Daňové přiznání - mateřská - zaměstnavatel?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.18 08:47
Daňové přiznání - mateřská - zaměstnavatel?

Dobrý den,
potřebovala bych poradit ohledně daňového přiznání. Od 21.12.2017 jsem na PPM s tím že 31.12.2017 mě skončila v zaměstnání smlouva která byla na dobu určitou. Jedná se mě o to zda mohu svého „bývalého“ zaměstnavatele požádat o udělání daňového přiznání za minulý rok či to nelze. Trvalé bydliště mám 400 km od současného přechodného bydliště a termín porodu za 14 dní. Tudíž cestovat vlakem přes celou republiku je v současné chvíli hodně nereálné a v době šestinedělí také :nevim: Popřípadě když to nebude možné co je přesně potřeba k udělání daňového přiznání na FÚ a zda to lze mimo místo TP. Dodám smlouvu od zaměstnavatele a potvrzení o PPM? - žádné půjčky, pojištění nemám. - prosím o zachování anonymity skrze informací o zaměstnání děkuji

Reakce:
j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63590 příspěvků 3 inzeráty 15.01.18 09:16

Ano, můžeš ho požádat, je povinen ti daně udělat.

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33276 příspěvků 15.01.18 09:18

Požádej zaměstnavatele o potvrzení o příjmu a podej si daňové přiznání sama. Mně teda všechny účetní tvrdí, že to zvládnu vyplnit sama, ale mám příjmy z více zdrojů a jsem z toho jelen. Naštěstí mám schopné a ochotné kámošky. Stačí o podat do konce března

Hanula1212
Kelišová 5121 příspěvků 15.01.18 10:36

Pokud požádáš posledního zaměstnavatele o roční zúčtování a dodáš veškeré dokumenty do 15.2. je povinen ho provést.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Taxikář si myslí, že vezl vrahy pumpařky Jany. Vytáhli na něj pistoli!

Nemilosrdná poprava usměvavé pumpařky Jany děsí nejen celé Mělnicko, policie... číst dále >

První slova Vojnara po rozchodu: Kopačky přišly před Vánoci, přestal jsem pít

Co stojí za rozchodem Petra Vojnara a matky jeho syna Sebastiana Andrey?... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >