Daně 2017 - bez přihlášení na ÚP!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Poyersova
Nováček 3 příspěvky 09.03.18 10:31
Daně 2017 - bez přihlášení na ÚP!

Ahoj, potřebovala bych poradit. Dělám daně jedné paní, přinesla mi za rok 2017 potvzení o zd. příjmech jen za 3 měsíce - zbytek roku byla doma a nenahlásila se na úřad práce! Jak mám postupovat dále, když nemohu doložit těch zbylých 9 měsíců? Dluh na zdravotním už si splácí, prý ji to nedošlo, že se má nahlásit na ÚP. :nevim: Děkuji za jakoukoli radu.

Reakce:
j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63702 příspěvků 3 inzeráty 09.03.18 10:58

@Poyersova Registrace nebo neregistrace na UP nemá na daně žádný vliv, prostě normálně zpracuješ DP s těmi příjmy, co ti doložila.

histep
Závislačka 3701 příspěvků 09.03.18 11:00

A proč by se měla hlásit na pracák? Pokud chce být doma, bez příjmů, tak jediné co musí, platit si zdravotní, jinak nic.
Co se týká daní, tak pokud nějak potřebuješ doložit těch 9 měsíců, stačí čestné prohlášení že neměla žádné příjmy.

Poyersova
Nováček 3 příspěvky 09.03.18 11:03

Aha, já myslela, že se musí doložit průběh celého roku?

Poyersova
Nováček 3 příspěvky 09.03.18 11:03
@histep píše:
A proč by se měla hlásit na pracák? Pokud chce být doma, bez příjmů, tak jediné co musí, platit si zdravotní, jinak nic.
Co se týká daní, tak pokud nějak potřebuješ doložit těch 9 měsíců, stačí čestné prohlášení že neměla žádné příjmy.

SUPER MOC DĚKUJI!

Hanula1212
Kelišová 5127 příspěvků 09.03.18 11:39

@Poyersova nezlob se, ale proč nabízíš zpracování přiznání, když nevíš takovou základní věc?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >