Reklama

Daňové přiznání - mateřská - zaměstnavatel?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.18 08:47
Daňové přiznání - mateřská - zaměstnavatel?

Dobrý den,
potřebovala bych poradit ohledně daňového přiznání. Od 21.12.2017 jsem na PPM s tím že 31.12.2017 mě skončila v zaměstnání smlouva která byla na dobu určitou. Jedná se mě o to zda mohu svého „bývalého“ zaměstnavatele požádat o udělání daňového přiznání za minulý rok či to nelze. Trvalé bydliště mám 400 km od současného přechodného bydliště a termín porodu za 14 dní. Tudíž cestovat vlakem přes celou republiku je v současné chvíli hodně nereálné a v době šestinedělí také :nevim: Popřípadě když to nebude možné co je přesně potřeba k udělání daňového přiznání na FÚ a zda to lze mimo místo TP. Dodám smlouvu od zaměstnavatele a potvrzení o PPM? - žádné půjčky, pojištění nemám. - prosím o zachování anonymity skrze informací o zaměstnání děkuji

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 62898 příspěvků 3 inzeráty 15.01.18 09:16

Ano, můžeš ho požádat, je povinen ti daně udělat.

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33147 příspěvků 15.01.18 09:18

Požádej zaměstnavatele o potvrzení o příjmu a podej si daňové přiznání sama. Mně teda všechny účetní tvrdí, že to zvládnu vyplnit sama, ale mám příjmy z více zdrojů a jsem z toho jelen. Naštěstí mám schopné a ochotné kámošky. Stačí o podat do konce března

Hanula1212
Kelišová 5076 příspěvků 15.01.18 10:36

Pokud požádáš posledního zaměstnavatele o roční zúčtování a dodáš veškeré dokumenty do 15.2. je povinen ho provést.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >