Další zamlklé těhotenství ...prosím co dál? Jaká vyšetření?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jitiho77
Nováček 10 příspěvků 19.06.19 22:38
Další zamlklé těhotenství ...prosím co dál ? jaká vyšetření ???

Ahoj :) hledám radu…byla jsem těhotná a opět po 10 letech mi zjistili zamklé těhotentství…těhotenství skončilo opět v 6 tt s rozdílem, že toto těhotenství bylo s jiným partnerem..ale jinak úplně stejné příznaky :(..hledám radu co dál?..je mi 41 let a partnerovi 46 let, já již mám syna z prvního manželství, kterému je 14 let, ale partner žádné dítě nemá.. po roce snažení jsem zjistila, že jsem těhotná přes rok jsme se snažily a pořád nic..objednaly jsem se tedy do CAR s čekací dobou 3 měsíce..14 dní před vyšetřením jsem zjistila, že jsem těhotná tudíž jsem nás z CAR odhlásila..nyní jsem týden po kyretáži :(..a co dál? můj gynekolog nic neřeší…pouze mi oznámil, že mě nejspíš čeká další kyretáž..a další snaha o těhotenství zkusit na podzim… můžete mi prosím někdo poradit co dál? jaká vyšetření podstoupit? obrátit se opět na CAR?…štítná žláza je v pořádku to bylo první co mě napadlo :(…ženy v naší rodině se na štítnou žlázu léčí… nechci otěhotnět s tím, že to opět nevyjde chci proto tomu trochu aspoň předejít…díky moc Jitka

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
pikola
Generální žvanilka 21424 příspěvků 1 inzerát 19.06.19 22:43

Já na tom nevidím nic divného, to se prostě občas stává. Dodržte šestinedělí a můžete se zase snažit. I když asi bude i problém věk

Janli
Echt Kelišová 9351 příspěvků 19.06.19 22:48

ZT je něco, co potká velké procento žen. Zažila jsi dvě s odstupem deseti let, to není nic vyjímečného. Tobě je teď 41let. Vajíčka už nemáš v kondici, velké množství z nich má nějakou genetickou vadu. Buď to zkusíš znovu přirozeně nebo přes CAR. To si musíš rozmyslet sama. Při IVF lze udělat genetiku na embriích a vadná hned vyloučit, ale cena se pak dost navýší. Vyšetřuje se genetika, imunita a hormonální hladina, ale u tebe bude největší roli hrát věk.

jitiho77
Nováček 10 příspěvků 19.06.19 22:48

@pikola…vím, že se to stává, ale přijde mi divné, že po 10 letech s jiným partnerem je to to samé… :(

s.y.p.t.a
Zasloužilá kecalka 775 příspěvků 19.06.19 22:49

Je třeba počítat s tím, že v tomto věku už není kvalita vajíček tak dobrá. Je nutné si uvědomit, že se to prostě může stát a pokoušet se znovu a doufat…

sediza
Závislačka 2598 příspěvků 19.06.19 23:27

To se stává. Tělo má ochranne mechanismy, aby se nenarodilo dítě s vadou, zvolí potrat při odchylce. Ve Vašem věku je riziko VVV uz dost velké, nejen DS. Neztrácejte nadeji. Bude to trvat jen déle, než kdyby Vám bylo 20…

pikola
Generální žvanilka 21424 příspěvků 1 inzerát 19.06.19 23:34
@jitiho77 píše: @pikola…vím, že se to stává, ale přijde mi divné, že po 10 letech s jiným partnerem je to to samé… :(

Já to měla taky, kdysi potrat, pak dítě, pak zase potrat a zase dítě :nevim: ten první s jiným, druhý s manželem a i přesto čekám zase dítě. Pokud jsi mezi tím nezkoušela marně otěhotnět tak nevidím problém. Pokud to chceš zkusit hned s gemetikou tak běžte do car, nebo to nech přírodě. Ale moc času už nemáš.

Ketris
Extra třída :D 10043 příspěvků 3 inzeráty 19.06.19 23:44

@pikola Souhlasim s tebou.. :palec:

Uživatel je onlinekarkarka
Závislačka 3961 příspěvků 20.06.19 05:57

V tvém věku bez urcite do caru. Moc času už nemáš, takže IVF s vysetrenymy embryy.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.06.19 07:10

Zažila jsem 2× během posledních 5 měsíců.
Zkus iscare, čekací doba max dva týdny.
A je mi 38, gynekolog to přičítá věku, že je příště větší šance na zt. Mimochodem 20% těhotenství konci zt

jitiho77
Nováček 10 příspěvků 20.06.19 07:37
@Anonymní píše:
Zažila jsem 2× během posledních 5 měsíců.
Zkus iscare, čekací doba max dva týdny.
A je mi 38, gynekolog to přičítá věku, že je příště větší šance na zt. Mimochodem 20% těhotenství konci zt
…vím, že je vysoké procento neúspěšného těhotenství, ale můj gynekolog tak nějak nic neřeší :(..neřešil ani, když jsem zjistila těhotenství a pracuji v přímé péči u lůžka v DD..takže převazy, dekubity, tahání lidí atd… vím, že hraje roli i věk…ale tak nějak hledám jak „tělu dopomoct“.. přijde mi asi to vyzní blbě nebo já nevím…snažit se bez toho, abych věděla zda je někde chyba :(..no prostě děkuji za radu objednám nás asi zase do CAR.) :).. budu i pro sebe klidnější, když budu vědět jak na tom vůbec jsem..v nemocnici mě chlácholili, že je to v normě důležité je, že se vajíčko oplodní, ale pro mě je prostě někde chyba a já nevím kde.. a zase to podstupovat :(..už teď jsem byla na sebe nas*** jaká jsem hysterka :D..furt jsem brečela, nevěděla co se sebou, nic mě nebaví, jsem doma, vycházky na 2 hodiny, nic dělat nemůžu a nesmím..a já být v klidu neumím a trpělivost ta šla asi kolem :D…díky moc za radu :)
jitiho77
Nováček 10 příspěvků 20.06.19 07:38

@karkarka ..Díky za radu a podporu :)…půjdu.) budu mít aspoň pro sebe jistotu co se děje..

jitiho77
Nováček 10 příspěvků 20.06.19 07:40

@pikola …díky ta radu a podporu :)..asi do CAR půjdu i pro svůj klid :)

jitiho77
Nováček 10 příspěvků 20.06.19 07:41

@sediza …Díky za podporu snad to vyjde.) :)

jitiho77
Nováček 10 příspěvků 20.06.19 07:42

@s.y.p.t.a …Díky za podporu :)..ještě to zkusíme :)…tak potom snad…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama