Dárek k 1. narozeninám pro holku

350
18.3.21 06:50

Dárek k 1narozenimam pro holku

Ahojky poraďte co koupit k 1narozeninam dcery, nějak mě vůbec nic nenapadá… Chtěla jsem růžovou Tatru ale to se manželovi nelíbí že prý aut máme dost… To je pravda…
Kočárek je zbytečný na to je malá :nevim:
Odrazedlo motorku má po synovi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
876
18.3.21 06:53

Hrací stoleček, obrázkové knížky, bazén s míčky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30452
18.3.21 06:56

@mijala
V jednom roce syna zajímal víc ten papír než obsah dárku. Je to fuk, holka ani netuší, že má narozeniny. Takže stačí drobnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3066
18.3.21 07:24

Netrápila bych se vymýšlením, je maličká. Naše tehdá dostala pejskovu sestřičku od FP a byla to její milovaná kamarádka. Měla jí cca do 5 let, pak darovala holčičce mé kamarádky ☺ Náš mladej bude mít rok v létě, dceři bylo 7 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2109
18.3.21 07:30

Tim se fakt nemusis trapit, je ji to uplne fuk..oslava 1. narozenin je tak jako spis pro rodice a babicky..kupte neco, co byste chteli, stejne koupili a dejte to jako darek..plavaci kruh na leto, knizky, kostky, boty :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1649
18.3.21 07:31

Nejsem si jista, jestliže je v roce potřebný odlišovat to podle pohlaví :mrgreen:

Nás to čeká na podzim a co dostane, to je oříšek. Hraček máme dost, i knih. Asi to bude spíš o oblečení, pro forma by mohla dostat nějakou jednoduchou panenku, napadá mě třeba nějaká velká souprava s razítky, spotřebovatelné hračky do koupele (bomby, barvy), bratránky obdarováme kuličkodráhou (ona ale nedostane, máme už dvě), možná pišlíkové auto (to se dobře drží). O moc víc mě nenapadá. Ale stejně jí bude asi víc bavit papír a balonky :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
18.3.21 07:43

U nás hodně jedou hračky typu montessori, dcera miluje monte houpačku (kupovali jsme asi ve 14m a od té doby je denně v provozu), případně pikler trojúhelník je také fajn.
:kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1810
18.3.21 08:00

My máme v plánu koupit interaktivní stoleček.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3463
18.3.21 08:39

Activity board.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
5.4.21 15:23

Ahoj, za mě tedy vede Krteček. Koupila bych třeba nádobí nebo nějakou dřevěnou hračku na šňůrce. Ale i plyšový krtek který mluví je fajn. Na produkty pro děti koukám na e-shop Dárkolandia :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat