školka, málo dětí, a sama nám často vypráví o dětech, kdo zlobí, jak některé děti neumí tohle a tamto. A kvůli synovi by mezi děti chodila určitě ještě víc.

• Citovat
  • Nahlásit
346

Tchýně dělá ve školce a kdyby to nebylo 150km od nás, tak dala. Věřím, že je rozumná a pro syna by byla výhoda někoho tam pro případ nouze mít. Ale tvé argumenty jsou úplně pochopitelné a tchýně by to měla respektovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18026

Nedala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu