Dámské brusle Hervis zkušenosti

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
39
9.1.22 21:15

dámské brusle Hervis zkušenosti

Ahoj holky,
chci se zeptat, zda nemáte zkušenosti s dámskými bruslemi z Hervisu, které jsou teď ve velké slevě. Jde mi o to, zda jsou dostatečně kvalitní a vhodné i na účast v mírně pokročilých kurzech krasobruslení. Popřípadě bych se ještě chtěla zeptat, zda nejsou vhodnější například brusle ze Sportisima či Decathlonu, či zda jsou brusle z Hervisu s těmito kvalitou srovnatelné.
Za veškeré odpovědi předem děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20913
9.1.22 21:19

Musíš je vyzkoušet. Zkoušela jsem letos několik krasobrusli a některé byly nepříjemné již od pohledu. Pak jsem obula jedny a věděla, že jsou moje. Do té doby jsem si myslela, že brusle prostě tlačí. Nemusí, mohou být velmi příjemné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41843
9.1.22 21:21

Nebrala bych brusle označené jako „rekreační bruslení“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20913
9.1.22 21:24
@Russet píše:
Nebrala bych brusle označené jako „rekreační bruslení“.

A jak mají být označené? Řekla bych, že opak rekreačního je profesionální, ale to snad zakladatelka nehledá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41843
9.1.22 21:30
@Cuddy píše:
A jak mají být označené? Řekla bych, že opak rekreačního je profesionální, ale to snad zakladatelka nehledá.

Nešla bych po nejlevnějších z Hervisu a ptala bych se na kurzu. Nám třeba doporučili vázací na šňůry a spousta dětí má ty klipy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20913
9.1.22 21:41

@Russet ano, to určitě. Vazaci se zoubky, ale pak mohou být v podstatě jakékoli, klidně i ty za 500 z Hervisu. Jen to možná nebudou pohodlné bačkory.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41843
9.1.22 21:45
@Cuddy píše:
@Russet ano, to určitě. Vazaci se zoubky, ale pak mohou být v podstatě jakékoli, klidně i ty za 500 z Hervisu. Jen to možná nebudou pohodlné bačkory.

Jestli hodlá jít na pokročilý kurz a nejspíš bude bruslit víc než jiní, brusle by měla vybrat pohodlné. Nebo si zničí nohy. Nebrala bych opravdu to nejlevnější, co se nabízí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat