Další neúspěch… vypovídání se

1021
8.9.21 12:48

Další neúspěch… vypovídání se

Ahoj holky, co napsat… rada není, tak si jdu jen vypovídat ze zklamaní. Už toho mám za sebou víc, ale Dnes, jsem podstoupila svůj první nativní cyklus ( odběr vajíčka bez narkózy) můj největší strašák. Když tedy nepočítám to, aby vůbec došlo na opu, aneb aby tam vajíčko vůbec bylo. Hrozilo totiž, že opu se nestihne, Folikul už měl 20mm a opu až za 3 dny. Ale jak se dnes ukázalo, Folikul stále byl a dokonce dva. Hurá :dance:, už jen překonat ten strach z opu. Musím říct, že jsem to zvládla dobře, nějak zvlášť to nebolelo, ale nepříjemný to bylo, to jo. Ale to velké zklamání potom, když mi řekla ze odsála oba, ale bohužel žádné vajíčko. Vím, to riziko tam je, ale stejně mě to velmi vzalo a zklamalo, že nebylo aspoň jedno, kdyz uz to vypadalo tak nadějně. Také mi bylo líto když se partner ptal sestry, jestli už půjde odevzdat vzorek. Viděla jsem jeho zklamání. No co dodat, teď už ležím doma, bříško bolí, teď si tu pobrečet a jít dal. Nevím jak ta cesta bude dlouhá, zda vůbec bude někdy úspěšná, ale vzdát to ještě nechci příští měsíc to zkusíme znovu. Tak snad to dopadne lépe. Díky ze jsem se mohla vypovídat, není jinak komu. Přeju hezky den

Příspěvek upraven 08.09.21 v 13:14

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32451
8.9.21 13:03

@splendis :hug: Ať vám ta cesta k miminku vyjde :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2228
8.9.21 13:08

Hlavně si to nevyčítej. To je věc, kterou ty prostě nemůžeš ovlivnit. Přeju hodně štěstí a příště to už určitě vyjde :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat