Dali byste už pokojovky na zahradu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Taciras
Extra třída :D 11070 příspěvků 05.05.18 16:18
Dali byste už pokojovky na zahradu?

Ahoj,

jsme nově v domku a ráda bych vykopla pokojovky na léto na zahradu, vím, že se to dělává. Nevím, zda není brzo, dali byste je už ven?

Pokud ano, tak jaké ano a jaké ne?
Mám:
Dracenu marginatu
Yuku samotnou
Yuku, u který mi vzešly ze semínek mandarinky
Zelenec
Vánoční kaktus
Banán
Scindapsus
 Aloe

Doufám, že jsem nějakou někde nezapomněla 8). Tak co s nima? Ven? Nebo kdy?

Reakce:

Nell2
Ukecaná baba ;) 1455 příspěvků 05.05.18 16:25

Aloe jsem dala ven ve středu a zatím se tváří, že dobrý..

Bábrdl
Generální žvanilka 21497 příspěvků 05.05.18 16:25

@Taciras Tyjo, máš doma botanickou :lol:

Taciras
Extra třída :D 11070 příspěvků 05.05.18 16:56

No nevím, zda bych těch pár chcípáčků nazvala botanickou a nerada bych je nějak dodělala, takže se raději ptám zkušenějších…

a12
Vesmírná mluvilka 32279 příspěvků 05.05.18 17:32

Juka muze byt venku celej rok ne?

Taciras
Extra třída :D 11070 příspěvků 05.05.18 18:23
@a12 píše:
Juka muze byt venku celej rok ne?

Děkuji, to jsem nevěděla. A co tu s mandarinkami? O ty bych nerada přišla.

Alyss1
Závislačka 2822 příspěvků 5 inzerátů 05.05.18 18:30

Zahradu nemam. Mam jen balkon. A kytky uz mam venku. Sleduju predpoved a kdyby nahodou bylo v noci l nule, presunu dovnitr. Zmrzli jeste nebyli ale zas je teplo.

iziwolvie
Kecalka 387 příspěvků 05.05.18 19:02

Já teda mám doma jen pár fialek a bambusů, protože všechno ostatní zabiju. :mrgreen: Ale mamka má kytek spousty a právě tento týden stěhovala ven všechny, co přes teplejší měsíce mívá venku. :palec:

kacenka.sks
Kecalka 433 příspěvků 05.05.18 19:54

@Taciras deda ma dve mandarinky a obe i pres leto za oknem na slunci, jsou mu nadherne. Aloe uz dej klidne ven ;)

a12
Vesmírná mluvilka 32279 příspěvků 05.05.18 20:06
@Taciras píše:
Děkuji, to jsem nevěděla. A co tu s mandarinkami? O ty bych nerada přišla.

No juka je trvalka, takze ta muze byt venku cely rok.. Ale jako nevim jestli vsechny jestli je naka pokojova :nevim: Mandarinky nemam teda :mrgreen: ale palmu jsme dali ven :lol:

Taciras
Extra třída :D 11070 příspěvků 05.05.18 21:40

Díky, tak jsem většinu už vykopla ven, snad to dají, nejsou zvyklé. Děkuji.

Aspera
Generální žvanilka 20831 příspěvků 1 inzerát 05.05.18 22:33

Už jsem taky vyndala většinu kytek ven. Doma zůstaly jen ibišky, proto říct chlapovi za týden, že je zima a bude je tahat zpátky, tak mě pošle kamsi. Takže tam radši čekám, ale přenosné tam jsou už přes týden.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Dle reportáže seznamu se Babiš ml. hledá už druhý rok, loni byl otci na svatbě

Měl se bát svého otce, jeho otec chtěl, aby zmizel, nevědělo se, kde je,... číst dále >

Tahle kočka střeží zákon v Brně: Policisté se chlubí kolegyní, která válí v bikinách!

Pokud jednou v Brně spácháte trestný čin hospodářského rázu, možná padnete do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >