Dárek k 20. výročí svatby a 40tinám (žena+muž)

97
14.6.17 07:47

dárek k 20 výročí svatby a 40tinám(žena+muž)

Ahoj holky, jdu pro radu.-)Jsme pozvaní na oslavu 20výročí svatby a společných 40 narozenin. Nemáze nápad, tip co koupit za dárek? Bylo by dobré nějaký společný. Za případné tipy moc děkuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11560
14.6.17 07:53

Ja bych koupila nejaky vikendovy pobyt :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16894
14.6.17 08:44

Taky mě napadl víkendový pobyt nebo nějaký společný zážitek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Cocka nasladko
14.6.17 09:38

Flaska archivniho vina/portskeho/whiskey, co ma 20 let?

• Citovat
  • Nahlásit
4175
14.6.17 09:42

Tak záleži jestli je to blízká rodina nebo jen kamarádi. Blízké rodině bych koupila např. ten víkendový wellnes pobyt. Nás by určitě potěšil. :D Pokud jsou to známí, tak něco menšího. Např. jsem teď vzpomínala na naše svatební dary. Hrozně nás potěšilo a teď prakticky denně už 6. sezónu používáme sadu grilovacího nářadí. Je to taková exkluzivní sada dražší značky. Ale taky záleží zda mají dům, že?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.6.20 14:01

Ahoj, blizi se nam vyroci svatby a ja jsem bezradna co muzi koupit… jeho konicek jsou auta a pc, pro mne spanelska vecnice, vzdy jsem s darkem v tomto slapla vedle. Nenosi zadne sperky, hodinky ma nove od vanoc, na zazitky typu pujceni sportaku nebo zbrani neni. Wellness nebo pivni lazne jsou jeho nocni mura. Nechci mu davat poukazku a „vyber si sam“ a taky bych chtela, neco drazsiho. On to ma semnou hrozne jednoduchy a vzdy se strefi. Pokud existuje neco co by vas napadlo tak budu vdecna :kytka: a prosim anonym

• Citovat
  • Nahlásit
297
10.6.20 14:27
@Anonymní píše:
Ahoj, blizi se nam vyroci svatby a ja jsem bezradna co muzi koupit… jeho konicek jsou auta a pc, pro mne spanelska vecnice, vzdy jsem s darkem v tomto slapla vedle. Nenosi zadne sperky, hodinky ma nove od vanoc, na zazitky typu pujceni sportaku nebo zbrani neni. Wellness nebo pivni lazne jsou jeho nocni mura. Nechci mu davat poukazku a „vyber si sam“ a taky bych chtela, neco drazsiho. On to ma semnou hrozne jednoduchy a vzdy se strefi. Pokud existuje neco co by vas napadlo tak budu vdecna :kytka: a prosim anonym

Já jsem na Valentýna kupovala poukázku na Detailing auto (hloubkové čištění interiéru i exteriéru) a byl z toho nadšený. Do budoucna podobně plánuju ještě školu smyku 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1326
10.6.20 14:39

Nanokosmetika na auto :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu