Dar pro gynekologa za péči v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.17 13:19
Dar pro gynekologa za péči v těhotenství

Dobrý den, těhotenství je zatím tajemství, proto anonym.

I když je porod ještě daleko, napadlo mě, jestli je vhodné lékaři a sestřičce něco před předáním do péče porodnice přinést? A pokud ano, co? Dávaly jste něco? Vím, že jsou placeni za svoji práci, ale nechci to jako úplatek nebo tak něco, prostě jen poděkovat. :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.17 13:23

Nedávala jsem, ani mě to nenapadlo

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.17 13:24
@Anonymní píše:
Dobrý den, těhotenství je zatím tajemství, proto anonym.I když je porod ještě daleko, napadlo mě, jestli je vhodné lékaři a sestřičce něco před předáním do péče porodnice přinést? A pokud ano, co? Dávaly jste něco? Vím, že jsou placeni za svoji práci, ale nechci to jako úplatek nebo tak něco, prostě jen poděkovat. :kytka:

nedavala jsem nic do porodu ač jsem mela vip peci ;) az při ko po sestinedeli jsem dala hrnecek s fotkou prcka a datumem narozeni a text venovani ji s podekovanim a byla nadsena dodnes ho tam ma vystaveny ;)

Bobby
Extra třída :D 14047 příspěvků 02.01.17 13:26

Dala jsem jim jen bonbonieru a flašku…

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63361 příspěvků 3 inzeráty 02.01.17 13:26

Pokud chceš, přines, doktora to potěší, pokud nechceš, nenos, i to je normální :-) A co - no záleží, jak moc doktora znáš, pokud ne, tak vhodné a přitom ne úplně tuctové jsou dárky typu něco dobrého na zub, ideálně v hezkém balení, klasika pak kafe, čaj, víno, čokoláda.

Nuníček
Ukecaná baba ;) 1015 příspěvků 02.01.17 13:27

U prvniho nejake vino a bombosku, u druhe poukaz do M and Spencer za 1000 pro dr. a za 500 pro sestru, druhou tedy rodila (SC)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.17 13:30
@j.a.n.i1 píše:
Pokud chceš, přines, doktora to potěší, pokud nechceš, nenos, i to je normální :-) A co - no záleží, jak moc doktora znáš, pokud ne, tak vhodné a přitom ne úplně tuctové jsou dárky typu něco dobrého na zub, ideálně v hezkém balení, klasika pak kafe, čaj, víno, čokoláda.

No já chci právě, jen nevím, jestli to neni blbý… V práci máme kodex úplatkářství a nerada bych ae ztrapnila tím, že mě s tím pošlou (i když slušně) do řiti :jazyk: Doktora znám jakože znám, když se potkáme tak se pozdravíme, ale tím to končí… Dneska jsme si pokecali pěkně, když mě potřeboval rozptýlit od bolesti při cyto :jazyk: No vidím to asi ne nějaký balíček, pro sestřičku asi zvlášť a nějakou kytku? :nevim:

wewe-ricka
Kecalka 244 příspěvků 02.01.17 13:33

Ja davala Merci sestricce i doktorce…ted budu davat zase neco podobneho

Jarka K
Závislačka 4007 příspěvků 02.01.17 13:36

To by mě samotnou tedy nenapadlo. Já bych nedávala nic. To bych pak mohla dávat i zubařce, že mi hezky spravila zub a vlastně všude u dr :think:
Nevím, mně to přijde divný a neudělala bych to.
Něco jiného by byla nějaká nadstandardní péče, kterou poskytovat nemuseli a poskytli… ale to na začátku těhotenství nevíš…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.17 13:39
@Jarka K píše:
To by mě samotnou tedy nenapadlo. Já bych nedávala nic. To bych pak mohla dávat i zubařce, že mi hezky spravila zub a vlastně všude u dr :think:
Nevím, mně to přijde divný a neudělala bych to.
Něco jiného by byla nějaká nadstandardní péče, kterou poskytovat nemuseli a poskytli… ale to na začátku těhotenství nevíš…

Já už tam byla i u prvního, dělá pokaždé ultrazvuk, v nemocnici se přišel podívat (na šestinedělí, i když tam nepracuje, dělá pouze plánované gyn operace) atd… U prvního jsem nedala právě nic, jsem to zazdila…

rezulka
Závislačka 2877 příspěvků 02.01.17 13:40

Já dala doktorovi při kontrole po šestinedělí. Staral se o mě v těhotenství, domluvila jsem se ním na datum sekce, porodu jsem se hrozně bála, ale jemu jsem věřila, že to dopadne dobře. Byla to neděle, přišel do práce jen kvůli mně. Trapný to nebylo, prostě jsem mu postavila dárkovou tašku s flaškou a čokoládou na stůl v ordinaci, poděkovala, podala ruku a šla.

Fjodorka
Extra třída :D 11237 příspěvků 02.01.17 14:01

Nedávala jsem. Nebyla jsem s péčí spokojená. Teď mám nového lékaře, respektujícího, s partnerským přístupem, diskutuje se mnou a mé slovo je konečné, ten by něco i zasloužil, je skvělý.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31654 příspěvků 02.01.17 14:08

Jednou jsem dala, 2 krát ne..když mě to napadne, dám, ale většinou mě to nenapadne. že by tě s tím poslal kamsi, jako že to je úplatek, toho bych se fakt nebála :lol:

smurfka
Nadpozemská drbna 29811 příspěvků 02.01.17 14:13

Dávala jsem sestričkám a doktorum v porodnici..svému gyndaři ne

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 02.01.17 14:20
@Anonymní píše:
No já chci právě, jen nevím, jestli to neni blbý… V práci máme kodex úplatkářství a nerada bych ae ztrapnila tím, že mě s tím pošlou (i když slušně) do řiti :jazyk: Doktora znám jakože znám, když se potkáme tak se pozdravíme, ale tím to končí… Dneska jsme si pokecali pěkně, když mě potřeboval rozptýlit od bolesti při cyto :jazyk: No vidím to asi ne nějaký balíček, pro sestřičku asi zvlášť a nějakou kytku? :nevim:

není to blbý.. když to bude jako poděkování za péči tak proč ne.. kybys chtěla něco navícna základě úplatku tak už to blbý je..
dobrou bonbonierou a čajem nebo kafem nic nezkazíš

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >