Další krok ve vztahu s dívkou

Anonymní
3.8.21 06:48

Další krok ve vztahu s divkou

Ahoj, jdu si pro radu.
Již párkrát jsem byl na schůzce s jednou dívkou, se kterou se známe už delší dobu, avšak až poslední dobou jsme se začali scházet. Ona je typ že čeká iciativu od muže. Řekl bych že si spolu dost rozumíme.
Jelikož se fakt známé již delší dobu, tak bych nerad cokoli pokazil, tak bych potřeboval radu (nápad) jak co nejopatrněji udělat další krok, a postoupil na další úroveň?
Nikdy jsem takový problém neměl, avšak teď bych opravdu nerad cokoli pokazil.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
35657
3.8.21 06:50

Jako na druhou metu? Dali jste si aspoň někdy pusu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25017
3.8.21 07:24

Nenapsal si, co už jste dělali nebo nedělali. Pořád jsou to schůzky „kamarádů“? Tedy žádný fyzický kontakt, pokec, ahoj a dom?
Tak zapracovat na tom kontaktu, nevím, jak moc pomalu na to chceš jít, ale někde začít musíš. Pomoct do bundy, přitom pohladit ramena, podat ruku někde na kopci (pomoc při výstupu), podržet dýl,…přitom koukat do očí.
Jestli chceš být opatrný, tak asi tudy, no :think:
Stejně by to chtělo, jak píše Russet, aspoň tu pusu. Ta prozradí nejvíc, buď to tam bude nebo nebude…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4309
3.8.21 07:25
@Anonymní píše:
Ahoj, jdu si pro radu.
Již párkrát jsem byl na schůzce s jednou dívkou, se kterou se známe už delší dobu, avšak až poslední dobou jsme se začali scházet. Ona je typ že čeká iciativu od muže. Řekl bych že si spolu dost rozumíme.
Jelikož se fakt známé již delší dobu, tak bych nerad cokoli pokazil, tak bych potřeboval radu (nápad) jak co nejopatrněji udělat další krok, a postoupil na další úroveň?

Společná akce s alkoholem. To zabírá perfektně. :mrgreen: Buď bude pritulna nebo tě vyfakuje. Ale nesmíte se striskat jak hovada. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25017
3.8.21 07:28
@Mochomurka83 píše:
Společná akce s alkoholem. To zabírá perfektně. :mrgreen: Buď bude pritulna nebo tě vyfakuje. Ale nesmíte se striskat jak hovada. 8)

Ideální, ale zakladatel psal „co nejopatrněji“, to se s alkoholem moc nemá rádo :lol: :lol:
Ale jinak souhlas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4309
3.8.21 07:38

@Mar__tanka1983 No jo no, jestli bude až moc opatrnej, tak ho s takovou někdo předběhne. Podle mě by to měl rozriznout rychle. Radši šokem, než čekat. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1817
3.8.21 07:44
@Anonymní píše:
Ahoj, jdu si pro radu.

Já jsem v začátcích takhle promarnil nejmíň tři příležitosti, (Tři holky) než jsem si začal věřit a další příležitost už jsem si nenechal proklouznout mezi prsty. Tehdy jsem to tak neviděl, dnes vím že to byla tutovka, stačilo udělat ten krok. Ale zas to bylo takové pěkné, nesmělé vodění za ručičky a pusinky, rád na to vzpomínám. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.8.21 09:50
@Pan Dan píše:
Já jsem v začátcích takhle promarnil nejmíň tři příležitosti, (Tři holky) než jsem si začal věřit a další příležitost už jsem si nenechal proklouznout mezi prsty. Tehdy jsem to tak neviděl, dnes vím že to byla tutovka, stačilo udělat ten krok. Ale zas to bylo takové pěkné, nesmělé vodění za ručičky a pusinky, rád na to vzpomínám. :D

No a JAK se teda dělá ten krok? :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1817
3.8.21 09:54
@CieszynskieNiebo píše:
No a JAK se teda dělá ten krok? :-)

No to je právě tajemství. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
528
23.8.21 09:55

Nepíšeš, kolik vám je roků, ale asi budete hodně mladí… Jestli myslíš pusu, tak ji pozvi na rande a když se budete loučit, dej ji pusu na dobrou noc, třeba se jí to bude líbit a budete pokračovat. Pokud myslíš sex, tak výlet na hory s přenocováním… Jinak se neboj, a zkus to. Buď se ti to podaří, nebo ti řekne, že máš ještě počkat a budeš vědět na čem jsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat