Dárcovská centra vajíček - kraj Vysočina nebo Brno

400
13.9.19 16:31

Dárcovská centra vajíček - kraj Vysočina nebo Brno

Ahojky, prosím, nedoporučí některá místo, kde jste darovaly vajíčka, kde jste byly spokojené a jaké máte zkušenosti? V místě na Vysočině nebo max. Brno. Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2438
13.9.19 17:24

Pokud ti jde o pomoc, tak do státní nemocnice. Pokud o prachy, tak podle výše odměny. Umřít po hyperstimuláku můžeš kdekoli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5858
13.9.19 17:55

@Nowuka2 Dá se někde dohledat, kolik žen ročně u nás zemře na OHSS?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
400
13.9.19 18:22

Mě by to asi docela taky zajímalo, kolik žen zemře na OHSS? Já jsem se pouze slušně zeptala, zda s tím má někdo zkušenosti a pokud ano tak napíše. O žádné doporučení tohoto tipu nestojím, děkuji za pochopení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47903
13.9.19 18:41

Ale ono je to doporučení v podstatě pravda. Pokud ti jde v prvé řadě o ten altruistický pocit, že někomu pomůžeš, jdi do státního centra - odměny jsou tam nejnižší, tudíž dárkyň mají nejméně a ženy tam na vajíčka čekají nejdéle - tam nejvíc pomůžeš.
A pokud ti jde v prvé řadě o motivaci finanční, vybírej ze soukromých center dle toho, kde ti dají nejvíc.
Co se týče komfortu, pohodlí, atd., budou na tom soukromá centra lépe, ale co se týče odbornosti a dodržování základních hygienických a legislativních předpisů, je to v podstatě jedno, to se musí striktně dodržovat všude.
Takto rozvedeno stačí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
400
14.9.19 10:26

Osobně bych byla třeba ráda za doporučení kliniky, kde jste byly spokojené?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama