Daly byste dceru do školy? bydlíme s babičkou

Napsat příspěvek
Velikost písma:
14259
18.5.20 06:25

Jinak u případu zakladatelky bych se rozhodla podle toho, jestli potřebuje do práce a jestli by nad tím přemýšlela, kdyby ošetřovné kleslo na 60% popř. by zaniklo.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20129
18.5.20 06:38

@GabinkaCh a co si o tom babicka mysli? Ja resila to same, ne ze bychom s ni bydleli, ale stavkuje nam chuva, tak nam babicka hlida mladsi dite a sestarsim ditetem ve skolce by problem nemela. Oni toho omezovani ti starsi lide jiz take maji plne zuby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2803
18.5.20 08:35
@j.a.n.i1 píše:
@modravlocka To bych nevrdila, pak by museli z daneho pracoviste onemocnět vetsina lidi a ne treba 1-2, nebo taky nikdo, jak se na mnoha deje.

Když tam někdo zavlece chřipku nebo virozu, taky nakazí jen pár lidí. Videla bych to tak, že koronavirus je podobne nakažlivý. Neni tak infekcni jako třeba spalnicky nebo neštovice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54975
18.5.20 09:23

Nedala, kdyz jde o ohrozeni jineho zivota, tj. babicky.
Moje dcery do skoly jdou. Ja nastoupim taky (ted pracuji distance).
U nas patrim ja do ohrozene skupiny (vysoky tlak).
Ale beru si riziko na sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3626
18.5.20 10:10
@j.a.n.i1 píše:
@welovefashion Ne, na tom papire je poze, ze to jsou rizika a ty o nich vis, nic o tom, ze by nemohli nadtoupit.

No jo už to vidím :-), no nás se to netýká, tak jsem to jen prolétla a nějak jsem předpokládala, že to je nařízení, ne jen doporučení :-)

No tak pak si každý musí zvážit rizika a já bych nechala rozhodnutí na tom rizikovém, tzn. babičce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26676
18.5.20 10:16

@welovefashion já bych taky dala na názor babičky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4619
18.5.20 12:58

@GabinkaCh já bych do školy dala. Pokud máš strach tak spíš než věk zvaž zda je babička zdravá a fit, nebo ne. Jinak se taky zamysli nad tím, co budeš dělat v září.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78768
18.5.20 13:19
@modravlocka píše:
Když tam někdo zavlece chřipku nebo virozu, taky nakazí jen pár lidí. Videla bych to tak, že koronavirus je podobne nakažlivý. Neni tak infekcni jako třeba spalnicky nebo neštovice.

Jo a proč se tedy v některých provozech ta většina nakazí :think: varianta a) je že mají čistě náhodou mutaci s desetinásobnou nakažlivostí a nebo varianta b) že kašlou na veškerá opatření. Nějak mi osobně přijde pravděpodobnější ta varianta b).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2803
18.5.20 13:50
@j.a.n.i1 píše:
Jo a proč se tedy v některých provozech ta většina nakazí :think: varianta a) je že mají čistě náhodou mutaci s desetinásobnou nakažlivostí a nebo varianta b) že kašlou na veškerá opatření. Nějak mi osobně přijde pravděpodobnější ta varianta b).

Spíš bych řekla, že to je o délce expozice a těsnosti kontaktu, objemu vzduchu a vzduchotechnice…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
646
18.5.20 21:30

Už jsem napsala učitelce, že syn do školy půjde. Ale pořád nevím, moje mamka ma CHOPN, malej bude chodit po škole k ní, když budeme v práci. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat