Daňové zvýhodnění na dítě odebrání v půli roku

319
11.7.20 06:21

daňové zvýhodnění na dítě odebrání v půli roku

Ahoj, mam ve vyplate daňové zvýhodnění na dítě, chtěla bych se zeptat, zda jde i v průběhu roku to daňové zvýhodněni zrušit a pak si to nechat doplatit v daních a nebo musím az od noveho roku požádat účetní aby uz mi ho do výplaty nadavala?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4472
11.7.20 06:51

Můžete s tím šachovat jak chcete. I když nechápu moc smysl. Prostě si ty peníze dávejte bokem a máte to stejný a nemusíte nic řešit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11081
11.7.20 07:48
@Cenarius píše:
Můžete s tím šachovat jak chcete. I když nechápu moc smysl. Prostě si ty peníze dávejte bokem a máte to stejný a nemusíte nic řešit.

Ja asi ano. Zrejme jde o socialni davky odvijejici se od prijmu :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
208
11.7.20 10:17
@cecetka píše:
Ja asi ano. Zrejme jde o socialni davky odvijejici se od prijmu :?

A neni to tak, ze vratku dani musi pak na socce hlasit? Pak ji to zapocitaji do prijmu? To by si moc nepomohli

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
319
11.7.20 12:17

@cecetka tak kvůli socialnim davkam to neni :) na ty nemam narok, ale chtela jsem to pak naraz ty penize a tak jak pise garnier, stejne se to tam pak hlasi vrácení daní :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
319
11.7.20 12:18

@Cenarius taky pravda:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11081
11.7.20 12:59
@garnier píše:
A neni to tak, ze vratku dani musi pak na socce hlasit? Pak ji to zapocitaji do prijmu? To by si moc nepomohli

To sice ano. Ale prijmy se dokladaji ctvrtletne. Takze 9 mesicu v roce se davky pobiraji, 3 mesice pak ne.

@Bubunka tak to se omlouvam. Ale prijde mi to jako nesmysl :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama