Darek k 1.narozeninam - 200Kc

598
28.7.13 22:31

Darek k 1.narozeninam - 200Kc

Ahoj, potrebovala bych tipy na darek k prvnim narozeninam pro holcicku.Doma mame starsiho syna, takze knizky, duplo, odrazedlo ap. mame. Spis to maji byt tipy pro pribuzenstvo, aby to byla drobnost a pritom malou potesila…Zhruba cca do 200Kc.Diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3347
28.7.13 22:35

Neco na zub, mic do vody, bublifuk, plavaci kruh?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Brooucinda
28.7.13 22:38

Ahoj my dneska malému koupili takové plovátko do vody.. Nebylo to teda k narozkám, ale aby si užil vody. Ve vaně jí má hrozně rád, tak jsme to chtěi vyzkoušet v řece..
Jestli je to vodní živočich, tak to zkuste. Byla to taková věc do který mimino posadíš. Je to vlastně kruh ( hranatý - pro lepší stabilitu) kde jsou otvory pro nožky. Malému je 8měsíců a kousek a hrozně ho to bavilo :dance:
http://www.nakupunas.cz/…zv-s-krizem/
Je to něco podobného, ale my koupili hranaté, aby právě dobře držel na vodě..

• Nahlásit
  • Citovat
3434
28.7.13 22:38

@Zuzz Třeba hračky do vany, plyšák, nějaké oblečení (i když zrovna to dítě moc neocení :) )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
28.7.13 22:39

Plastove nebo penove kostky, kelimky, co se skladaji na sebe, hracky do vany,
nas prcek treba zboznuje tyhle:
http://pro-nejmensi.heureka.cz/…daci-kostky/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
28.7.13 22:41

Jeste vkladacky jsou vdecne:
http://pro-nejmensi.heureka.cz/…-s-kyblikem/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2504
28.7.13 22:43

Mě napadlo fotoalbum, což v 1roce moc neocení, ale až trošičku povyroste, tak většina dětí miluje fotky svoje a svojí rodiny spojené s náležitým vyprávěním. ;)
Jinak bublifuky, velké chodníkové křídy, prstové barvičky, role papíru, modelínu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14857
28.7.13 22:44

My budeme resit neco podobneho, po dceri hracek mraky, ale chci aby syn mel neco vlastniho podobneho. Rad hrabosi jakekoliv kostky, ted jsem mu koupila plysovej chrastici mic, desne rad neco muchla, vdecny jsou docela i takovi plysaci hrajici - typu cmelda s bruňdou. Holcicka by mozna mohla ocenit panenku, nebo kocarek - ale stabilni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14857
28.7.13 22:46

@Hanulínek
ten posledni radek mi pro rocni ditko prijde jeste docela nevyuzitelne :nevim: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
28.7.13 22:52

@suik
taky jsem si rikala, ze to mozna potesi dite, ale odrovna rodice :lol: (teda krome bublifuku, ten mame uz taky)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1823
28.7.13 22:53

Něco na písek, do vany, bublifuk (budeš foukat ty)
nebo něco praktického - nějakou lahev na pití, učící hrnek, dětský příbor (dárek dopředu)
kosmetiku, na koupání - např. sebamed
ponožky s krtečkem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1907
28.7.13 22:57

@Brooucinda ten hranatý jsme teď měli pro malého u moře a :palec: :palec: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14857
28.7.13 22:59

@Ali-Ali :mrgreen:, syn ma teda jeste deset mesicu, ale je mi jasne, ze jen tak veci strkat do pusy neprestane, nechci vedet, co by delal s kridou ci plastelinou. Dcera jeste ve dvou a pul letech cupovala plastelinu na atomy, ale pravda, je v tom trochu opozdena…ale rok je fakt malo.

bublifuk jo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1907
28.7.13 23:00

Sice je to dražší, ale u nás už není koupání bez kouzelného kohoutku yookidoo :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48710
28.7.13 23:01

Kostky nějaké nebo se všichni složte na pořádnou krabici dupla, jako jeden veliký společný dárek.
Pak mě napadají hračky do vody, enduro odrážedlo (výborná věc). Kočárek maličký pro panenky golfáček, sadu hraček na pískoviště.
Hraček i v té ceně do 200,– je hodně, magnetickou tabulku z razítky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama