Daňové přiznání - do kdy ho podat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

DeniSsM
Stálice 54 příspěvků 02.04.18 10:18
Daňové přiznání do kdy ho podat

Ahoj všichni,
Nestihla jsem podat daňové přiznání. Na internetu píšou že ho lze podat do 3.4. + později nějaké výjimky. Já jsem zítra v práci a ráno před prací to nestíhám, mohu ho tedy podat ještě ve středu 4.4? Děkuji

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

AjaF
Kecalka 123 příspěvků 02.04.18 10:21

Poslední termín je zítra.
Tedy pokud vyplňuješ sama a ne daňový poradce.

novakova.t
Závislačka 2718 příspěvků 02.04.18 10:23

Do 31.3…ale posunulo se to tak kvůli svatku tak ze do 3.4

novakova.t
Závislačka 2718 příspěvků 02.04.18 10:25

Mimochodem…5dnu po termínu je ještě tolerance. Mam tu mamku z uradu

Hanula1212
Závislačka 4956 příspěvků 02.04.18 10:28

Pokud máš povinnost ho podat, pak je termín zítra. Pokud nemáš povinnost ho podávat, pak na to máš 3 roky. Pokud ho podáš ve středu, pak bude sice pozdě podané, ale žádnou pokutu nedostaneš, ta se vyměřuje až po 5 prac. dnech od termínu.

novomi007
Povídálka 40 příspěvků 02.04.18 10:31

Jak někdo psal pět dnů skluz po 3.4. je ještě tolerované bez pokuty, podala bych zítra a je klid

Titty
Echt Kelišová 7976 příspěvků 02.04.18 10:35
@Hanula1212 píše:
Pokud máš povinnost ho podat, pak je termín zítra. Pokud nemáš povinnost ho podávat, pak na to máš 3 roky. Pokud ho podáš ve středu, pak bude sice pozdě podané, ale žádnou pokutu nedostaneš, ta se vyměřuje až po 5 prac. dnech od termínu.

Presne takhle to je.
Jen doplnim, ze pokud nemas zalozenou datovou schranku (a to bys asi neresila, ze to nestihas), staci poslat doporucene postou, nemusis jit na financak.

Ivan PPZ
Kelišová 5526 příspěvků 02.04.18 10:38

Buď zítřejší razítko z podatelny, nebo poštou a opět podáno nejpozději zítra. Nějakou toleranci 5 dní snad raději v případě opravdové nouze.

Hanula1212
Závislačka 4956 příspěvků 02.04.18 10:42
@Ivan PPZ píše:
Buď zítřejší razítko z podatelny, nebo poštou a opět podáno nejpozději zítra. Nějakou toleranci 5 dní snad raději v případě opravdové nouze.

Mám na stole ještě asi 20 nedodělaných přiznání, takže zaplaťpánbu za těch 5 dnů :-)

Jeremi
Stálice 87 příspěvků 02.04.18 11:12
@DeniSsM píše:
Ahoj všichni,
Nestihla jsem podat daňové přiznání. Na internetu píšou že ho lze podat do 3.4. + později nějaké výjimky. Já jsem zítra v práci a ráno před prací to nestíhám, mohu ho tedy podat ještě ve středu 4.4? Děkuji

Jeremi
Stálice 87 příspěvků 02.04.18 11:15

Pro splnění lhůty stačí podat zítra na poštu. Najít nějakou pobočku, která bude mít otevřeno před/po práci by neměl být zas až tak nepřekonatelný problém.

DeniSsM
Stálice 54 příspěvků 02.04.18 11:40

@Jeremi dělám od 8 do 20.. Tudíž musím být v práci v půl 8. Pošty mají od 8 do 17-18. Takže není šance + musím tam dojít i s papírama ohledně studia apod. (Jdu tam poprvé), takže to ani nebude na 10 minut, počítám že tam budu dýl.

Regina Hero
Nadpozemská drbna 26724 příspěvků 9 inzerátů 02.04.18 11:52
@DeniSsM píše:
@Jeremi dělám od 8 do 20.. Tudíž musím být v práci v půl 8. Pošty mají od 8 do 17-18. Takže není šance + musím tam dojít i s papírama ohledně studia apod. (Jdu tam poprvé), takže to ani nebude na 10 minut, počítám že tam budu dýl.

u nás má pošta do 21 hodin… ale nevím, odkud jsi, do Olomouce kvůli tomu asi nepojedeš, jestli jsi odjinud… jinak pošli to přiznání i bez těch papírů od studia, splníš tak termín a když ti něco bude chybět, tak tě vyzvou, abys to doložila… případně později, až budeš mít čas, tak to tam můžeš donést sama, že to chceš doplnit a nemusíš čekat, až se ti ozvou oni sami…

Jeremi
Stálice 87 příspěvků 02.04.18 11:57

@DeniSsM
Ty papíry ohledně studia se k tomu přiloží jako kopie. Když se jim něco nebude zdát, uveď do daňového přiznání telefonní číslo a oni se s Tebou spojí. Nevím, odkud jsi, ale pošta mívá pobočky v nákupácích, kde je otevřeno i do večera.
Na FÚ jsi to chtěla nést k úřednici, aby Ti poradila?:-O Tak to po termínu hodně štěstí. Jinak se tam podává dańové přiznání na podatelně, a to je v podstatě totéž jako na poště.

longed-for-dream
Kecalka 356 příspěvků 02.04.18 12:05
@Hanula1212 píše:
Mám na stole ještě asi 20 nedodělaných přiznání, takže zaplaťpánbu za těch 5 dnů :-)

Já taky :palec: ať žije doba hájení 8) :lol:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak to jen dělal? Vědci popsali Jacksonův trik s popíráním gravitace

Vzpomínáte si na tanec Michaela Jacksona v klipu Smooth Criminal? Král popu v... číst dále >

Je Janečkova manželka taky sestra? Lidé se smějí jeho milence za nový projekt

Lilia Khousnoutdinová se mediálně proslavila nejvíc tím, že se provalil její... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Reklama