Daňové přiznání - mateřská - zaměstnavatel?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.18 08:47
Daňové přiznání - mateřská - zaměstnavatel?

Dobrý den,
potřebovala bych poradit ohledně daňového přiznání. Od 21.12.2017 jsem na PPM s tím že 31.12.2017 mě skončila v zaměstnání smlouva která byla na dobu určitou. Jedná se mě o to zda mohu svého „bývalého“ zaměstnavatele požádat o udělání daňového přiznání za minulý rok či to nelze. Trvalé bydliště mám 400 km od současného přechodného bydliště a termín porodu za 14 dní. Tudíž cestovat vlakem přes celou republiku je v současné chvíli hodně nereálné a v době šestinedělí také :nevim: Popřípadě když to nebude možné co je přesně potřeba k udělání daňového přiznání na FÚ a zda to lze mimo místo TP. Dodám smlouvu od zaměstnavatele a potvrzení o PPM? - žádné půjčky, pojištění nemám. - prosím o zachování anonymity skrze informací o zaměstnání děkuji

Reklama

Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 61926 příspěvků 3 inzeráty 15.01.18 09:16

Ano, můžeš ho požádat, je povinen ti daně udělat.

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 32924 příspěvků 1 inzerát 15.01.18 09:18

Požádej zaměstnavatele o potvrzení o příjmu a podej si daňové přiznání sama. Mně teda všechny účetní tvrdí, že to zvládnu vyplnit sama, ale mám příjmy z více zdrojů a jsem z toho jelen. Naštěstí mám schopné a ochotné kámošky. Stačí o podat do konce března

Hanula1212
Závislačka 4992 příspěvků 15.01.18 10:36

Pokud požádáš posledního zaměstnavatele o roční zúčtování a dodáš veškeré dokumenty do 15.2. je povinen ho provést.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Stropnický von Osečany udělal dojem: Starostovi se líbí, zámek už má architekta!

Že je péče o zchátralý zámek během na sakra dlouhou trať, si Matěj Stropnický... číst dále >

„Jouda“ Youd chtěl zabít ženu a dítě: V letadle, kterým vletěl do domu, uhořel sám!

Některé věci vám prostě hlava nebere. Člověk ještě pochopí, že se někdo po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Reklama