Dálkově střední škola. Info.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nika. Al
Kecalka 179 příspěvků 05.05.19 10:12
Dálkově střední škola. Info.

Ahoj holky, je tady nějaká co studuje dálkově střední, nebo to má za sebou? Po základce jsem samozřejmě šla na střední (obor s maturitou) poctivě jsem si ty 4 roky odseděla a pečlivě se učila. Nicméně jazyky nikdy nebyly moje a tak jsem z AJ jen proplouvala, tudíž jsem na maturitu zvolila matematiku. Bohužel ani na potřetí jsem ji neudělala. Měla jsem možnost vrátit se a zopakovat celou maturitu znovu, ale toho jsem se bála. A tlačila mě práce už dávno jsem nebydlela u rodičů. Teď jsem ze školy už dva roky a tak mi je to nějak líto, že nic nemám. Proto jsem se rozhodla dálkově studovat obor Kuchař :) tehdy jsem studovala hotelovou školu, tak mi je to podobné.
Jenomže teď se toho bojím, nevím jestli si zase zvyknu :nevim: škola má být jednou týdně, z práci bych to měla zvládnout, ale nějak si nejsem úplně jistá :think:
Je tu někdo kdo to má za sebou? Jak učitele berou dálkaře? Jak moc angličtiny/ češtiny /matematiky je na učebním oborů? Jak to pak probíhá s praxí, když mám mít školu jednou za týden? :nevim:

Děkuji všem.

PS. Hlásím se na střední školu stravování v Ostravě Hrabůvce :)

Reakce:
Uživatel je onlineAduš8
Závislačka 4438 příspěvků 05.05.19 10:52

To by sis měla zjistit na dané škole, každá má svoje individuální pravidla.

truelly
Závislačka 3196 příspěvků 05.05.19 10:58

Určitě je fajn mít aspoň něco. Náročnost je nižší než na maturitní oboru. Neboj se a do toho! VŠE lepší než zůstat jen se základkou

garnier
Kecalka 167 příspěvků 05.05.19 12:29

Urcite to zkus. Jde to. Delala jsem pred ctyrmi lety. Chdila jsem do praxe, doma 4 deti a manzel pracovne v zahranici, domu jezdil jednou za nekolik mesicu. Hlidani nula. A se samyma jednickama to slo. Tak urcite nevahej :slight_smile:

garnier
Kecalka 167 příspěvků 05.05.19 12:30

Skola byla v pondeli, jednou teorie, podruhe praxe.

Váš příspěvek
Reklama