Reklama

Daňové přiznání na nemocenské po ukončení smlouvy na dobu určitou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veronika.Berta
Zasloužilá kecalka 775 příspěvků 07.02.18 13:59
Daňové přiznání na nemocenské po ukončení smlouvy na dobu určitou

Dobrý den, jsem v tomto odvětví úplné pako :D Chci se zeptat, zda mi vystaví bývalý zaměstnavatel daňové přiznání, když jsem měla smlouvu na dobu určitou - do 22.12. 2017. Mezi tím jsem nastoupila na neschopenku v říjnu kvůli problémovému těhotenství. Jsem stále na nechopence, potvrzení od lékaře stále posílám stejné účetní. Mohu po zaměstnavateli daňové přiznání chtít, nebo musím shánět někoho, kdo mi s tím pomůže? Děkuju moc :)

Reklama

Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62891 příspěvků 3 inzeráty 07.02.18 14:10

@Veronika.Berta No, nejedná se daňové přiznání, ale o zúčtování daně, ale jinak jo, jelikož to byl tvůj poslední zaměstnavatel v daném roce, tak to po něm chtít můžeš, je potřeba požádat do 15.2. takže už moc času nemáš.

Veronika.Berta
Zasloužilá kecalka 775 příspěvků 07.02.18 14:45

@j.a.n.i1 Děkuji :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

OBRAZEM: Vzácná onemocnění, která mění lidi k nepoznání

Lékaři dnes znají celkem sedm tisíc vzácných onemocnění a asi 80 procent z... číst dále >