Dárek k 30. narozeninám přítele

Anonymní
5.8.20 13:35

Dárek k 30. narozeninám přítele

Ahoj

vymýšlím nějaký super originální (ale zároveň i praktický) dárek pro mého přítele k 30. narozeninám. Jsem ale úplně v koncích. Chtěla jsem mu na víkend půjčit jeho vysněné auto, aby si ho vyzkoušel, ale nikde ho nemůžu sehnat. Takže uvažuji nad něčím jiným. Rád chodí do posilovny, má rád auta… Je spíš jako prakticky založený. Na nějaké adrenalinové zážitky není. Nemáte nějaké tipy? Co dáváte svým drahým polovičkám originálního? :(
Děkuju!

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2610
5.8.20 13:36

Objednala jsem mu kvalitní kožený pásek od Tlustých :)
Fakt paráda a je moc spokojeny!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9338
5.8.20 14:11

Já mu kdysi ke třicetinám udělala snídani do postele a koupila dovolenou v Krkonoších, jela jsem s nim teda :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
776
5.8.20 14:23

Já dala muži poukázky na me služby všeho druhu :lol:, pak něco vojenského (koníček), mega velký keramický Korbel na pivo, proste ho vždy sleduju o čem se tak jako mimoděk zmini ze se mu libi, ze to je hustý :lol: :lol:, ale vim, ze si to sam nekoupí, a to mu dam :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1539
5.8.20 14:31

Napada me voucher do barber shopu, nebo ja svemu ted uz manželi koupila k 30. narozkam letenku do Londyna a užili si tam super prodloužený víkend :) Kamaradka svemu manželi koupila letani ve vetrnem tunelu, ale nevím, jestli píšeš, že není na adrenalin..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2085
5.8.20 19:29

Sportovni hodinky nebo modni hodinky, kvalitni kozeny kufrik, poukaz na oblek na miru, poukaz do cestovky, kurz vareni, preziti. Muj treba ocenil vapku a vrtacku :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama