Reklama

Daňové přiznání - bonus na děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.18 09:26
Daňové přiznání - bonus na děti

Mám otázku - opravdu nejlépe na nějakou účetní nebo daňovou poradkyni. Kolik musí být roční příjem v dpfo, aby mohl být uplatněn bonus na děti? Která částka (který řádek) je směrodatná?

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56922 příspěvků 19.03.18 09:30
@Anonymní píše:
Mám otázku - opravdu nejlépe na nějakou účetní nebo daňovou poradkyni. Kolik musí být roční příjem v dpfo, aby mohl být uplatněn bonus na děti? Která částka (který řádek) je směrodatná?

bonus na děti je bonus, minimální výdělek je 66 nebo 68 tis, teď si nejsem jistá
Pokud se po odečtení slevy z vaší daňové povinnosti dostanete „do minusu“ (nárok na daňové zvýhodnění je vyšší než původně vypočtená daňová povinnost), stane se vzniklý rozdíl takzvaným daňovým bonusem. Díky tomu nejenže státu nezaplatíte žádné daně, ale ještě od něj něco získáte.. Mrkni tu: odkaz

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62543 příspěvků 3 inzeráty 19.03.18 09:34

66 tisíc a jedná se o hrubý příjem, tedy řádek 31.

Tunrida
Hvězda diskuse 47201 příspěvků 19.03.18 09:35

66 tisíc a max. výše bonusu je 60 tisíc.

kopejka
Echt Kelišová 9706 příspěvků 19.03.18 10:05

Holky dohadujeme se doma kolik je to ročně na dvě děti já tvrdím, že těch 19tisic a nějaké drobné. Chlap mi tvrdí, že jim v práci po zadání do tabulky vyšla částka asi 27tisic no nevím :mrgreen:

Tunrida
Hvězda diskuse 47201 příspěvků 19.03.18 10:07
@kopejka píše:
Holky dohadujeme se doma kolik je to ročně na dvě děti já tvrdím, že těch 19tisic a nějaké drobné. Chlap mi tvrdí, že jim v práci po zadání do tabulky vyšla částka asi 27tisic no nevím :mrgreen:

Za úplně celý rok je na dvě děti 32.808

kopejka
Echt Kelišová 9706 příspěvků 19.03.18 10:09
@Tunrida píše:
Za úplně celý rok je na dvě děti 32.808

Fakt jo 8o hustý teda, kluk je za deset měsíců holka celý rok. Takže měl pravdu, potěšila jsi mě teda :srdce: :dance:

Tunrida
Hvězda diskuse 47201 příspěvků 19.03.18 10:15
@kopejka píše:
Fakt jo 8o hustý teda, kluk je za deset měsíců holka celý rok. Takže měl pravdu, potěšila jsi mě teda :srdce: :dance:

No jo, za rok je to slušná injekce :lol:

kopejka
Echt Kelišová 9706 příspěvků 19.03.18 10:17
@Tunrida píše:
No jo, za rok je to slušná injekce :lol:

To jo super bude prima dovolená :palec: jinak díky za info :mavam:

Hanulkaa
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 21.03.18 17:49

Nevíte, zda je možné už letos stanovit základ pro danění paušálem a zároveň uplatnit slevu na dělí? Minulý rok to nešlo a měla být změna.

Hanula1212
Kelišová 5034 příspěvků 21.03.18 18:07

Za určitých podmínek to jde.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama