Dali vám o sobě zemřelí příbuzní vědět?

Anonymní
15.1.19 18:35

Dali vám o sobě zemřelí příbuzní vědět?

Chápu, že je můj dotaz poněkud zvláštní :( Právě mi umřel tatínek a jsem na dně. :( Nemůžu a nechci se s tím smířit. (toto neřešte) Pořád doufám, že je duše nesmrtelná a že budeme „v kontaktu“. Navíc, tušila jsem už delší dobu, že se to stane, intuice to na mě několik měsíců doslova křičela, přitom nešlo o nemoc, ale o náhlý úraz, takže nebylo z čeho dovozovat, že by se to mohlo stát. I táta to asi tušil, špatně nesl o číslo víc v den narozenin a následující dny a delší dobu se choval tak, jako, že musí ještě hodně stačit, byl nesvůj, z ničeho nic přijel obejmout svou malou vnučku a několikrát zopakoval, že se nedožije výsledku věcí, na které čekal (to trvalo asi 4 roky). Nevím, jestli je můj dotaz k pochopení, ale stalo se vám, že vám zemřelý příbuzný dal o sobě „nějak“ vědět, že se třeba stalo něco, co jste si tak vykládali?
Doufám, že vy, co chcete toto téma negovat, si to odpustíte, nechci to číst.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8739
15.1.19 18:49
@Anonymní píše:
Chápu, že je můj dotaz poněkud zvláštní :( Právě mi umřel tatínek a jsem na dně. :( Nemůžu a nechci se s tím smířit. (toto neřešte) Pořád doufám, že je duše nesmrtelná a že budeme „v kontaktu“. Navíc, tušila jsem už delší dobu, že se to stane, intuice to na mě několik měsíců doslova křičela, přitom nešlo o nemoc, ale o náhlý úraz, takže nebylo z čeho dovozovat, že by se to mohlo stát. I táta to asi tušil, špatně nesl o číslo víc v den narozenin a následující dny a delší dobu se choval tak, jako, že musí ještě hodně stačit, byl nesvůj, z ničeho nic přijel obejmout svou malou vnučku a několikrát zopakoval, že se nedožije výsledku věcí, na které čekal (to trvalo asi 4 roky). Nevím, jestli je můj dotaz k pochopení, ale stalo se vám, že vám zemřelý příbuzný dal o sobě „nějak“ vědět, že se třeba stalo něco, co jste si tak vykládali?
Doufám, že vy, co chcete toto téma negovat, si to odpustíte, nechci to číst.

Můj syn. Zemřel mi při porodu. Nedali mi ho ani pochovat, nedali mi právo se rozloučit. Asi dva roky jsem na tom byla s psychikou blbě. Žádný scény, ale noční pláče dost často. Jednou se mi pak zdál sen o chlapeckovi, který byl zhruba toho věku. Mával na mě, smál se a držel se za ruku s mým zemrelym dědou. Všude byla záře, teplo a klid. Ten sen mi vlil klid do srdce a ta strašná bolest se najednou otupila. Od té doby jsem již nic takového nezažila. Ale vím, že se můj chlapeček má dobře

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.1.19 18:50

Mě v sedmnácti umřela maminka. Pár dní nato jsem zjistila, že nemůžu najít přívěsek od ní. Hledala jsem asi dva dny a skoro všude a nic. Pak se mi v noci zdál neuvěřitelně živý sen o tom, jak jsme stály v kuchyni, maminka mě objímala a říkala mi, že mě má ráda a že přívěsek je u ní v nočním stolku. A fakt tam byl. Ale nutno dodat, že jsem ho nechávala všude možně válet a ona si ho tam občas uklízela. Tak nevím :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
15.1.19 18:50

Zemřel mi starší bratr v nedožitých 27. Sebevražda. Našla jsem ho. I když na to nevěřím, přála jsem si tehdy aby se ještě vrátil a mohli jsme to uzavřít. Nedal nijak vědět. Je to už moc let a stále se k němu v mysli vracím. Nepřišel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10177
15.1.19 18:54

Holky, prave toho se desim, ze by za mnou nekdo prisel. Vsichni mi blizci vedi, ze me nesmi chodit „strasit“ :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.1.19 18:57

Dědeček, po několik dní mi dával vědět docela zřetelně, cítila jsem jeho duši ještě pár měsíců po tom. Pak asi už odešla nahoru. Dokonce se mi jednou stalo, že se se mnou rozloučil pes z rodiny, vezla jsem ho v kómatu na veterinu, doufala jsem, že se z toho dostane, nechali si ho tam a příbuzní si ho jeli vyzvednout, čekala jsem na ně u nich doma, mazlím se tak s kocourem a najednou slyším štěkot, bylo mi jasné, že se přišel rozloučit, když se příbuzní vrátili, řekli, že umřel :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6969
15.1.19 19:01

@Lara Farseer to je hrozné :( je mi to moc líto

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6969
15.1.19 19:04

Zemřel mi blízký a já se nestihla rozloučit. Moc jsem si přála, aby přišel alespoň ve snu, ale nestalo se tak. Ani k jiným příbuzným.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.1.19 19:04

Babi se s dědou rozvedla, když byly tátovi 2 roky. Děda byl cizinec, babi se s tátou přestěhovala zpět do ČR a od té doby se neviděli ani nebyli nijak v kontaktu. No, v únoru minulého roku měla živý sen, že za ní do pokoje děda přišel, prý vypadal hrozně, hubený, pobledlý, v obleku, jen stál a koukal na ni. Ráno říkala, že se stopro muselo něco stát, protože se jí o něm nikdy nezdálo, nikdy na něj nemyslela, nic. O několik týdnů později přišel tátovi dopis, že děda umřel, a bude po něm dědit. Alespoň něco, za celý život nedostal na alimentech jedinou korunu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1731
15.1.19 19:22

@Kristynka22 Huste!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1731
15.1.19 19:27

Ja to mam tak, a nas maly syn to zrejme zdedil, ze odchod blizkych tak nejak vycitim nedlouho pred tim, nez k nemu dojde, a muze jit i o velmi nahly prubeh kt nikdo necekal, ne ze by se reklo ze se umrti dalo ocekavat… Ted v lednu se mi to bohuzel potvrdilo potreti v zivote, s manzelovou babickou… myslim, ze je mozne temer vse, i ze budete v kontaktu, ale nelpela bych na tom - vis jak se rika, ze by nemusel mit klid, pokud bys ho jakoby “zdrzovala” tady, kde uz nema byt :think:
Drzim palce at se s tatovym odchodem casem srovnas :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.1.19 19:30

@Helca83 Brácha, který na tyto věci absolutně nevěří, mi řekl, že tušil, že se to v ten den stane. Když jsem se ho ptala podle čeho, nedokázal na to odpovědět. Zakl.

• Nahlásit
  • Citovat
ShadowDancer
15.1.19 19:39

Ahoj. Mě zemřela před lety babička. Měla jsem s ní velmi hluboký vztah a několik týdnů dopředu jsem vnitřně prostě tušila že zemře a vnitřně jakobych se na to připravovala. Ten večer kdy zemřela mě vzbudila ze spaní rána, ale nepřikládala jsem tomu význam. Když dojel ráno taťka, na očích jsem mu to poznala, nemusel ani nic říct. Ten večer se mi zdálo, že za mnou přišla k velkému hrobu, kde jsem zapalovala svíčky, sáhla mi na rameno a řekla mi “tak já už musím jít M., mám tě moc ráda”.
Taťkovi navíc doma hodně blbnuly světla na kolech na chodbě a v bytě jeho nevlastní dcery tu noc zhasly samy od sebe svíčky na stole, které za babičku zapálila. Babička tam týden před smrtí byla na návštěvě.

Když ale zemřel tatínek mojí maminky, tak se nic nedělo, ale neměli jsme dobrý vztah.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.1.19 19:39

Já jsem pár dní po smrti strejdy ucitíla v pokoji ( na jednom míste ) intenzivnou silnou vůni voňavky kterou používal strejda. Když jsem se k tomu místu vratila už nebylo cítit nic. Věřím že to byl a sekundová duha. U obojího jsem měla krásný silný pocit na srdci a věděla jsem že je to strejda že se má už dobře. Kamarad se mi zjevil ve snu a bavili jsme se spolu o věcech, které už nezažil mluvil v přítomném čase jako vím že na mě myslíte atd…Ale u mě je toho víc a jsem za to vděčna :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.1.19 19:53

Umrel mi deda. Byli jsme si blizci a nestacili jsme se rozloucit, posledni setkani bylo takove honem honem, ani jsme si moc nepopovidali… Kdyz umrel, prala jsem si, abychom se mohli nejak rozloucit… Pak se mi o nem zdalo, ale vzdycky kdyz jsem si v tom snu uvedomila, ze mluvim vlastne s uz mrtvym clovekem, hrozne me to vydesilo. :oops: Zdalo se mi o nekolikrat, teprve az jsem si ve dne rekla, ze se nemusim bat a ze si aspon popovidame a rozloucime se. Pak se mi o nem zdalo naposled, promluvili jsme si v klidu a v pohode, rozloucili jsme se. Tezko rict, jestli se mnou opravdu deda mluvil a nebo jsem si to takto v podvedomi zpracovala sama, kazdopadne jsem za to rada. :palec: :oops: 8) :andel:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama