Dárek k 10. výročí po velké krizi

Anonymní
10.5.20 21:35

Dárek k 10. výročí po velké krizi

Ahoj všichni. S manželem se nám blíží 10. výročí svatby… Přemýšlím nad dárkem a jsem bezradná. Nikdy jsme si nezakládali na drahých darech, spíš chci něco hodně osobní. Nedávno jsme překonali ( nebo spíš pořád se snažíme překonat) velkou krizi. Několik měsíců jsme byli od sebe a padlo i slovo rozvod. Teď je to fajn, ale všechno je hrozně křehké. Jaký dárek volit, aby zasáhl, kde má a nebyl trapný, příliš sentimentální, či nepůsobil nějak manipulativne… Budu ráda za nějaké zajimave nápady. :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
yse
990
10.5.20 21:39

A co naplanovat veceri na miste vaseho prvniho rande?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34508
10.5.20 21:41
@Anonymní píše:
Ahoj všichni. S manželem se nám blíží 10. výročí svatby… Přemýšlím nad dárkem a jsem bezradná. Nikdy jsme si nezakládali na drahých darech, spíš chci něco hodně osobní. Nedávno jsme překonali ( nebo spíš pořád se snažíme překonat) velkou krizi. Několik měsíců jsme byli od sebe a padlo i slovo rozvod. Teď je to fajn, ale všechno je hrozně křehké. Jaký dárek volit, aby zasáhl, kde má a nebyl trapný, příliš sentimentální, či nepůsobil nějak manipulativne… Budu ráda za nějaké zajimave nápady. :)

Otřepaný welness víkend? Až to bude možné?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.5.20 21:43
@yse píše:
A co naplanovat veceri na miste vaseho prvniho rande?

To není špatné. Také mě něco podobné napadlo. Poprvé jsme seděli na lávce v parku a i mě tam požádal o ruku. Takový piknik by šel i v době omezení. 🙂

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.5.20 21:44
@Russet píše:
Otřepaný welness víkend? Až to bude možné?

No to je problém skrz dečka. Hlídání na víkend se skoro sci-fi :?

• Citovat
  • Nahlásit
PHV
1307
11.5.20 14:22

Ja dala loni manželovi knihu Co na tobě miluji, a zasáhla kde měla. Sama si tam vše vyplnis, napíšeš, zavzpominas. Je to parádní a manžel byl dojatý a to není žádná plačka ale kus chlapa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.5.20 14:36
@PHV píše:
Ja dala loni manželovi knihu Co na tobě miluji, a zasáhla kde měla. Sama si tam vše vyplnis, napíšeš, zavzpominas. Je to parádní a manžel byl dojatý a to není žádná plačka ale kus chlapa.

Koukám na to… To je hezké, to bych chtěla dostat ja od něho. :D No, naše krize vzešla hlavně od něho, někoho si našel a prý už mě nemiluje… Pak zas že mě má pořád rád… No a teď jsme spolu, lepime… A říkám si, abych nebyla ta, co se snaží víc než on, abych nepodlézala až moc.

• Citovat
  • Nahlásit
PHV
1307
11.5.20 18:49

Ono je to psané jako že to píše žena, což je skoday kdyby chtěl darovat chlap své ženě musel by hodně škrtat ty ženské koncovky - dělala, myslela, atd.
Ale pokud by krize byla tohohle rázu od něho a ještě v tom byla jiná, tak bych se na tohle velké vyznání vyprdla :lol: koupila bych třeba poukaz na víkend, tam se dá lepit líp než doma :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.5.20 21:22
@PHV píše:
Ono je to psané jako že to píše žena, což je skoday kdyby chtěl darovat chlap své ženě musel by hodně škrtat ty ženské koncovky - dělala, myslela, atd.
Ale pokud by krize byla tohohle rázu od něho a ještě v tom byla jiná, tak bych se na tohle velké vyznání vyprdla :lol: koupila bych třeba poukaz na víkend, tam se dá lepit líp než doma :lol:

Hm, právě to si říkám, abych se nevyznávala jen já a on mě neodbavil bonboniérou a pak za měsíc stejně nezdrhnul. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
15081
12.5.20 08:11
@Anonymní píše:
Koukám na to… To je hezké, to bych chtěla dostat ja od něho. :D No, naše krize vzešla hlavně od něho, někoho si našel a prý už mě nemiluje… Pak zas že mě má pořád rád… No a teď jsme spolu, lepime… A říkám si, abych nebyla ta, co se snaží víc než on, abych nepodlézala až moc.

Neměl by si spíš s tím, jak ti udělat radost na výročí, lámat hlavu on?
Já bych chlapovi, který mi provedl takovouhle věc, asi dárek k výročí vůbec neřešila…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4757
12.5.20 09:27
@káťa píše:
Já bych chlapovi, který mi provedl takovouhle věc, asi dárek k výročí vůbec neřešila…

Tak nějak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3373
12.5.20 09:36
@Anonymní píše:
Koukám na to… To je hezké, to bych chtěla dostat ja od něho. :D No, naše krize vzešla hlavně od něho, někoho si našel a prý už mě nemiluje… Pak zas že mě má pořád rád… No a teď jsme spolu, lepime… A říkám si, abych nebyla ta, co se snaží víc než on, abych nepodlézala až moc.

Já bych v takové fázi krize nepodlézala. Dárek k výročí svatby bych řešila v pevném fungujícím svazku a ne ve svazku, kde se něco lepí a neví se, co bude za týden. Když Tě má teď, co není s milenkou, zase tak strašně rád, tak ať se projeví a snaží se v první řadě on…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2859
12.5.20 09:57
@Anonymní píše:
Ahoj všichni. S manželem se nám blíží 10. výročí svatby… Přemýšlím nad dárkem a jsem bezradná. Nikdy jsme si nezakládali na drahých darech, spíš chci něco hodně osobní. Nedávno jsme překonali ( nebo spíš pořád se snažíme překonat) velkou krizi. Několik měsíců jsme byli od sebe a padlo i slovo rozvod. Teď je to fajn, ale všechno je hrozně křehké. Jaký dárek volit, aby zasáhl, kde má a nebyl trapný, příliš sentimentální, či nepůsobil nějak manipulativne… Budu ráda za nějaké zajimave nápady. :)

Napiš mu dopis a pošli mu ho do schránky ;)
To ho dostane. Přidala bych k tomu ještě nějaký poukaz na večeři nebo ten wellnes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22265
12.5.20 10:09
@Anonymní píše:

Dárek ne. Ne v této situaci.
Ale jak tu některá psala, za mě naorosto fajn napad, sbalit do košíku vinko, vývrtku..něco k zakousnutí a prostě vyrazit ven. Na nějaké pěkné místo. Pojmout to jako legraci, že jste se prokousali až sem..nebýt nas. raná, že on si třeba ani nevzpomene. Prostě jako dar pro oba by byla ta chvíle spolu, v klidu. Takový pokus,,navázat,, na to hezké.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1909
12.5.20 10:46
@káťa píše:

Přesně. Jak řešit desetiletý výročí? Vždyť to teda ve skutečnosti ani 10 let neni, ta doba byla přerušená. Takže oslava deseti let, ze kterých 9 a něco spolu, několik měsíců zvlášť a lezl za jinou? Nějak nevim, co na tom slavit, k čemu dávat dárek 8o? Za to, že se laskavě vrátil domů? To mi přijde spíš na bacení něčim po hlavě než na dárek :nevim: Takže max.ten piknik, jak někdo psal - to bude příjemné pro oba. Ale upřímně bych teda neměla sebemenší zájem slavit výročí s někym, kdo udělal a řekl to, co zakl. psala…A dávat mu dárek už vůbec ne :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat