Dámy, máte rády orální sex?

Anonymní
5.6.20 16:05

Dámy, máte rády orální sex?

Zajímalo by mě, jestli máte rády orální sex, myslím tím, když ho partner dělá Vám a jestli Vám to rád dělá.

Moje žena ho ráda má, ale já jsem si poslední dobou k němu už vybudoval averzi. Chce to většinou udělat až do konce a během orgasmu začne být hodně vlhká, někdy až opravdu moc a mě to není moc příjemný. Jenže ona je na to zvyklá (dělal jsem jí to vždycky), tak s tím „asi počítá“, že to bude mít a já nevím, jak jí to mám říct. Miluji ji a chci pro ni udělat všechno, takže si nedovedu představit, že bych ji měl říct něco jako že se mi to hnusí…

Jenže, když ji třeba líbu na bříšku a na pupíku a ona mě popostrčí směrem dolů, tak hned začnu myslet na to, jaký to zas bude a už mě to nebaví :-(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7177
5.6.20 16:08

Tak to je trochu divný, jestli si ji to vždy dělal až do konce a najednou ti to vadí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16410
5.6.20 16:12

Izquierdo? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.6.20 16:14

@karkarka no ono mi to vyloženě příjemný nebylo nikdy, ale jí se to líbí, tak to pro ní dělám. Ale asi po těch letech… nevím K

• Nahlásit
  • Citovat
3415
5.6.20 16:20

No tak když ji tvůj kašpárek neuspokojí, tak se z toho holt musíš vylízat. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7177
5.6.20 16:24
@Anonymní píše:
@karkarka no ono mi to vyloženě příjemný nebylo nikdy, ale jí se to líbí, tak to pro ní dělám. Ale asi po těch letech… nevím K

Tak teď už se ti z toho bude blbě vykecavat. Mel si jí říct ze začátku, že na to nejsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.6.20 16:25

@berusa.m no tak to asi nebude úplně pravda

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.6.20 16:28
@karkarka píše:
Tak teď už se ti z toho bude blbě vykecavat. Mel si jí říct ze začátku, že na to nejsi.

To chápu, že jsem měl na začátku, jenže když jsem to s ní na začátku zkoušel tak se mi na druhou stranu líbilo, že se jí to tak líbí, asi jsem pako :(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.6.20 16:31
@Anonymní píše:
To chápu, že jsem měl na začátku, jenže když jsem to s ní na začátku zkoušel tak se mi na druhou stranu líbilo, že se jí to tak líbí, asi jsem pako :(

Jsi, taky jsem neuměla říct manželovi, že na to nejsu. Jak dlouho jste spolu?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.6.20 16:32

Sex pro mě není důležitý. Takže mě je to naprosto jedno.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.6.20 16:34
@Anonymní píše:
Jsi, taky jsem neuměla říct manželovi, že na to nejsu. Jak dlouho jste spolu?

10 let

• Nahlásit
  • Citovat
1823
5.6.20 16:36

Mě to třeba nebere vůbec :think:
Ale to vaše problémy doma nevyřeší :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.6.20 16:39

No, já to moc ráda nemám, nedokážu se při tom uvolnit. A partnerovi jsem to teda rovnou řekla, že se při tom necítim a že to nemá smysl. Jestli mu to neva.. A věnujem se jiným věcem. :) Jestli ti to neni příjemný, prostě jí to řekni. Mně by hrozně mrzelo, kdybych měla nutit partnera dělat ještě dalších x let to, co mu není příjemné. A pochopila bych, že na to neměl třeba hned odvahu to říct.

• Nahlásit
  • Citovat
3208
5.6.20 16:43

Mne se libi prijimat i poskytovat, a az do konce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.6.20 16:43
@Anonymní píše:
Zajímalo by mě, jestli máte rády orální sex, myslím tím, když ho partner dělá Vám a jestli Vám to rád dělá.

Moje žena ho ráda má, ale já jsem si poslední dobou k němu už vybudoval averzi. Chce to většinou udělat až do konce a během orgasmu začne být hodně vlhká, někdy až opravdu moc a mě to není moc příjemný. Jenže ona je na to zvyklá (dělal jsem jí to vždycky), tak s tím „asi počítá“, že to bude mít a já nevím, jak jí to mám říct. Miluji ji a chci pro ni udělat všechno, takže si nedovedu představit, že bych ji měl říct něco jako že se mi to hnusí…

Jenže, když ji třeba líbu na bříšku a na pupíku a ona mě popostrčí směrem dolů, tak hned začnu myslet na to, jaký to zas bude a už mě to nebaví :-(

Závist. :( Moc, moc bych si přál, aby na to moje žena byla, ale není. Nic to s ní nedělá, prý ji to jen divně lechtá. Přitom já to tak rád dělám. Už na ni nenaléhám, protože jednu dobu už mi říkala že je to nepříjemné a otravné. Už tady byla podobná diskuze, asi před půl rokem a přispívalo tam několik žen které to nemají rády. Bohužel. V tomto mám prostě smůlu, přitom ona mi to udělá pusou kdykoliv, ale ode mě se nenechá. Holt nemůžeme mít všechno. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama