Další těhotenství, ale úplně jiné příznaky

5
10.5.21 15:07

Další těhotenství ale úplně jiné priznaky

Ahoj maminky, podle výpočtu bych měla být v 7.tt, nemam žádné těhotenské příznaky kromě vynechane ms a pozitivního testu. Předchozí tři těhotenství byla velmi bouřlivá s celodenní nevolnosti. K MUDr teprve půjdu, takže vůbec netusim, jak na tom jsme. Samozřejmě muže jít o neprosperujici těhotenství, ale snažím se myslet pozitivně a tak mě zajíma, jestli jste měl někdo u dalsiho těhotenství úplně jiné příznaky a průběh než u předchozího?
Díky a hezky den

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64315
10.5.21 15:14

@Maytica2 každé těhotenství je jiné.. Proč myslíš, že příznaky znamenají prosperující a bez příznaků špatné tehotenstvi.. To spolu totiž vůbec nesouvisí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
10.5.21 15:18

Tak nějak bych očekávala, ze pokud me tělo na předchozí těhotenství reagovalo velkou nevolnosti, nebude další tak moc odlišné. Automaticky to vyvolává otázku, jestli je vše ok. Takže mě proste zajímá, jestli to tak někdo měl 🤷‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
798
10.5.21 15:23

Moje známá měla tři absolutně odlišné těhotenství, to že nemáš příznaky neznamená nic špatného, hlavně ještě se ti to může rozjet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64315
10.5.21 15:29

@Maytica2 2× žádné příznaky, ani jsem netušila, že těhotná jsem, potřetí naprosto peklo s brutal nevolností od 6 tt.. Každé těhotenství je jiné, i když je to jedno tělo.. Roli hraje moře faktorů

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1779
10.5.21 15:58

Ja jsem to tak mela, 2× peklo, potřetí pohoda. Příznaky nic nevypovídaji o prosperitě těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2299
10.5.21 17:25

Tak já měla při všech 3 stejně brutální nevolnosti, začalo to 6+.
Ale každá jsme jiná, můžeš to teď mít ok ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.5.21 19:55

První dva syny těhotenství v pohodě, bez příznaků.. Teď poslední syn a první tři měsíce nevolnosti a moje největší kamoska byla zachodova misa. Jsem protivná, změna nálad, zadek a stehna se zvětšili, ale paradoxně jsem přibrala teprve kilo (teda nejdřív kilo zhubla, takže mám jakoby o dve kila víc, nevím jak se to bere), už sme si mysleli že to bude ta vysněná holčička. No pan doktor mě v 18tt vyvedl z omylu. Evidentně opravdu každé tehu je jiné.

• Citovat
  • Nahlásit
305
10.5.21 21:47

Každá to má opravdu jinak. Když u druhého těhotenství nenastoupila nevolnost, přišlo mi to trochu zvláštní, ale říkala jsem si, že mám třeba štěstí. No neměla jsem, srdíčko nenaskočilo a bylo z toho ZT. Další dvě neprosperující těhotenství jsem docela bezpečně poznala velmi brzy, stejně jako další dvě prosperující. Ale stejně s tím nic neuděláš, tak nemá cenu se stresovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3160
10.5.21 21:53

První pouze bez MS, jinak kromě otoků ke konci a při vedrech mi nic nebylo. Druhé byla hlavně ze začátku jízda 🤢 😂

Obě děti zcela zdravé 😊 Neboj se, vše bude v pořádku 🌻

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat