Dárek na 2. narozeniny, co bavilo vaše děti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ketris
Echt Kelišová 9554 příspěvků 05.12.18 11:49
Darek 2. narozeniny, co bavilo vase deti?

Ahoj holky, potrebuju prosim poradit..
Co jste kupovaly vy, vasim 2 letym detem? Co je v tomto veku nejvice bavilo a s cim si fakt prckove hrali? Mam dceru a pripada mi, ze ji snad nic nebavi :lol: :andel: Dekuju za kazdou inspiraci..

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

smudlinky
Závislačka 2571 příspěvků 350 inzerátů 05.12.18 11:51

dcera si vyhrála na houpacím koníkovi, syn odrážedlo, oba trochu lego duplo, syn trochu kouzelné čtení. Oba milují leporela, takže klasika o jablonce, kam se ztratil nůž, veselá mašinka, tuším že tou dobou jsme začínali s pejskem a kočičkou, barevnými špuntíky co s nimi tvoříte obrázky

finduska
Extra třída :D 13970 příspěvků 05.12.18 11:51

hopsací zviratko, odrazedlo, z hracek ruzne vkladacky :think:

mona77
Kelišová 5257 příspěvků 05.12.18 11:56

Mame sice kluky, ale nase deti dost bavila takova podlozka, jak se na ni maluje fixou, ktera je naplnena vodou. Po uschnuti se da malovat zas.

ovetru
Povídálka 17 příspěvků 05.12.18 11:58

Syn miloval dopravni prostredky, nechala jsem mu udelat dort ve tvaru autobusu. Mluvil o tom jeste mesic 8)
Jinak vkladacky, razitka, odrazedlo, kostky, zacinali jsme s pexesem (obrazky nahoru), holcicce mozna panenku?

Elishka1
Závislačka 2780 příspěvků 05.12.18 11:58

duplo, koloodrazedlo s helmou

tininas
Ukecaná baba ;) 1352 příspěvků 05.12.18 11:59

Ahoj.

Dvouletý dostal dětský keyboard a fakt si s ním vyhrál.

Ale chce to pevné nervy. :)

Makito
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 05.12.18 12:05

nějaké jednoduché puzzle, to dceru bavilo, syna až později

Popokatepetla
Závislačka 3180 příspěvků 05.12.18 12:15

koloodrážedlo a koloběžky trojkolky

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8761 příspěvků 05.12.18 13:06

Mám teda syna, ale miluje vláčkodráhu, Lego Duplo a teď frčí vkládačky furt je jede dokola, takže k Vánocům dostane další :) a teda knížky hlavně leporela a knížky od Svojtky..

LE.nova
Kecalka 250 příspěvků 1 inzerát 05.12.18 13:10

Dcera, 2 roky: first bike, dětská kuchyňka, gumoví poníci, ráda maluje. Jinak si hraje hlavně s tím, s čím její 5 letý brácha, takže autíčka, lego, dřevěná vláčkodráha.

K Vánocům dcerka dostane dřevěný domeček pro panenky, nevím, jestli na to není ještě malá, ale kdyžtak si s tím budeme hrát spolu :)

ZZloba89
Kecalka 374 příspěvků 05.12.18 13:28

@mona77 to mě zaujalo, neznáš prosím přesný název????

Elishka1
Závislačka 2780 příspěvků 05.12.18 14:02
@ZZloba89 píše:

to u nás frčí taky, je na tom napsáno aquapad, ale asi je víc druhů

ZZloba89
Kecalka 374 příspěvků 05.12.18 14:17

@Elishka1 děkuji, mrknu na to

mona77
Kelišová 5257 příspěvků 06.12.18 04:08
@ZZloba89 píše:

Aqua Doodle neco takovyho https://www.pinkorblue.cz/…a007089.html?…
A pak jsou jeste takovy omalovanky na vodu (napr. toto https://www.kramekprodeti.cz/…uzne-obrazky), ale to jsou jen obrazky s bilymi misty, ktera kdyz se potrou vodou, tak se obarvi. Kdyz oschnou, zase zbelaji. Zadna kreativita.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >